Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Caesar

Сторінок: 1 2 3 »
2
В с. Богрівка Богородчанського району Франківської області розташовано близько п'яти Австрійських дотів часів І Світової війни. Об'єкти розташовані з метою контролю дороги,  що проходить крізь село. Згідно опису місцевих мешканців: є один трьох рівневий, всі решта одно рівневі. Мешканці знайомі з субкультурою копачів і стверджують, що ті вже все викопали.   


Частково збережена табличка з інформацією щодо будівництва.


Окрім цього в селі розташовано  комплекс могил вояків Австрійської армії  та пам’ятне місце бою в 1944 р. вояків УПА з енкаведистами. 

3
Є У нас любителі футболу? Хто збирається йти на цей матч? І взагалі цікавить де краще купувати квитки , щоб по адекватній ціні)

4
Плани / Водохреща 2015
« : 12.01.2015 18:31:51 »
Христос народився! То що, хто має бажання скупатись ? Є пропозиції щодо місця?

6
Плани / Escape Ques
« : 03.12.2014 22:38:25 »
Вибратись з зачиненої кімнати за 60 хвилин.
Збираєш команду-заходиш в кімнату- шукаєш підказки- виходиш. Все на час, команда яка впоралась найшвидше отримує приз.
Гра відбувається у Львові та Києві. Рекордсмени Львова в листопаді впорались за 30 хв і отримали ящик пива)

більше тут

7
Плани / Зимовий DIGCONTEST – 2014
« : 03.12.2014 22:32:37 »
Мовою оригіналу:

13-14 декабря 2014 года в системах ливневых коллекторов Киева состоятся 2-е зимние открытые диггерские соревнования. Этапы соревнований будут одинаково интересны как людям близко знакомым с городскими подземельями, так и новичкам, однако следует принять во внимание, что в отличии от летних соревнований, участники должны быть физически и морально подготовлены к проведению длительного времени в мокрой, сырой и холодной атмосфере, при этом подвергаясь физическим нагрузкам. Принять участие в соревнованиях приглашаются все желающие. Приветствуется участие гостей из других городов. Вопрос размещения (вписки) иногородних участников будет решаться в частном порядке.
Соревнования проводятся на территории Киева в коллекторных системах и на поверхности. Точное место проведения будет объявлено во время открытия соревнований.

більше тут

9
Завдяки Холодній війні і "великому, нерушимому СРСР" Україна отримала в спадок Об'єкт 221 - Запасний командний пункт Чорноморського флоту, будівництво якого розпочалось в 1977 році в горі  Нішан-Кая , що знаходиться в урочищі Алсу. Адмірал Глушков вибрав це місце не випадково. Ця монолітна гора повністю складається з гранітої породи, без жодних тріщин та пустот, що в свою чергу лише + коли на вас сипляться ядерні ракети. Об'єкт 221 повинен був витримати влучання  12 ядерних ракет та продовжувати функціонування, та підтримувати зв'язок  з надводними та підводними кораблями, які в свою чергу повинні були показати "злим і недобрим піндосам кузькіну мать".  Так розпочалось будівництво одно з найграндіозніших підземних об'єктів України.

Об'єкт 221 має два замаскованих під цивільні будівлі входи, на яких намальовані вікна і двері, + вентиляційні вертикальні тунелі діаметром 4.5 м і висотою 182 м. За підрахунками, загальна площа споруди ~ 13-15тис. м2
Споруда складається з трьох блоків, до яких ведуть два тунелі ~ 500м довжиною. Перші два відведені для командно-управлінських служб,  висота і ширина 16 м, довжина 130 м кожного. Третій блок - технічний, 7,5*6*130 м.

взято з "Військова Панорама"

Після розвалу СРСР споруда прожила ще рік, в 1992 році, фінансування припинили,а в 1998 році була знята охорона. І збудований на 90% бункер почали нищити і розтягувати на метал. Місцеві розповідали, що бригади металхантерів заступали на вахту на тиждень часу, і за рік з ЗКП був вирізаний весь кольоровий метал. Тоді розпочали другу фазу нищення, коли метал хантери добрались до вент шахт, та почали викулупувати з стін та під підлогових рукавів. Ну і третя стадія , яка триває і зараз це вирізання чорного металу, обшивки, сходів , і взагалі всього чого можна ще вирізати.

