Розділ (Палац Жевуських-Лянцкоронських)

Автор Drusja, 06.02.2015 15:22:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Отже як планувалося, у суботу зранку зібрались 11 справжніх Експлорерів і поїхали у старий Розділ.

Вийшли в центрі й одразу попрямували до єврейського кладовища.кладовище потроху відновлюють, але про нього надіюсь допише хтось інший, бо багато не фотав.

Далі пішли до палацу.

Вхідна брама


Палац у всій красі


Але нажаль всі входи закриті а парадний ще й охороняється злими песиками типу ротвейлера.


Обійшли палац по колу


Вхід зі сторони саду


Так як в палац потрапити нам не вдалось - вирішили дослідити будівлю санаторію побудовану при совку і прилеглі до неї будівлі.

Санаторні артефакти


Далі люто експлорели кожну знайдену дзюру на подвір'ї - в пошуках підземних ходів, але нажаль траплялись тільки погреби і підвали, тому вирішили пошукати щастя на пивзаводі.Довго стукали в двері та вікна, але й тут - облом. Місцеві жителі казали, що там є охоронець - тільки він напевно так перелякався купи народу, що тихенько засів з пивком у куточку.

Вежа пивзаводу


Було вже ближче до обіду і вирішилисьмо троха перекусити. Місце вибрали просто бомбезне - на березі озера на якому рибалки теж шукали щастя.
незнаю чи вони його знайшли, бо ми пішли інсталитись у печеру, про що дописано тут.

Вийшовши з печери, на березі озера нас чекав чарівник, який повідав, що магічним способом може телепортувати нас всередину палацу. Ну і ми не втрачаючи такої нагоди швиденько зібралися, екіпірувалися і поскакали в портал.

В середині палацу нас чекала звична пустота.


Море документації


Цікаво оздоблені стелі


Та не все так сумно як здається на перший погляд. В одній з кімнат нас чекав сейф, з магічними сувоями і еліксирами, який від такого довгого очікування Експлорерів - провалився у пілогу :).


Далі знайшли зламану машину часу


Нажаль полагодити її нам не вдалось, тому телепортуємось у совкове приміщення санаторію.
Тут нас чекає майже зимовий сад
На другому поверсі - те що залишилось від кінотеатру


Дерев'яні мега шахи


І на останок вид на палац


Облазивши всі закутки, подякували чарівнику і попрямували на зупинку, чекати маршрутку до рідного Львова, де на нас чекало свіженьке пиво у ПАБі 100-рентген.

Всі фото

Обговорення

P.S. Зі сміттям у Роздолі трабли, але тим не менше - доволі чисто.


P.P.S. Чекаємо фото від решти учасників.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

DeZer

Нормальна поїздка видалась, якраз встигли до снігу познімкувати територію.

Вийшло якось так.  :D   =>

[spoiler]
Отож, приїхали в Новий Розділ, закупились в місцевому магазинчику і вирушили до єврейського
кладовища.Група про щось активно розмовляє.Фрагмент кладовища і місцевий краєвид.Переважна більшість пам'ятників доглянута.Зробив знімок найбільшого пам'ятника. Шо там сі пише нерозумію, але най буде.Повертаючись з кладовища натрапив на хабар, шо свідчить шо в місті техніка не в дефіциті :).Експедиція прямує до палацу Жевуських-Лянцкоронських.Місцевий храм. Поруч сучасна дитяча площадка та магазин "Будівельні матеріали".Наближаючись до палацу, ліворуч від дороги можна побачити проточне озеро Колодниця.Один із входів на територію палацу Жевуських-Лянцкоронських.Сучасний вигляд палацу.
Басейн, який активно використовують дерева.Головний вхід в палац.Вхід охороняють пси. Більший та менший. )Стара табличка, яка повідомляє шо це приватна територія.Нелегал знайшов пляшку Роздільського пивзаводу.Чотири колони в палаці ще в нормальному технічному стані на фоні яких не вистачає WhiteLove  ::).Приємна несподіванка для Bottlehunter`а :)Технічні будівлі поза новим корпусом. Ліворуч за кадром знаходиться підвал в якому деяка
цегла зруйнувалась, тому треба бути обережним. З цікавого там три квадратні бетонні ємності,
сміття, стара проводка.Цікавість бере верх :)Запах пива нагадав про пивзавод. Охоронці на нашу пристуність не відповідали тому візит на пивзавод залишається в силі.Артефакт "медуза" :), який можна зустріти на виході з парку палацу.Все ще надіємося знайти підземні виходи з палацу.
Брама на виході з території. Ліворуч по дорозі - зупинка на маршрутку до ЛЬвова.Амулет поїздки - Жорж. Стіл ще чистий від сніжинок. Дивимося далі.
Від палацу вирушили на озеро Лісне. Приблизно 20 хв йти. Одразу відчуваємо зміну погоди в
зимову сторону. На озері був присутній один риболов. Крига загалом надійна, лиш під берегом
трохи тонка. На озері видніється надпис - EXPLORER.Імпровізована кухня.Йдемо назад і з допомогою добрих людей потрапляємо до палацу для внутрішньої екскурсії.
Зайшовши всередину палацу ліворуч бачимо отакі сходи. Вогнегасник детектед.Перший поверх(коридор ліворуч).Горище. Загалом можна оцінити як чисте.Сан-вузол.Підвал. Надіявся побачити чи сфотографувати привида в цій моторошній обстановці, але крім
двох місцевих дядьків там нікого зустріти не вдалось.Режим для відвідувачів санаторія.За тими дверима знаходиться  приміщення невідомого мені призначення, розміри десь біля двох
метрів квадратних. Всередині шось схоже на щитову, але незрозуміло навіщо там те віконце, яке
використовується для прийому-видачі чогось.Папери, які можна побачити в одному з приміщень підвалу


Час залишає свої відбитки на дверях.А от щитова встановлена нова!.Пройшовшись округлим коридором до останньої кімнати можна побачити отаке.
Проходу далі, тобто під будову з чотирма колонами - немає.
Ті люди що телепортнулись у тилові приміщення цієї будови - виявили сходи вниз і замурований дверний отівр, тому можна стверджувати шо підвал таки там є.Сучасні єропейські методи закривання дверей
Хабар як він є))
Потім ми потрапили до нового корпусу. Зайшовши всередину можна побачити плющ, що потихеньку
завойовує собі територію.
Сцена на другому поверсі бажає виглядати краще.
Рояль та пішка від шахів. По дорозі на другий поверх зустрічались інші елементи шахів.Виходимо з актової зали і ліворуч бачимо черговий дестрой, калюжу та мирно існуюучу лампу
тодішнього зразка.


Підлога небезпечна, так само як і стеля. Вікна в порядку.=============

Загалом з того, шо треба зробити якщо там буду ще -
Обійти праву частину палацу і другий поверх.
Дослідити підвал під будовою із 4-ма колонами.
Знайти якусь висоту для зняття панорами.


[/spoiler] :P

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

115 Гості, 0 Користувачів