Неділя, пошуки пивниць на горі Гарай

Автор Roy, 28.05.2015 20:58:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Що, ж товариство. Пропонується в неділю, 28.05 поїхати в Жовкву, з метою віднайти пивниці на горі Гарай.
З собою рекомендується взяти невеликий тормозок, ліхтарик, одяг (який не шкода забруднити) зручне взуття, хто має можливість - саперну лопатку.
Потім можна буде посмажити ковбаски.
Хто має бажання, пропозиції - підписуйтеся нижче.
З пов., Рой

Детальна інфа - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7101.msg46191/topicseen.html#msg46191
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

+1. Минулого року лазили там-ніц не знайшли. Але ліс класний. Так що я трохи там орієтуюся вже)))

Stinger


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 28.05.2015 22:18:00
Що таке тормозок ?
Це то що ти зможеш покласти собі до торби а потім з'їсти.
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Маршрутка, з АС-2. Скажімо, годинка восьма там зібратись.
Meine Ehre heißt Treue

dragonfly635

А як вам варіант поїхати поїздом Львів-Рава Руська?

Stinger

ліпше маршрутков, і не з ас2, а з пл Теодора, за міленіумом, маршрутка на жовкву їде звідти

Roy

Цитата: stinger від 28.05.2015 22:54:06
ліпше маршрутков, і не з ас2, а з пл Теодора, за міленіумом, маршрутка на жовкву їде звідти
О, взагалі люкс. Поїздом можна, але наскільки мені відомо він трохи довго повзе, чи не так?
Meine Ehre heißt Treue

dragonfly635

Поїзд їде 1.20 приблизно. Але в ньому можна потусити, коштує він 6 гривень і ще їде через Брюхи(що мені особисто зручно).

Stinger

та мені якось параллельно, можно і лепездричкою, буде якось олдскульно так ;D

ІНТРОВЕРТ 997

Голосую за потяг "коштує він 6 гривень"  ;D
Тут могла бути ваша реклама...

dragonfly635

Тоді давайте домовимось конкретніше, де і коли

Roy

8:37 з головного вокзалу відправляється дизель на Раву. О десятій прибуває до Жовкви.
Пропоную зустрітись перед входом на вокзал о 08:15.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger


dragonfly635

Оке, в поїзді знайдемось, я в Брюхах підсяду, можливо ще земляків Drusja i Цезар'а захоплю

Stinger

Цитата: dragonfly635 від 30.05.2015 00:59:59
Оке, в поїзді знайдемось, я в Брюхах підсяду, можливо ще земляків Drusja i Цезар'а захоплю

Було б добре)

MadLife

Життя - це подорож

Олесь

В неділю чекаю гостей з Тернополя, тож швидше з'їздив. Щоб добратись до пивниць біля залізничного вокзалу переходите колію, ідете по дорозі до шлагбауму, перед ним повертаєте ліворуч. Проходите повз гору, минаєте хатину власник якої місцевий участковий. В ній проживають 2 старших людей, які полюбляють випити. Виходите на поляну, праворуч городи, ліворуч півколом ліс в який веде дорога паралельно полю. Їдете по дорозі до поваленого дерева поперек дороги, за ним відразу склепіння пивниць. Ліворуч під зсувом грунту пень прикриває провал в склепінні який є у вас на фото вище. Щоб його зсунути знадобиться 8-10 чоловік, шнур 20-30м заодно щоб і спуститись, добру сокирку на довгій ручці (обрубати корені). І саперну лопатку, можливо бахіли (я мав все крім лопатки, сокирки, робочої сили). Успішної поїздки. Інформацію дав місцевий житель, він до вас також мабуть навідається, кожен день збирає гриби і просто гуляє по горі. Чоловік доброзичливий 53 років, любить поговорити.





Тимчасове відео, звіт дам пізніше.


Місцевий єгер виловив мене в лісах гори Гарай піся того, як я відстріляв 2 магазини по буках. Звук чути за кілька кілометрів. Був неособливо задоволений, оскільки пробіг 2.5км. за 10хв по пересіченій місцевості. Чоловік доброзичливий, пояснив як краще знайти дот. Деб я не поїхав, завжди відстрілюю по 2 обойми (навіть якщо це погранзона). Якщо довго ніде не їду, йду в підвал (де за мішень служать двері, в них вже доволі багато наскрізних дір). Чути до 5 поверху і на всі сусідні підїзди. Ніхто нічого проти не має. Через підїзд живе прокурор йому також чути звук.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

218 Гості, 0 Користувачів