Так загинув ще ненароджений  вузол супутникового зв'язку, інформаційно-обчислювальний центр з автономною системою життєзабезпечення - електростанцією, резервуарами для води і палива, унікальними системами вентиляції та регенерації повітря, і підтримки існування маленької частини людства в умовах ядерної зими.

Координати 44.51750,33.70139 . Щоб добратись до нього потрібно рухатись з Севастополя трасою на Ялту приблизно 25 км, до села Алсу. Звідки прямуєте бетонкою вверх, по дорозі оглядаєте залишки карєру, бетонного заводу, гуртожитку будівельників, а ще на маршруті вам зустрінеться піонерський табір і діюча військова частина.

Температура в приміщенні 11-13 градусів, висока вологість,  потрібно хороше світло через технічні ями та рукави, яких повно в приміщені. Купи сміття, рештки життєдіяльністі квестерів, страйкболістів, та інших тунеядців.

Один з входів.
Розмір потерн дозволяє розминутись двом легковим авто .
Міжрівневі шахти, та все що залишилось від сходів
Вид з гори


Фундамент антен


Рекомендації від місцевих і попередження
 фото тут

Обговорення

10
Цими вихідними у Львові відбудуться заходи в рамках Днів європейської спадщини. Вже сьогодні розпочинається реєстрація на екскурсії, адже кількість місць обмежена.

Реєстрація триватиме з 15 до 19 вересня з 10:00 до 18:00 на сайті та за телефоном 254 60 84.


11
Буду в цій темі ділитись книгами про гори, прекрасні і вражаючі сходження та досягнення людей, про життя і смерть в них...
Категория трудности Владимир Николаевич Шатаев .
Вертикаль абсурда Сергей Журавлев.

12
Перша книга "Гомін гуцульської давнини" Михайло Ломацький , Мюнхен 1961. Дуже цікава книга, якою автор спонукає читача пізнавати і досліджувати "перлину нашої землі, Гуцульщину, та ту унікальну вітку українського народу, гуцулів".

13
Всяке-Різне / Тканина Oxford 500d
« : 15.01.2014 19:17:51 »
Де в нас у Львові можна придбати тканину Oxford чи подібні тканини?
Чи можна замовити, щоб привезли 4-5 метрів погонних.
Можливо в когось є знайомі, що займаються пошиттям спец одягу.

14
Усіх з новим роком!
Знаю, що всі весело і дуже файно провели старий і зустрілий новий рік, хтось навіть за дуже.

На жаль наші друзі з ХСК "Атлантида" втрапили в халепу і залишились без даху.
В ночі, стара проводка дала збій і спалахнула не гірше новорічної ялинки на блакитному вогнику, в результаті чого загорілось горище і стрих. Пожежу довелось побороти силами ХСК і сусідів з села.
 Але дах потрібно замінити. Тому, якщо є охочі допомогти, ВЕЛКАМ!

15
Плани / Євромайдан
« : 30.11.2013 16:08:25 »
Хто сьогодні буде в центрі?
На зв*яязку , тримаємось купи. Приїду ближче до вечора і на ніч

16
Продам рюкзак Tramp TOURIST 90  ВО
ціна +- 700 грн ;D. Юзався двічі: раз на Чорногору і раз на матрас. Причина продажу він реально мені завеликий і я можу юзати його замість намету)

17
Спорядження / Спорядження Kong
« : 21.02.2013 12:27:50 »
Цікавить чи є у нас люди, що мають можливість привезти/продати нове спорядження італійської компанії Kong. Зокрема, потрібна каска Kong

18
От таке щастя в мене стоїть і працює, як підсилювач. Проте на жаль бабіни уже не крутять і підсвітка не працює. порадьте майстерню чи майстра який би взявся відремонтувати це чудо) Можливо трішки апгрейднути.

20
Всяке-Різне / Секонд в Стрию
« : 15.12.2012 22:07:45 »
Хто що чув про туристичний секонд в Стрию. Де він знаходиться? Чи варто його відвідати?

Сторінок: 1 2 3 »