Мошни, Черкащина

Автор yar-79, 04.11.2009 13:10:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Ось,вирішив виставити репортаж про мою поїздку на Черкащину. Підбив на неї мене один київський дружбан, по розповідям його батька-в селі стояли німці, і після їхніх боїв з Радянською армією залишились дуже цікаві місця...
Виїхали, як і завжди, зраненька. Про що дуже пошкодували, сильні тумани не давали їхати більше 60 км на годину, вряження таке, що зблудив у молоці. Перші фотки почав робити вже доїзджаючи до місця.

Рибалки ловлять рибку, незважаючи ні на що - теж фанати свєї справи!
Приїхавши на місце, все, як завжди помінялося двадцять разів. Перспективні місця пошуку не дали результатів. Прийшлось опитувати населення, та включати мозок. В результаті ми опинились на колишньому маєтку багатої графіні. Маєток на жаль був остаточно зруйнований, а щоб замести всі історичні сліди, на його місці була закладена база відпочинку:





Тут можна знімати фільму про раптове зникнення людства з Землі. Ніц непорушено, але нікого немає :o

yar-79

Потім втрапили на цікаві окопи. Спочатку німецьки, а потім і старі-по Прешій Світовій.

В тих окопах я і познаходив багато цікавих речей...






Шаблі виявились абардажними палашами гардемарін зразка 1856року. Штик "Манліхер" перероблений бід Мосю(трьохлінійна гвинтівка Мосіна)
Приїхав дуже змучений(бо деколи по війні треба рити такі ямидла), але дуже щастливий і задоволений. Не часто трапляються такі знахідки!

zelja

ОФІГЕТЬ
Требе однозначно зїздити туди !!!

inkognito

Лови заслуженого +
Resistance is futile

Golem

Мене вразило. Дякую за розповідь і фото. А ями і справді глибокі. Може відчистити одну шаблю і возити з собоу в якості перочинного ножика? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lacerta

Кльово я під враженнями :D божнюю займатись копаниною
Але автор, а скажить будьласка ;)кий період ви викопали те, що це ВВВ то ясно (мене цікавлять роки 1941.??)

yar-79

Їздили копати по Другій світовій Німці стояли там з 41по 43 роки. Шаблі і штик знайдені в окопі Першої Світової (окопи Російської армії), думаю що бої там йшли 1913-1914роки.

Lacerta

Цитата: yar-79 від 04.11.2009 15:20:22
Їздили копати по Другій світовій Німці стояли там з 41по 43 роки. Шаблі і штик знайдені в окопі Першої Світової (окопи Російської армії), думаю що бої там йшли 1913-1914роки.
А місцеве населення Ви часом не мали змоги опитати? (можна багато чого дізнатись) І чи будете, ще туди мандрувати

yar-79

Та опитали, яле що з того? Ці окопи я вже обійшов.Знаю місце де поховали багато німців(скидали в рівці та воронки), але там потрібен цілий пошуковий загін, бо зараз свині-селяни зробили з тамтої місцини міні звалище. Треба спочатку піонерів запустити, щоб весь непотріб металічний зібрали, а потім глубинний МД, можливо по гудзикам чи прязі можна буде підняти...

Lacerta

Цитата: yar-79 від 04.11.2009 15:42:25
Та опитали, яле що з того? Ці окопи я вже обійшов.Знаю місце де поховали багато німців(скидали в рівці та воронки), але там потрібен цілий пошуковий загін, бо зараз свині-селяни зробили з тамтої місцини міні звалище. Треба спочатку піонерів запустити, щоб весь непотріб металічний зібрали, а потім глубинний МД, можливо по гудзикам чи прязі можна буде підняти...
Згадуються мені випадки, коли ніби все вичистили, але всеодно натикаешся на безкозирки(більшості випадків) і на всякий хлам
Можиш на мене розраховувать у цьому питані як зберетесь копати не забудь про мене. Але якщо ти кажеш, що там сміття дохолери, то навіть не знаю може якщо глибині МД то буде толк, але по потіти прийдеться не один день

Dark Wind

Роботи там непочатий край))
Треба на паро днів їхати)
а шаблі то моя мрія :)

inkognito

   Шоблі то гарно, естетично та красиво! А ще більш гарно, естетично та красиво на мою думку - SS-20, причому як хто викопає - може бути певен, же іржі там не буде.
Resistance is futile

atlas1975


Zaval

Ярослав,  саблі - супер! Як глибоко лежали? Дві разом були?  Це з тої ями, що на фото?

yar-79

Ні, не з тої. Лежали в окопі поруч, на глибині до 50см.

263 Гості, 0 Користувачів