МДОС 1810

Автор YserL, 10.11.2009 19:55:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Відам у добрі руки наступні книги Малая дисковая операцилонная система МДОС 1810:
1.  Язик програмирования Си. Библиотеки программ времени исполнения. Руководство програмиста. 00185-01 33 05-02
2.  Язик програмирования Си. Библиотеки программ времени исполнения. Руководство програмиста. 00185-01 33 05-01
3. Отладчик и утилити. Руководство програмиста.
4.система подготовки програм 15ИПГ 16 бейсик интерпритатор
5. Руководство оператора
6. Руководство системного програмиста
7. описания применения
8. Описания язика
9. GW-BASIC
10. Руководство програмиста

кілограм мукулатури) Але захоплююче описано всі функції, переривання, але впадло читати) Військове оформлення. Ні призвищ, ні видавництв. тілкьки коди і підписи. Тираж тільки 2000 книг)

zelja

Я заберу книжки по СИ :)

inkognito

   Зелю, то далеко не той Ц котрий вас зара пробують вчити...я часом задумуюсь, а які то в YserL'a апартаменти жеби там стільки добра тримати.
Resistance is futile

YserL

Цитата: inkognito від 10.11.2009 21:04:44
   Зелю, то далеко не той Ц котрий вас зара пробують вчити...я часом задумуюсь, а які то в YserL'a апартаменти жеби там стільки добра тримати.
Викидаю сміття для збільшення життєвого простору. Справді то не та сі, ця сі яка йша на компіляцію під перші компютеру типу електроніка(з назврою можу помилятися: чорномілий монітор, системна плата з клавіатурою і слотами розширення типу периферії і памяті, зато там було золото...)

zelja

Цитата: inkognito від 10.11.2009 21:04:44
   Зелю, то далеко не той Ц котрий вас зара пробують вчити...я часом задумуюсь, а які то в YserL'a апартаменти жеби там стільки добра тримати.
А я хочу знати всі  :)

inkognito

хочеш знати хоть шось, починай від Дональда Ервіна Кнута. А книги YserLa краще викладачам подаруй, хоча мені здається, що вони і цього ніасілят...
Resistance is futile

Golem

Скажу і я своїх 5 копійок. Мова програмування - як інструмент. Все вирушує не він, а рука, яка його тримає. СІ вивчив по старій книженції в якій не було ніц, крім синтаксису. А далі просто: Турбо С 3. Читаєш хелп, дивишся які є функції і працюєш. Алгоритмічному мисленню ніяка книжка не навчить, просто сидіти і писати. Під ДОС написався - малював і вікна, і графіки, вів архіви і всьо вручну без бібліотек бо не було таких як треба. Але справжня майстерність прийшла (а чи мо ше приходить) коли прийшлося писати під 256 байт памяті і 8 бітне 24МГЦ ядро. Перші спроби зразу не влазилися або гальмували безбожно. Останні програми при перегляді лістингу від асемблера практично не відрізняються.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитата: Golem від 10.11.2009 22:18:22
Скажу і я своїх 5 копійок. Мова програмування - як інструмент. Все вирушує не він, а рука, яка його тримає. СІ вивчив по старій книженції в якій не було ніц, крім синтаксису. А далі просто: Турбо С 3. Читаєш хелп, дивишся які є функції і працюєш. Алгоритмічному мисленню ніяка книжка не навчить, просто сидіти і писати. Під ДОС написався - малював і вікна, і графіки, вів архіви і всьо вручну без бібліотек бо не було таких як треба. Але справжня майстерність прийшла (а чи мо ше приходить) коли прийшлося писати під 256 байт памяті і 8 бітне 24МГЦ ядро. Перші спроби зразу не влазилися або гальмували безбожно. Останні програми при перегляді лістингу від асемблера практично не відрізняються.

аж ніяк не можу не погодитись із цим! Проте дані книжки для мене - це як совітська елементна база для тебе. Цікаво, але не дуже потрібно
Resistance is futile

YserL

Підтримую головне алгоритмічне мислення. Починав із паскаля, потім СІ, потім зайнявся html,css, javascript, php, писав бази на файлах, бо не було скл, потім вивчив MySQL. Після цбого береш бейсік і жджава і тільки змінюєш синтаксис і назви функцій. Веб програмування приваблює через те що виконується на сервері і зразу є робота із мережею.

Golem

Якшо Зеля не забере - пропоную здати на макулатуру. Від тебе близько є пункт. Не для того шоб заробити гроші. А шоб зберегти екологію. В нас на роботі так робиться з усіма непотрібними паперами.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Пропоную кращу ідею Занести всі книжки в Бункер (наш) :)

Golem

Варіант! ШОб було шо почитати під час ядерної зими :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Ок, в мене воно вже в гермотамбурі готове до викиду з дому))) В бункер можна, класно на них сидіти і тепло)

zelja

Цитата: YserL від 11.11.2009 13:31:14
Ок, в мене воно вже в гермотамбурі готове до викиду з дому))) В бункер можна, класно на них сидіти і тепло)
;D Ну взгаліто для внутрішньо-бункерної бібліотеки

298 Гості, 0 Користувачів