Київ 2016

Автор ІНТРОВЕРТ 997, 21.11.2015 21:59:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ІНТРОВЕРТ 997

Отже середина січня ( раніше не зможу  :-\ сесія ) група Експлорівців ( чим більше тим ліпше  ;)) десантується в Києві на 3-4 дні пиняється в хостелі ( виберемо так щоб влізтися і наїстися і вночі/ вранці повернутися з вилазки ( БЮДЖЕТ нижче) . Що ж ми робитимемо  ( адже це очевидно ) будемо лазити /повзати / дертися в гору фото/відео-збочуватись , ловити враження просто тинятися і взагалі будемо уважними хлопчиками ( та дівчатками якщо пощастить ) . Програма поки , що така ( хоч ідея в голові кілька тижнів , планування кепське тобто посилання по об"єктах буде згодом ще добре зробити прив"язку по карті ( не вмію нажаль ) ) :
1 Подільський міст https://www.youtube.com/watch?v=dAgGb5htY1I
2 Московський міст
3 підземелля Арсеналу
4 тунель цікавий http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6462.msg40549.html#msg40549
5 Гаванський міст
6 Запорізький міст
7 Пішохідний міст
8 Південний міст
9 ДШ Аскольдова/Миколаївська
10 Метро
11 Львівська брама
12 Теличка
13 Штольня 1
14 Закинуте місто ( Сейчас над всем этим местом — парк ЗОЛОТЫЕ ВОРОТА в урочище Наталка. )
http://www.another.kiev.ua/zabroshennyj-gorod-pod-kievom/
15 Командний бункер Київського метро
УВАГА бюджет поки , що наступний 400-500 грн ( на 3-4 дні бейби оце студентський стиль )  залежить від добирання і житла ( поїзд плацкарт / хостели теж різні )
П.С. Прошу запитуйте , пропонуйте ( об"єкти , ідеї ) . ТАКОЖ окремо прошу Киян з форуму і не тільки допомогти в організації .
П.П.С. Треба пробувати ( з належною підготовкою )  тоді все вийде ...
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Оскільки, в минуле ми ще не навчилися десантуватися, змінив рік в темі на 2016 :)
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Навчимося  ;D , в деяких місцях світ витончується і якщо постаратися можна кудись та й протиснутись ... А взагалі то не перший ляп у цій темі ( а вони будуть )
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

То нічьо, головне шоб ляпів на бажаних об'єктах не було. Судячи зі списку, деякі об'єкти серйозні.  8)
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Цитуватипиняється в хостелі
хостели для слабаків, тре на обєктах ночувати х)

Electri4king

Цитата: Xaolas від 22.11.2015 00:35:01
Цитуватипиняється в хостелі
хостели для слабаків, тре на обєктах ночувати х)

підтримую) а взагалі ідейка і програма цікава. я б хотів поїхати
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

maxiWELL

Цитата: Roy від 21.11.2015 23:08:14
То нічьо, головне шоб ляпів на бажаних об'єктах не було. Судячи зі списку, деякі об'єкти серйозні.  8)
Та отож. Дуже амбітні плани. Враховуючи, що зараз непевні часи навіть не знаю що сказати. Я можу запропонувати хіба шо безпалєвні баянні заброшки. ;D
Добре, якщо знайдуються, хто супроводить. Хоча, МШ приїзджав до Києва — так по багатьом об'єктам з цього переліку провели екскурсію.

Від себе можу запропонувати підземну річку Клов.

Якщо така компанія, то є декілька "цивільних" місць для відвідання (може буде цікаво):
Музей вторсировини (там поруч є оце)
Музей метро. Ці музеї безкоштовні.

А на Подільский міст хотілося б напроситися офіційно.
Срака байрака!

ІНТРОВЕРТ 997

ЦитуватиТа отож. Дуже амбітні плани. Враховуючи, що зараз непевні часи навіть не знаю що сказати. Я можу запропонувати хіба шо безпалєвні баянні заброшки. ;D
Добре
Від себе можу запропонувати підземну річку Клов.
, якщо знайдуються, хто супроводить. Хоча, МШ приїзджав до Києва — так по багатьом об'єктам з цього переліку провели екскурсію.

Якщо така компанія, то є декілька "цивільних" місць для відвідання (може буде цікаво):
Музей вторсировини (там поруч є оце)
Музей метро. Ці музеї безкоштовні.

А на Подільский міст хотілося б напроситися офіційно.
В тому і річ плани нарвані ( досить щоб відвести мене на Кульпарківську ) однак лізти посеред білого дня кричучи щось на зразок " ну ми шщя вилізимо і нах охраніків пішлемо ..." ніхто не буде . Я ж ПИСАВ ,що поки планування кепське , але ось як це можна реалізувати ( з поправкою на ризики ) сформована група прибулих лишає манатки в камерах схову ( в тих же хостелах ) і починає шарінг в найближчому квадраті ( об"єкти треба поділити по територіях ) всі обєкти ми не встигнемо облазити , тому  стільки варіантів для вибору . Щодо мостів і взагалі об"єктів під охороною то однозначно ліземо рано вранці або посеред ночі ( ЕКСПЛОРІВЦІ ви ж не малі діти ЗНАЄТЕ ЯК ТО РОБИТЬСЯ  ;) ) більш доступні об"єкти в день облазимо до того ж взалежності від складу групи можна і розділитися за інтересами ( 6 людей навряд чи збереться без чіткого плану , логістики і думки корифеїв форуму ).

П.С. Щодо офіційного заходу на об"єкти ( шановний maxiWELL та інші треба знати за ким воно закріплене і якісний склад групи  ( МАСИВНі об"єктиви і ода начальству )
П.П.С. Поки чую лише скепсис в здорових межах , відколи урбан турісто десь хтось чекав з обіймами  :P  ... І все таки не варто було квапитися з темою треба було краще це скомпілювати в щось читабильне  :(
Тут могла бути ваша реклама...

maxiWELL

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 22.11.2015 10:55:51
В тому і річ плани нарвані ( досить щоб відвести мене на Кульпарківську ) однак лізти посеред білого дня кричучи щось на зразок " ну ми шщя вилізимо і нах охраніків пішлемо ..." ніхто не буде .
Ну тоді нормально. Звичайно, что кричати про наміри не треба. Просто треба проаналізувати інфу, бо останнім часом навіть відомі баяни залочуюють.  Або що взимку у ДШС зимуюють кажани і тому не бажано їх полохати.
Срака байрака!

ІНТРОВЕРТ 997

Можна зайти в музей авіації http://aviamuseum.com.ua/ua/cost/331-vartst
Тут могла бути ваша реклама...

deadmeat_junior

До речі про Львівську браму, там один шлях попасти, потрібно бігти від станції Золоті Ворота (здається) два кілометри по рельсах, це непогана така авантюра :)

lviv.geek

Я бы тоже поехал, но летом, ибо сейчас холодно ехать + учёба и работа.
Нема чего сказати...

Electri4king

так є вже якась конкретна дата поїздки? бо буду їхати в кінці січня на декілька днів
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

ІНТРОВЕРТ 997

Поїздка здулась з певних причин ( деякі очевидні ) . Electri4king відповім в приваті ... Хоча якщо хтось все ж бажає поїхати напишіть мені ...
Тут могла бути ваша реклама...

222 Гості, 0 Користувачів