Проблеми з часом CPU

Автор Golem, 30.10.2009 21:18:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Думаю багато хто помітив нині шо форум не завжди відкриває сторінки і виводить повідомлення про

"
Cайт превышает предел тарифного плана хостинга.

Попробуйте зайти позже.


Site exceeds CPU load allowed by purchased hosting plan.

Please try again later.
"

Проблема чи щастя в тому, шо нас почали активно індексувати пошуковики. І дають 8% завантаження сервера, при оплачених 5%. В понеділок постараюся змінити тарифний на більший план згідно темпів росту нашого форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Зато файно проіндексувались...винуватець - мейл.ру

http://go.mail.ru/search?q=explorer.lviv.ua   ;D
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

всього 988 сторінок експлорера на мейл.ру , причому всі збережені в кеші ;D ;D

http://go.mail.ru/searchs?q=explorer.lviv.ua&surl=explorer.lviv.ua&num=10&sf=990
Fruere vita, dum vivis

Golem

Нема шо сказати, приємно! Але час треба збільшувати полюбе. А то якшо недай Бог гугл накинеться - капець буде форуму на кілька днівв :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

ггг якщо зараз не зможете зайти на форум то шукайте збережену сторінку на мейл.ру  ;D ;D ;D
Fruere vita, dum vivis

inkognito

    Аги, спочатку ТЯПНИЦЯ, потому БУХІДНІ!!! Із чим я вас і вітаю. Як нас прокопав mail.ru (фу, ну ви мене вибачте...), нас почнуть індексувати і більш серйозні пошуковики. CPU-time треба збільшити!
Resistance is futile

RoMeL

Ще одне цікаве зауваження... В гуглі, ми вже у випадаючих підказках до пошуку: :P

Fruere vita, dum vivis

Golem

Супер! Щойни ми з Ромелем докупили ше 10% часу ЦПУ. Так шо тепер маємо 15%, це втричі більше ніж перед тим 5%. Так шо має бути всьо гуд. А якшо доростем шо і цього не вистачатиме - то ше докупимо. З тим нема проблем.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Звісно краще виділений сервер, в мене наприклад 2.13 Ггц/60ГБ/1Гб/10Мбіт. За скільки 15% коштує і які параметри сервера?
Параметри PHP Тут

Golem

Все на Тарифи. В нас "подвійний". +10% коштує 100 грн в місяць.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

тема Грипперу настільки актуальна, шо сама згадка про протигази в центрі львова викликала шалений ажіотаж в інтернет спільноті. З результатом в 87 одначасних переглядів форум вклєк і при 15% ЦПУ. Нічого мінєти не буду, типове завантаження форуму становить максимум 30 одночасних користувачів. так шо ми матимемо запас як сі скінчить та вся катавасія.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

маємо нового рекорда колєги!
Resistance is futile

zelja

ДУже дякую за збільшення ЦПУ тайм  форум почав льотати !!!

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

zelja


YserL

Щось гугл підгуглив)

Golem

Великий + Ромелю від мене. Думаю як тільки мине гриза і люди стануть спроможні думати про шо небудь ше, крім горілки та заповіту: багато з них вернеться на один цікавий сайт, де бачили класні фотки чувачкіу у протигазах. Рекалма просто супер!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

І від мене +, жаль шо я оферма і не запросив на пиво. Але то все через емоції++  ::)
Resistance is futile

Golem

Адміністрація просить вибачення у всіх користувачів які знову отримали це повідомлення про недостачу часу ЦПУ. Пів року за які було проплачено минули швидко, постараюся найближчим часом заплатити знову.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Давайте підтримаємо форум скинувшись на річну проплату хостинга і час цп. :)

511 Гості, 0 Користувачів