Культурна прогулянка центром львова в протигазах

Автор zelja, 30.10.2009 18:49:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Завтра 31,10,09 пропоную прогулятися в ценрі в противогазах або хто що має(респіратори,марлеві повязки)
Ідея Фенріза :)

Scorp

Класна ідея! А ще судячи з реакціі людей на твій сьогоднішній вихід на "Провесні" з респіратором, то завтрішня прогулянка має бути дуже прикольною :)) Але на жаль не можу піти з вами...
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

inkognito

  я б із радістю, але побачу зраня як ся буду почувати. Троє людей не піде на таку справу, треба назбирати на мою думку мінімум >= 5-ох бажаючих. Але фото мають вийти просто грандіозні ( НеТуристичний Львів, звертаю вашу увагу!)
Resistance is futile

VeNick

Я б пройшовся, якщо знайду якийсь распіратор
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

Я можу позичити противогази тільки в мене 3 і 2 розмір :)

VeNick

Все залежить від того на яку годину ви плануєте я б на роботі взяв распіратор
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

йшлось про протигази, а не про респіратори! Протигазів у нас в загашнику досить!
Resistance is futile

Fenriz

маю кілька протигазів, можу надати для імпрези. зголошуйтесь, хто буде, шоб знати ск. взяти протигазів

VeNick

ви скажіть приблизно в якій годині це буде і я вам точно скажу чи зможу
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

  Здається на 11-00 планувалось дослідження (всі знають куда), тобто мені здається орієнтуватись треба не раніше ніж на 15-00. Добре було б зізвонитись об 09-00 ранку усім та вияснити плани.
Resistance is futile

YserL

От якби мати б такий костюм бак захисту як вмене на авці)

deadmeat

Ага хотів би я подивитися на вирази обличь мирних жителів якщо б ти пройшовся в ньому по центру %-)
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Romchick


VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Scorp

Люди і так в паніці! Сьогодні був на вокзалі, так там такі черги в добові каси, що просто жах... Люди тікають зі Львова.
Ну а якщо вийти в такому спорядженні в центр на прогулянку, то люди або взагалі з дому виходити не будуть, або зберуть речі і поїдуть куди подалі :)
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

inkognito

 головне мати голову і не піддаватись паніці, бо як каже історія, більше людей забирає власне паніка, а не її причини!!!
Resistance is futile

Golem

Уууу, поставив + фенрізу за креатифффф. З нетірпінням чекаю фоток на фоні памятника Шевченку, Оперного, Ратуші. Я таких ше ен бачиу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

значить ядуть

-Фенріз
-Інкогніто
-Венік
...
хто ще ?

inkognito

    Отож, же сі підписали кулєги моєї дружини із "Старих Мурів". Буде їх від 3 до 5, а може й більше. Прохання до багатоімущих на протигази взяти їх у достатній кількості (до 10 шт.) Збір об 15-00 коло Шевченка!!!
Resistance is futile

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

236 Гості, 0 Користувачів