Колекціонування. Предмети колекції.

Автор Roy, 29.12.2009 01:51:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Zaval


Zaval


Zaval

А на цих фото немита частина колекції, яка очікує зими в підвалі. Тут недобра якість фото, бо фоткав на телефон, бо завжди забуваю фотік, коли хожу в підвал.

inkognito

*вою *ать...Ото краса!!! І на закрутки буде! Respect!
Resistance is futile

Roy

Zaval
Красота!!   :o Я приторчав, давно хотів глянути на твою колекцію.
Супер+

Розкажи, що на твою думку є найцікавішим/найціннішим екземпляром колекції?
Meine Ehre heißt Treue

Zaval

inkognito, дякую.

Roy, для мене майже все цікаво. Важко визначити, що найцікавіше і найцінніше.
Найбільш цікаві аптечні флакони та баночки, тому що вони найбільш інформативні. На баночках як правило писали назву аптеки, прізвище аптекаря, місто, а інколи навіть вулицю і будинок. Значна частина старих аптек і досі існує в цих приміщеннях. Цікаво тепер зайти в цю аптеку і подивитись як вона змінилася або не змінилася.
Коли почав збирати скло, став цікавитись і історією аптек та розвитком фармації, з цього приводу з сумом мушу константувати, що міська влада безжально понищила деяки старовинні аптеки з оригінальними меблями і інтерєрами, для того щоб на їх місці зробити піцерії (наприклад, на Городоцькій - аптека "Під золотим Левом") або кавярні.
ОСь наприклад, найзнаменитіша Аптека Міколяша - http://ratusha.lviv.ua/index.php?dn=news&to=art&id=2664 або http://vgolos.com.ua/articles/dvohsotlitnya_lvivska_apteka_mozhe_peretvorytysya_na_kabak_112720.html
Колись ця аптека була ледь не найбільшою в Австро-Угорщині.
А от що робиться і з ще одною старою аптекою - http://lvivrada.gov.ua/home/novyny/644--q-q
Ну і ще, не без гордості, можу сказати, що у моїй колекції таких підписаних флаконів та баночок не менше (а може і більше) ніж в Аптеці-музеї.
Цікаво, що за назвами ліків можна визначити чим найбільше хворіли і що лікували львівяни 100 років тому. За моїми спостереженнями це - захворювання шкіри.
Також у мене досить багато парфумерних флакончиків - Львівські панянки полюблали парфуми з Парижа (найбільше), Берліну, Карлсрує, Праги, Грацу, навіть Товариства Брокар у Москві. Є флакони навіть з ієрогліфами!  Деякі баночки ще зберегли в собі аромат 100-річної давності.
  НУ і не можу не згадати про Бачевського. У мене поки що тільки 4 цілих пляшки заводу Бачевського. Гарні речі, але на жаль цілі досить рідко попадаються.

Driver

А це моя скромна підбірка тари.Початком послужила наступна плящина з написом <zygfryd krebs lwow lemberg> яку випадково відкопав в селі.Потім були деякі екземпляри з одного горища та руїн будинку на Вірменській, але найбільша частина з Пасажу Міколяша коли там прокладали каналізаційні комунікації. Там настільки велика концентрація битої тари що я взяв тільки ті які були зверху землі.

Напис <nerwold ra francoza apteka mikolascha lwow>

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Наступна підбірка фотографій може належати до розділу Побутова техніка часів СРСР, але я розмістив її тут оскільки це моя колекція радіоапаратури яка складалась в підвалі  і яку по можливості поповнюють друзі. Першим магнітофоном з яким я виріс була ВЕГА-335. Він валив на повну свої улюблені касети, ніколи не зажовував, тому і збереглись вони в ідеалі.

Цей магнітофон "Ілеть - 110 стерео" мене здивував в першу чергу своєю вагою 24кг.  :o потім тим що він трьохмоторний, по одному на кожну бабіну, контактним управлінням ну і конденсаторів марки КМ в ньому багацько, а ціна була під 1000 рублів. Цитата: В магнитофоне
применены трехмоторный лентопротяжный механизм с электронным управлением и автоматическим сле
жением за натяжением ленты в режимах перемотки и рабочего хода, электронным торможением подкату
шечных узлов.Амфітонівські колонки в яких міняв підвісиНеактуальні вже відеомагнітофони 3 штука.

Перлина моєї колекції радіола Беларусь-59 яку хочу відреставрувати.


Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Alter

Маю вдома оригінальну баночку "Унікуму", із оригінальним вмістом) Жорстока штука, той бальзам!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Driver

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Wolff

Можу додати тобі до колекції ).
По ідеї робочий.

Zaval

Вітаю шановне товариство.
Частину моєї колекції старовинного скла, фото якої в темі вище, тепер можна побачити вживу в експозиції  інтерактивного музею "Таємна Аптека"   за адресою:
м. Львів, пл. Соборна, 1 (аптека "Під Угорською короною" http://secret.lviv.ua/ua/  ) Також екскурсоводи розкажуть багато цікавого про цей посуд, більшість інформації, чесно кажучи, мені була невідома.

Driver

Хто з 80-тих пам`ятає,
хто з 90-тих най вивчає.

Прямо Оскари


зачотний молоток
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

63 Гості, 0 Користувачів