Вуличні люки Львова і не тільки

Автор TrialCheck, 13.04.2007 13:50:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

maxis

Сьогодні гуляв з доцьою, захопив фотік, як результат - залишки водонапірних колонок по вулиці Левка Грубого (1- на перехресті із Басараб 2- на перехресті із Тарнавського) та півтора стовбця із вказівником гідрантів:

US5WEO

А я ось таку знайшов в одному з сіл коло Львова. (де саме не скажу, бо планую ще там з металошукачем походити)

Roy

цікавий люк біля собору св. Юра
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Сьогодні проходив по Зеленій біля Метро, гривне-люка не було, стибрили вже напевне. :-\ Хоча бетонна глушка стоїть.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Отакий лючок побачив в районі головного вокзалу.



А ці два - у Воловці









Завод "Шкода"!
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Два екземпляри з Золочева.



Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Польський люк, зафотканий на початку вул. Кордуби, біля Горілчаного Заводу.





Най жиє Гуцулія!

STALKER

Люк із написом" ЛМЗ. г.Полтава" я знайшов на території зооветеринарного університету
Люк з написом"Калушская артель им.Т.Г. Шевченко Станиславского О. П. С. я знайшов біля будинку номер 33 на Личаківській
Нижче фото

Bottlehunter

Кілька люків з Тернополя.

Старий польський люк. По місті таких збереглося чимало.



А оці два, мені здається, представники епохи Сталінізму. Гості з Донбасу.







Оцей без клейма та опізнавальних знаків, але має зручну ручку, щоб відкривати. Відпадає потреба у ломиках та інших допоміжних засобах.


Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Кілька свіжих екземплярів:

Гідрант з вул. Залізничної



Новий люк, з вул. Дунайської



Оцей, з написом "Металлозавод Ровно" лежить на території 8-ї лікарні (вул. Раковського):





Старий польський люк, на жаль, не пам'ятаю де сфоткав



Най жиє Гуцулія!

Romashka

не так давно мені захотілось зробити щось не стандартне і гарне - вийшло ТАКЕ: серія фото "Над L'юками Львова" . Люки з вулиці Коперника і Кривої липи. Є 15 фото, але це ще не кінець :) Поєднання "маленьких родзинок" Львова та моїх авторських Коралів .

Bottlehunter

Вийшло гарно і нестандартно. Думаю, старі польські люки би пасували сюди найбільше. Один такий лежить на початку вул. Єфрємова, на повороті з вул. Бандери. На жаль, фото не маю.
Най жиє Гуцулія!

Romashka

Найвдаліший на сьогодні з серії.  ;)

Присвячений Незалежності: :) якщо трошки пофантазувати : чудове місто! чисте небо над головою, українське квітуче багате поле, родючий чорнозем, надійні мури і неповторні вишиванки навколо!!!

gribkoff777

Romashka, оригінально і гарно!
Недавно мав нагоду пройтися довколо нового аеропорту - там люків багато і, що цікаво, вони неоднакові. Є навіть з зображенням авто. Фото не вийшло  :'(
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Класно. Реклама водоканалу)

Synoptyk

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Synoptyk

Громадяни! Своєчасно сплачуйте рахунки за спожитий газ. Перевіряйте тягу у димоходах.
Перевіряйте на щільність газопроводи тільки шляхом обмилювання піною стиків.
Перевіряти на щільність газопроводи відкритим вогнем забороняється. :)
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Люк з вул. Єфрємова:





А цей - з Головного вокзалу.

Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Synoptyk

WASILEWSKI
Знайшов у Львові тільки один. Поки що...
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

228 Гості, 0 Користувачів