Бомбік @ Біофізприлад

Автор inkognito, 03.11.2009 09:41:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Дійсно гарний обєкт, мене, особисто, чомусь вразив ящик з болтиками :) Стільки ще не бачиу. Але треба подивитися правді в очі - більшість всього - хлам, який максимум можна продати за копійки на Торпедо.

На рахунок відповідальності: не злапаний не злодій. Фото на форумі нічого не доводять, зайшов коли всьо вже було відкрите. Нічого не брав. Весь текст видуманий. Та й до тих фото фіг хто докопається за терміном давності І обєкт державний а не приватний, значить всім на нього пофіг.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

О-о!! Ви злазили суперовсько. Вже скусав всі лікті.
А в тих аптечках Тарену трохи залишили?

VeNick

особисто мене здивував стан дизель-генераторної установки, дивно що за стільки років після розпаду союзу нічого не розкорочили і так як це приміщення закріплене за державою дивно що там гринтики ящиками валяються, в ідеальному стані, коли в той час коли на підприємствах їх катастрофічно не вистачає. А такий касовий апарат я останній раз бачив до розпаду СРСР в універсамі на Чорновола (там де зараз Ельдорадо)
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Dexter

  Вах супер=)))
  Можливо є бажаючі завтра злазити туди????Самому якось не дуже хочеться=)

Stinger

е, дорогий, сезон зараз не той, холодно, вже в легкій курточці не полазиш як минулого разу, в пуховику дуже геморно лізти, відчуваєш себе вініпухом, тре тепла чекати... хоча я би був не проти ;D

Dexter

Обломно шо сьогодні не вийшло=)
Цитата: stinger від 24.12.2009 22:51:11
е, дорогий, сезон зараз не той, холодно, вже в легкій курточці не полазиш як минулого разу, в пуховику дуже геморно лізти, відчуваєш себе вініпухом, тре тепла чекати... хоча я би був не проти ;D
Тоді дувай якось після нового року чухнем?фотки мучать хочеться на очі все побачити=)

Stinger

Сходиш ще і побачіш то все, всьому свій час, до того ж є і інщі бажаючі)

Chuhaystur

ЦитуватиСходиш ще і побачіш то все, всьому свій час, до того ж є і інщі бажаючі
- Істинно глаголиш! (тонкий натяк) ;D             
дууже хочу туди потрапити))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

atlas1975

Шкода багатьох речей: релє, трасформаторів, та й на платах чимало непоганих радіоелементів, причому я не про драг метали а власне про добрі деталі... Шкода...

Pasja

Був там сьогодні, там все позакривали((
Так шо, ше один бомбік накрився((((( :( :-[

Stinger

Ну то й не дивно, після всього що там відбулось XD

inkognito

Цитата: Pasja від 08.05.2010 00:18:18
Був там сьогодні, там все позакривали((
Так шо, ше один бомбік накрився((((( :( :-[

Великий Брат також читає наш рідненький форум  :)
Resistance is futile

atlas1975

Згадав табличку на старих воєнних радіостанціях: "Внимание! Враг слушает"... ;) Видно шо мало певні теми перенести до закритого розділу, - тре' також і провести вибірку дописувачів, шоб зменшити вірогідність витоку інформаціїї, - цілком розумію шо я можу випасти з числа "своїх" внаслідок такої "переатестації" ;D...

Golem

Ну Розділ "Для своїх" не так і легко прочиатти. Думаю просто прийшла планова провірка, побачила шо там і як, ну і поставила новий замок і можливо сигнальну кнопку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

зрештою, те шо ціле і закрите - може бути згодом відкрите. а те, що розгромлене - скільки не закривай, краще не стане. ІМХО добре же закрили
Resistance is futile

Pasja

Та там колодки нема і навіть ручки шлюзові чи як там воно називається, залишили. Герму знову заштовхали на її старе місце, так шо знову домкрат і лом)))

YserL

Цитата: zelja від 12.11.2009 23:10:23




Треба позберігати фотки, а то радикалом сру.
Чуваки підключали щось подібне:
Стаття на хабрі: http://habrahabr.ru/post/144879/


Alter

То, кажись, маніпулятори точного позиціонування. Вельми цікава штука.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

та, я місяць з ним бавився, але так і не зрозумів, як та лапа піднімалася і оберталася ;D

Alter

Цитата: stinger від 10.07.2012 22:45:33
та, я місяць з ним бавився, але так і не зрозумів, як та лапа піднімалася і оберталася ;D

Там напевно або крокові двигуни (що швидше за все), а їх так просто не включиш, бо потрібен контроллер, або соленоїдні пари із зворотним зв"язком.

П.С. Було б цікаво якось вживу на то глянути.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

267 Гості, 0 Користувачів