Метро 2033

Автор zelja, 06.11.2009 21:43:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Дуже цікава книжка вже почав читати.Розказав мені про неї Інкогніто за шо йому зачот!

Опис-

Метро 2033 год. Весь мир лежит в руинах. Человечество почти полностью уничтожено. Москва превратилась в город-призрак, отравленный радиацией и населенный чудовищами. Немногие выжившие люди прячутся в московском метро – самом большом противоатомном бомбоубежище на земле. Его станции превратились в города-государства, а в туннелях царит тьма и обитает ужас. Артему, жителю ВДНХ, предстоит пройти через все метро, чтобы спасти от страшной опасности свою станцию, а может быть и все человечество.

Скачати можна тут

YserL

супер книжка, пропоную всім до читання. метро 2034 спочатку не сподобалося, а потім прочитав.

yar-79

Люблю фантастику, обов"язково читану!Дякую!

petryxa

оце нещодавно закінчив читати книгу... спочатку майже не звернув увагу на згадуване там Метро-2, аж поки не натрапив на відео http://www.youtube.com/watch?v=xh6XB1FrlbQ  виявляється воно таки існує, та ще й в таких масштабах...

Stinger

Ну ти даєш! ;D Звісно що їснує, там великий непереможний ВадМіх триметрових щурів розводить, а ще там монстри живуть) а якщо серьйозно, то про метро 2 (Д-6) є багато різної інфи в неті, та на ютубі. Гогль тобі в поміч!

petryxa

знаєш, до прочитання цієї книги абсолютно не цікавився московським метрополітеном...

YserL


taras1

не знаю бавився игру то не сподобалось можна інфаркт получити :)вот забавка http://alive.org.ua/games/34656-metro-2033-metro-2033-2010rus-ua-ix.html

AHD

Цитата: taras1 від 10.09.2010 13:31:23
не знаю бавився игру то не сподобалось

А ти краще книжку прочитай, то небо і земля порівняно з грою!
Насправді вартує часу затраченого на читання.
Режим харчування порушувати не можна

taras1

ЦитуватиА ти краще книжку прочитай, то небо і земля порівняно з грою!
Насправді вартує часу затраченого на читання.
Не спорю бо в грі ті тварі випригоють так шо я від монітора на метр відпригою.Усьо зараз скачаю і буду читати 8)

zelja

Цитата: AHD від 10.09.2010 16:01:16
Цитата: taras1 від 10.09.2010 13:31:23
не знаю бавився игру то не сподобалось

А ти краще книжку прочитай, то небо і земля порівняно з грою!
Насправді вартує часу затраченого на читання.
та ти правий книжку читав і гру грав ... в грі багато чого пропущено , дуже швидко відбуваються дії...

YserL

ХОЧУ фільм по мотивам цих книжок, зара на середині обєкта 12, враження просто ТРУ.

zelja

Цитата: YserL від 11.09.2010 09:47:50
ХОЧУ фільм по мотивам цих книжок, зара на середині обєкта 12, враження просто ТРУ.
То буде не фільм а сереіал скоріше всього...

taras1

ЦитуватиТо буде не фільм а сереіал скоріше всього...
А що проскакувала якась інформація про зйомки фільму чи серіалу?

Fenriz

коли в маскву їдем шукати координати "55'45° северной широты и 37'37° восточной долготы"

??)))))))

YserL

Я думаю їхні дігери все перешукали ;D

Caesar

Книга класна , від неї самі яскраві враження наступні або інші книги на цю тематику уже не то.

Ось хороший сайтик  на якому можна скачати інші книги цієї тематики і багато іншого http://stalker-book.com/load/6 )
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Кінець дороги...

YserL

Інтервю із автором Метро 2033 Дмитром Глуховським.

Вчора дочитав книгу, вражень море, супер книга і сюжет!

YserL

Креатив від Артема Лебедева



407 Гості, 0 Користувачів