Екстримальне виживання

Автор YserL, 29.10.2009 21:08:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Ось супер сайт Комбат. Знайшов у лінках. Два роки тому перечитав повністю. Досить гарні поради по вижаванню не тільки на природі, а й індастріалі.

Golem

Маю 36 серій Extremal Surrival з Бером Грілсом. Перепишу за пиво. Також можу порекоменудвати http://

тут є книжка "Самоспасение без снаряжения" Там описано правильний підхід відносно мене.
Дігери всіх країн єднайтеся!

deadmeat

Беар Грілз це класно я б переписав, але більше цікавить така передача як survivorman здається називалась там тіпок без знімальної команди  і всякої допомоги виживав на протязі тижня в різних місцевостях -  може в когось  є така передача, дуже б хотілося дістати
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

   Мене Беар Грілз (Медвед Грізлі? Зачем Гризлі? - рукамі задушилі! відповідали смугляві кавказці) схарив вже яко пів-року тому на каналі Discovery. Survivorman раніш показували задється на National Geographic, потому на eXplorer'і (гарно, що капіталісти у нашу честь гарний cупутниковий канал назвали) - він яко мінімум був мені приємніший ніж Грізлі-серіал...
Resistance is futile

zelja

зачот юзеру,давно таке шукав !
цікава інфа варто почитати !!!
+1

Golem

До Інкогніто: Знайшов в себе на диску 10 серій survivorman-а(і таке буває). Якшо треба - перепишу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

deadmeat

Я тобі завтра через інкогніто DVD передам, буду дуже вдячний як перепишеш!!
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Golem

Ок. Грілс - 16 Гб. Сурмен - 4Гб.

ПС: Воно в мене на переносному вінті. По моєму простіше скинути так. ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

263 Гості, 0 Користувачів