Каналізація Варшави

Автор Niesamowite, 08.07.2021 13:06:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Niesamowite

Доброго дня. Мене звати Олександр (сам з України, на даний момент працюю в Польщі, наша фірма займається вимірюванням проточних стоків, витоків, під землею.)
На даних фото:
1. Це огляд місця монтажу - перед встановленням обладнання.
2. Підбір місця для проходження траси проводів від датчиків до центрального перетворювача.

Фото виконані десь приблизно на 20 - 25 метрах під землею (канал бужовий) - канал в який впадають води  з якими не справляються каналізаційні мережи .
Це центр міста Варшава побудовані дані споруди ще перед війною.



















YserL

Клас. Якщо можна розмістіть фото монтованого обладнання.

Bottlehunter

З дозволу автора перемістив тему у більш відповідний відповідний розділ і змінив назву

Цегляна кладка в каналізації суперово виглядає. Підозрюю, ще ще з тих часів, коли її у Варшаві проектував і прокладав англійський інженер Вільям Ліндлей. Вдячні містяни йому навіть поставили крутий пам'ятник.

Як далеко вам доводилося заходити в тих тонелях? І яке саме обладнання встановлюєте?




Най жиє Гуцулія!

Niesamowite

Цитата: Bottlehunter від 10.07.2021 16:58:37
З дозволу автора перемістив тему у більш відповідний відповідний розділ і змінив назву

Цегляна кладка в каналізації суперово виглядає. Підозрюю, ще ще з тих часів, коли її у Варшаві проектував і прокладав англійський інженер Вільям Ліндлей. Вдячні містяни йому навіть поставили крутий пам'ятник.

Як далеко вам доводилося заходити в тих тонелях? І яке саме обладнання встановлюєте?





Мені не вдалось зайти оскільки це був огляд колеги, а як будемо монтувати обладнання обов'язково скину фотографії, і поясню яке обладнання за що відповідає.
Перед встановленням обладнання виконується огляд з фотопідтвердженням, з деякими вимірами каналів щоб підтвердити чи відповідають проекту, потім виконується проектна документація, а після вже монтаж.
Від мометну огляду до монтажу може пройти декілька місяців.
Пізніше скину ще фото з Вроцлава там я находив дуже багато метрів .

Bottlehunter

Про Вроцлав був би радий послухати "з перших рук". Якраз туди збираюся.
Най жиє Гуцулія!

Niesamowite


280 Гості, 0 Користувачів