Сучасні дата центри

Автор YserL, 07.11.2009 13:57:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Натрапив на статтю тут у якій розповідається про монтаж дата центру СибірТелеком.
Звісно якщо це обладнення загнати у таке бомбосховище типу лошина, чи зразку винники, то йому не страшні ні погода ні атомних й вибух. У даному дата центрі немає екранування. дизел генератор у гаражі навпроти. чуваки не в бахілах лабораторних))
Фото:










zelja

Ого яке там Охолодження  :o

inkognito

Resistance is futile

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

zelja


YserL

Це взагалі ляля під Стокгольмом: http://telecombloger.ru/70





zelja


Romchick

Може мені хто пояснить нах**олєру ті датацетри пхати так глибоко під землю?  Не легше хіба просто тримати їх в наземних спорудах?

YserL

Цитата: Romchick від 11.11.2009 23:01:18
Може мені хто пояснить нах**олєру ті датацетри пхати так глибоко під землю?  Не легше хіба просто тримати їх в наземних спорудах?
У разі катаклізмів як торнадо, повені, військові не туди пустили ракету, 5 мтон за пару кілометрів, ядерної зими усі наземні дата центри так чи інакше будуть пошкоджені. Скажімо хтось бабахне нейтронну бомбу і вся інфраструктура звязку накриється. вся інформація, піде спати. Звісно для транзитних станцій, таких як винники чи межиріччя лоловне було витримати імпульс чи попадання ракети(не ядерної). А от хранилища інформаці треба захищати. На крайній випадок метеорит приземлитсья поруч...

Romchick

Дякую за пояснення!

YserL


kvitka


YserL

Видеоекскурсія по операційному залі «Ломоносова» (до модернізації)

Alter

Тьфу, а я-то думав що такі агрегати повинні мати як мінімум азотне охолодження! А тут виходить що площа під вентиляцію в 4 рази перевищує площу самих комп'ютерів! Де собака зарита? Чого не азот? ???
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Цитата: Alter від 27.12.2011 18:37:10
Тьфу, а я-то думав що такі агрегати повинні мати як мінімум азотне охолодження! А тут виходить що площа під вентиляцію в 4 рази перевищує площу самих комп'ютерів! Де собака зарита? Чого не азот? ???
1. Техніка не любить температури менше 0. Це лише магніти охолоджують для досягнення надпровідності, наприклад у прискорювачі.
2. Вартість обслуговування і рівень відмовостійкості. Зараз переходять на водяне охолодження, і досить неохотно.
3. В сучасному дата центрі коефіціент до половини витрат енергоресурсів належать на охолодження

Мій сервачок:

261 Гості, 0 Користувачів