В Неділю 8 гЛистопада в Радехів

Автор Golem, 06.11.2009 10:22:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Marisha


Golem

Пропоную збиратися там де і минулого разу під час поїздки в Броди: а саме на стоянці за Макдональдсом на Кільці Чорновола - Липинського. І шоб побільше встигнути, бо темніє скоро - на 7 ранку. Вже маршрутки повинні ходити в такий час так шо добратися проблем не буде.

Теоретично в Таврію ззаду влазять 3 людей. Але то теоретично. Все залежить якої комплекції ці люди.

До Маріши: Марічка просила тобі передати, шоб ти подивилася в приватні повідомлення. :) Бо інакше ти їх чомусь ігноруєш
Дігери всіх країн єднайтеся!

Marisha

Я бачу повiдомлення, але щось не виходить вiдповiсти там (я з моб.сижу,а вiн щось глючить!)

Fenriz

А якщо так? (Олежика на перед, а ми сі втьрьох ззаду втиснимя? а?)

1) Golem
2) Zelja
3) Inkognito
4) Roy
5) Fenriz

6) yar-79
7-8 ) explorer 2+

9) Stinger

inkognito

   Ти часом військову логістику не практикував? Бо дуж по військовому виходит - нормально залазит 9 писків у 2 машини, а ти незрозумілі пертрубації пропонуєш :)
Resistance is futile

zelja

Я теж так думаю :) І комфортно буде їхати :)

explorer

велика нямка схована з мап у лісі за 2 км від Радехова.

Stinger

А лопатку гострити? рити будемо?

explorer

Також відносно недалеко http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,31.0.html
Можливо зараз там вже все не так суворо :)
+ всі точки навколо Червонограду. Права нижня відповідає координатам з поста Інкогніто.
Також там має бути група ДОТів, але координат точних не маю.
+ за пару км звідтам біля Сокалю.

inkognito

 точка №44, що коло м. Сокаль. Була розмова про неї, співробітник продав (він із Сокаля родом)- якраз коли Golem, Zelja та я їздили у Червоноград. Нажаль через брак часу не завітали туди (їхали посеред робочого тижня увечері, повертались зраня next day). На GE не дивився, але там здається мала бути наземна пускова площадка SS-4, мабуть небагато там знайдемо
Resistance is futile

RoMeL

я теж буду, якщо встану сранку, 7-ма година то є зло :P
Fruere vita, dum vivis

zelja

Цитата: RoMeL від 07.11.2009 14:25:41
я теж буду, якщо встану сранку, 7-ма година то є зло :P
Хе непроспи тоді :)

inkognito

   Ту вже є проблема із місцем: іно один воріянт є - тих хто побільше та повище (explorer, Zelja та я) запакувати до yar-79 у девітку. Усі інші = до Андрія. FenRiz'a примотати скотчем до будь-якої машини якості спойлера  :)
Resistance is futile

zelja

А чо можна і так себто так
1) Golem

2) Roy
3) Fenriz
4) Romel
5) Stinger


6) yar-79

7) Zelja
8 ) Inkognito
9-10 ) explorer 2+

Цитата: inkognito від 07.11.2009 14:46:39
FenRiz'a примотати скотчем до будь-якої машини якості спойлера  :)

Fenriz

пропоную в 6.00 контрольний зідзвон

Nick_c3

можна до вас завтра приєднатись? я на машині, зможу когось до себе посадити, якщо хтось вже не влазиться))
..почитав трохи форум, цікаво буде познайомитись :)

explorer

зранку скоріше за все буде невеликий дощик який згодом пройде. Я ужо так закупився, що не з"їсти то все завтра буде злочином проти мисливських ковбасок як класу ))

zelja

Цитата: Nick_c3 від 07.11.2009 22:48:28
можна до вас завтра приєднатись? я на машині, зможу когось до себе посадити, якщо хтось вже не влазиться))
..почитав трохи форум, цікаво буде познайомитись :)
О суперово :) ще одна машина :)

Fetole

Удачі вам там хлопаки, я нажаль не зможу, як б не хотілося... З нетерпінням буду чекати фоторепортажу)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Golem

Можна звісно. Але шось ти піздно написау. Там ше Мариша хтіла. Не впевнений шо встигне прочитати твоє повідомлення. Але приїждждай. Вільніше буде по наших сидіти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

284 Гості, 0 Користувачів