Споруди Винниківського Лісу (2)

Автор zelja, 02.11.2009 19:03:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

   Так як бункер вже відкритий, то можна законно проникнути в ньго :)
  Пропоную з'їздити туди в  середу. Збір біля Кумпеля на личаківській о 15 ноль нуль :) Наразі їде Я & Інкогніто. Бажаючі приєднуйтесь  :)

inkognito

    Законно не вийде, бо то є незаконно (і законно бути не може). Але сам факт того, же він відкритий та пограбований звільняє нас від долі відповідальності (принаймі моральної). Я однозначно підписуюсь, як і Зеля писав. Прохання усіх дописувачів, що виявлять бажання їхати туди - не брати із собов інструменти чи предмети, котрі можуть бути розцінені нашими органами як такі, що можуть бути використані для проникнення/дестрою. Себто маю наувазі плазмові різаки, електро-газозварки, болгарки, молотки, ломи, викрутки, швейцарські універсальні ножі тощо. Іно документи свої, лятарки та хфотоапарати. І ніяких ГСМ категорично, хіба вже після у Львові.
Resistance is futile

YserL

Доведется викласти плазмовий різак з сумки))) З вами але залежно коли, пропонує десь після епідемії, більше користувачів підписалосяб.

zelja


inkognito

  Епідемії нема, то все еретики пишут  :) Просто не хочеться пропустити місце, котре можуть заварити доволі скоро. А бажання його повторно відкривати у мене немає зовсім...Дуже ми цікаво, чим той чувак відкрив ту заварену герму...
Resistance is futile

Golem

Морально з вами і з нетерпінням чекаю матеріалу звідти. Тарас т309 розказував шо колись там було навіть крутіше ніж в Міжгірї! Хочу - але на жаль не можу - робота є робота :) Потрібно виводити американську і китайську економіки з кризи :) Але принаймні розішлю лінк на тему контактам відповідним в асьці.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dark Wind

Акуратно там. Візьміть з собою провсяк випадок 100 грн (для охранніка) якшо вас засічуть!
Я хворію тому -1

Romchick

Покищо 50 на 50, точно скажу завтра, постараюсь бути.

Roy

Вилазка цікава має бути, нажаль з вами не зможу, мушу бути в столиці в той час.
Meine Ehre heißt Treue

Chuhaystur

Зате я наразі можу. Тому +1 :)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Stinger

Я буду! ще +1 порадували ви мене)

Stinger


Pasja

Ми з Fetole будемо вас чекати в Винниках...

deadmeat

Я тоже підійду до кумпеля
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

супер, то файна банда буде! Тра замовляти для нас спеціальну маршрутку у Винники :)
Resistance is futile

Romchick


Lacerta


Golem

Куди і куда написано в 1 пості теми! Тим більше шо тема в планах. Маєш 1 профілактичне попередження. До того ж останнім часом ти абсолютно не читаєш шо пишуть на форумі, це стосується не тільки цієї теми а загалом. Рекомендую більш відповідально поставитися до дописів, інакше читача з тебе прийдеться робити примусово.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fetole

Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

   Звіт напише Зеля або я (якшо завтра до 10-00 звіту від Зелі не буде. Чи від кого іншого)
Resistance is futile

214 Гості, 0 Користувачів