Багато дивних речей ще лежить у лісах!

Автор yar-79, 10.11.2009 19:21:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Знайомі хлопаки знайшли за літо, дещо з того у місцевих аборигенів!


-друга і третя світлина-колодязь в селі




Golem

Ого. Дещо виглядає ніби в землі і не лежало.

А двигун шо, Танковий? Цікаво нашо танку сигнал :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

таке враження складається, що мотор троха почистивши хоч зараз можна завести! Красотулька!
Resistance is futile

yar-79

Мотор від Урала що на фото, в стайні в селі стояла...
А це тіпа моє:



Вже в гаражі лежить ;D

yar-79

А ось так знаходяться монети-такий кайф!

zelja

УХти  круто :) а шо што ти там таке накопав ?

yar-79

Залишки танка БТ! Який закінчив свою "кар"єру" під Станіславчиком, як і 148 його братів у 41-му році...

Stinger

Я б з радістю приєднався до таких пошуків)))

zelja


Skip

та я б теж таке пошукав  ;)
дещо з того по карпатах ще й їздить

yar-79

Ось світлини де на танку видно ті запчастини що лежать в мене в гаражі-а саме:лінивець гусені, та баштова броня

Akella

видать тому танку ,з якого лінивець шмальнули снарядом в гусеницю,судячи з вм"ятини на лінивці
Akell me nice!

yar-79

Правільніше буде-взірвали з середени, та частини забрали на металобрухт німаки... То всьо вибухом порозкидало радіусом в 100 метрів по болоті!

Fetole

Круть) я б теж попорпався у землі з металошукачем))

П.С. +1)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

горобець

У нас біля Кам'янця-Поділського є село княгинин. ліс тягнется дуже довго, безліч окопів та ритвин, старожили кажуть шо були танкові позиції. троха там покопався але нажаль мет,шукача не маю тому нарив тіки 2 снаряда. схочете приїжджайте. Сталкери з К-П  ;D ;D ;D. Р.S. скажіть чи є якісь закинуті об'єкти та точки біля Кам'янця або по хмельн області крім репинців. буду дуже вдячний

Fetole

2 yar-79:
Слух як буш десь йти копати, стукни в аську, я б з тобою пішов) Думаю ще одні робочі руки не будуть зайві))
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

горобець

впринципі думаю брати людей і поки в технарі карантин їхати ще раз в княгинин кажуть там в лісі якийсь бункер був але до нього ніхто дороги не знає. думаю в неділю поїду або в понеділок. ти з нами??? може бути що рейд пройде в нуль і нашим здобутком буде лише пару снарядів

Fetole

Не, сорі чувак... на ці вихідні, нажаль, вже плани є(
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

yar-79

Думаю вже весною знову танків пошукати! Зараз вивчаю матеріали по танковій битві в трикутнику Луцьк-Дубно-Броди, найбільші втрати були понесені під Станіславчиком та південніше від нього. За декілька днів більше трьохсот машин- дещо має в болоті залишитися, так як місцина була дуже заболочена. Деякі історики вважають цю битву найбільшою за часів Другої світової війни. Так що дивіться весняні плани та гостріть лопати!

Авантюрист

Пiд Червоноградом нiхто не копав?Не страшно? А вдруг шото рване?

296 Гості, 0 Користувачів