Автор Тема: Покинутий ракетний комплекс - м.Броди  (Прочитано 57677 разів)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Покинутий ракетний комплекс - м.Броди
« Відповідь #40 : 17.11.2009 19:57:52 »
Ще одної спеціально не буде думаю. А взагалі читай ПЛАНИ!!! Або звіти - відти зрозумієш як і куди їхати, куди пройти та на що звернути увагу.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Pasja

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 17.11.2009 19:59:33 »
Дякую, все зрозумів...так і зроблю)))
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #42 : 18.11.2009 17:14:46 »
Здорова, мужики.

Ракетна база, на якій ви були - це 3-й дивізіон в/ч 42683 => 351 ракетний полк, кодова назва - "Географ", 37-ї ракетної дивізії. Єдиний шахтний дивізіон, свого часу ракети вийняли, дірки позакривали назад і привезли "Піонер".
14 км північніше - штаб Полка (+бомбосховище, там недалеко давно-давно закинута злітна смуга і танкодром), 2 км на захід від нього - 2й дивізіон (наземний, Р-12), ще 13 км північніше (під Берестечком) - 1 дивізіон, теж наземний. Знаю що 2-й дивізіон (наземні Р-12) зняли з чергування і почали демонтовувати "столи" з зими/весни 1984.

Я був на аналогічній "Двіні", звіт тут: http://benedicto-p.livejournal.com/13252.html
Тільки Бродівська, схоже, менше затоплена.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #43 : 18.11.2009 17:37:58 »
Дякую за інформацію. Так, затоплено лише 5-6 метрів, ми міряли.

Фото в тебе красиві. Чи не з-під МОршина вони?
Розшарити F VK G+
курча

Andriy

• Гість
« Відповідь #44 : 18.11.2009 18:42:51 »
Дякую. Саме звідти :D думаю там дійсно з аквалангом можна багато цікавого знайти, що місцеві не змогли з-під води витягнути
Розшарити F VK G+

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 65
    • Перегляд профілю
« Відповідь #45 : 18.11.2009 20:04:33 »
а я думаю що нічого там немає. бо коли приїжджали по метал, то приїжджали на вантажівках серйозні дяді і викачати воду шо два пальці об асфальт. ставили дизельний насос на кілька днів а по тому вирізали весь метал з середини
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #46 : 18.11.2009 20:31:05 »
Там така вологість висока (практично цілорічно земля під ногами чвякає), що я би не був настільки впевнений в фінансовій доцільності ефективної відкачки води звідти, там гігантські об'єми.
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #47 : 18.11.2009 22:11:22 »
Здорова, мужики.

Ракетна база, на якій ви були - це 3-й дивізіон в/ч 42683 => 351 ракетний полк, кодова назва - "Географ", 37-ї ракетної дивізії. Єдиний шахтний дивізіон, свого часу ракети вийняли, дірки позакривали назад і привезли "Піонер".
14 км північніше - штаб Полка (+бомбосховище, там недалеко давно-давно закинута злітна смуга і танкодром), 2 км на захід від нього - 2й дивізіон (наземний, Р-12), ще 13 км північніше (під Берестечком) - 1 дивізіон, теж наземний. Знаю що 2-й дивізіон (наземні Р-12) зняли з чергування і почали демонтовувати "столи" з зими/весни 1984.

Я був на аналогічній "Двіні", звіт тут: http://benedicto-p.livejournal.com/13252.html
Тільки Бродівська, схоже, менше затоплена.

Дякую за грунтовний допис. Наскільки я розумію мова йде про точки позначені нижче (кілометрівка генштабу). Нажаль по даних місцях не добирався далі Бродів особисто :(

Можливо вам відомо чи зараз дані території використовуються військовими чи є покинутими?
Розшарити F VK G+

PyM6aM6aP

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #48 : 19.11.2009 09:33:30 »
Ви знайшли всі 3 ракетні шахти?окрім тої що закрита на самому вході...
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #49 : 19.11.2009 10:00:35 »
Можливо вам відомо чи зараз дані території використовуються військовими чи є покинутими?
Згідно моєї інформації, на території всіх дивізіонів і штабу, все давно покинуте, розвалене і розтаскане.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #50 : 19.11.2009 10:07:42 »
Ви знайшли всі 3 ракетні шахти?окрім тої що закрита на самому вході...

