Журналісти

Автор BlackFlame, 15.03.2007 14:25:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

BlackFlame

Журналісти видання "Новий погляд" напрошуються піти в Полтву і написати статтю про цей культовий об'єкт. :-\ Сама я їх туди не поведу, та й насправді особливим бажанням не палаю. Чи хтось хоче піти з ними (я під питанням, бо в міру своєї професії їх не люблю), або їх послати під три чорти? ::)
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

BlackFlame

Деякі особистості з АКІСу, мабуть, з тобою б категорично не погодились. Зрештою, журналісти все одно напишуть те, що вои хочуть, але в якому це буде вигляді:)))
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

BlackFlame

Ну, зрештою, можна зробити все коректно, без запалу входів, але після після статті про Лощину, яку я прочитала, в мене нема жодного бажання це робити:))))

ЗІ: ЛЛЛ, я тебе тепер розумію:)))
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

explorer

Моя думка з цього приводу: для прогулянок по об"єктах Львівводоканалу треба звертатись у Львівводоканал - може організують екскурсію... А якщо самому щось цікаво - цікавитись і дізнаватись. Не думаю, що хтось крім їх працівників хоче, чи взагалі має право, брати на себе відповідальність за проведення таких "екскурсій" для журналістів, туристів етц..

BlackFlame

Цитуватидля прогулянок по об"єктах Львівводоканалу треба звертатись у Львівводоканал

Я лише "за". Проте, як показала практика, чомусь у Водоканал не звертаються:)))
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

247 Гості, 0 Користувачів