А шо їх шукати якшо вони за 100м одна від одної а по центру штаб. залазиш в будь-яку з них, а далі ходами у всі решта. Складніше було в Червонограді. Там вхід був не настільки очевидний.
Розшарити F VK G+
курча

PyM6aM6aP

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #51 : 23.11.2009 23:20:47 »
ми дійшли туди десь під вечір 18:00-19:00, було досить темно, тобто було темно, ми були з ліхтарями, і найти щось було важкувати, знайшли тіки дві шахти...ше перед входом з території виїзджала машина, ми впали в кущі замаскувались, нас не помітили, але стало цікаво що там забула ввечері легкова машина, при тому шо там стоїть новісінький знак що там якийсь діючий кар"єр якого ми там не зустріли...
Розшарити F VK G+

Extreme

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #52 : 24.11.2009 09:58:49 »
ми дійшли туди десь під вечір 18:00-19:00, було досить темно, тобто було темно, ми були з ліхтарями, і найти щось було важкувати, знайшли тіки дві шахти...ше перед входом з території виїзджала машина, ми впали в кущі замаскувались, нас не помітили, але стало цікаво що там забула ввечері легкова машина, при тому шо там стоїть новісінький знак що там якийсь діючий кар"єр якого ми там не зустріли...

Ви коли саме там були? Ми сдається туди їздили 15 числа і якраз десь в тій годні вертались. Можливо це ви від в нас в кущі стрибали?:)
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #53 : 24.11.2009 10:04:35 »
Якраз хотів сказати, що то скорше всього були такі самі як ви :)
Розшарити F VK G+

PyM6aM6aP

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #54 : 24.11.2009 19:08:49 »
ну ми йшли пішачком з Бродів, а то був легковик здалось що білого кольору, хз, але не думаю що всі машинами їздять на такі об"єкти і паляться... :-\

ми теж 15-го були...може то дійсно ви були. ??? ;D
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #55 : 24.11.2009 19:41:36 »
   Не зрозуміло чого ви так машини злякались? Об'єкт давно покинутий та free 4 all. Коли ми там були, декілька раз коло нас проїжали машини та роверисти. Все нормально і без жодних проблем. Зрештою хто би вам міг які претензії висунути?
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 466
    • Перегляд профілю
« Відповідь #56 : 24.11.2009 22:34:00 »
Якщо немає якісного колючого дроту, видимих табличок, відсутня охорона, то нема чого никатися по кущах, хіба то тренування до зони :) А якщо хтось попробує наїхати, то пожалкує і буде довго відходити від нас ;)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #57 : 24.11.2009 22:42:36 »
   Щира то правда! Explorer.Lviv.Ua дбатиме про своїх щирих дописувачів, аби вони дурі та блуду не творили. А як творитимуть - ну наші вам співчуття...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Andriy

• Гість
« Відповідь #58 : 25.11.2009 09:32:51 »
ну ми йшли пішачком з Бродів, а то був легковик здалось що білого кольору, хз, але не думаю що всі машинами їздять на такі об"єкти і паляться... :-\

Я їзджу на всі об'єкти на машині, а як інакше туди добратись? На трьох маршрутках а потім десяток км йти? Я вже застарий для цього. Одного разу, на діючому режимному об'єкті автопогоня була, а раз в кущах сховав і замаскував при дорозі  ;D
Розшарити F VK G+

PyM6aM6aP

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #59 : 25.11.2009 17:17:24 »

Я їзджу на всі об'єкти на машині, а як інакше туди добратись? На трьох маршрутках а потім десяток км йти? Я вже застарий для цього. Одного разу, на діючому режимному об'єкті автопогоня була, а раз в кущах сховав і замаскував при дорозі  ;D

Як намене вся рамантіка полягає в тому, щоб найти місце яке потрібно, з приблизними кординатами, адреналінчик на рахунок того що тебе можуть побачити і наваляти, добратись до того місця власне таким шляхом як ти назвав і тоді  полазити в середині об"єкту, а вертаючись з нього, мати повно враженнь, не тіки як від військової споруди, а поїздки загалом..)

вибачайте за офф топ, більше про те як кому більше до вподоби їздити не бум тут обговорювати...)
Розшарити F VK G+