Лощина - 19/02/2011

Автор inkognito, 05.02.2011 17:38:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    А eXtreme йде через дві неділі в Лощину. Деталі - тутко. А Ви? Дописуйте тутко, а як хто є на eXtreme'і - і тамко! Станом на вже йдуть Golem, Zippo та Inkognito
Resistance is futile

zelja


Bottlehunter_

Йа також піду по змозі. цікаво з Екстрімом познайомитися. Прохання про точну дату/час повідомляти в цю тему!
Най жиє Гуцулія!

US5WEO

З задоволенням скористаюся доброю нагодою побувати перший раз в славнозвісному, покинутому, підземному, військовому вузлі звязку :)

AHD

і я приєднаюся
Режим харчування порушувати не можна

inkognito

Цитата: Bottlehunter від 05.02.2011 20:11:11
Йа також піду по змозі. цікаво з Екстрімом познайомитися. Прохання про точну дату/час повідомляти в цю тему!
Дата чітко визначена, час - дивимось на форум екстріму. По-можливості буду дописував тутко.
Resistance is futile

Sunkatalano

Час і місце зустрічі вже визначане, а саме  19 лютого (субота) о 14:30 біля церкви Св. Анни (на розвилці Городоцької, 32 та Шевченка).

ZIPPO

Я правильно зрозумів, що окрім Golem'а та Inkognito ще йдуть Bottlehunter, US5WEO, AHD, Sunkatalano? Питаю просто для підрахунка людей.

Ще одне. Можливо в когось є запасні ліхтарики (без батарейок) маякніть, щоб народ купив батарейки. Бо на один раз їм купляти китайське ... . Я своїх 5 ліхтарів віддаю, но все одно кілька бракує. Дяка.
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

zelja

Я відписався на екстрімі,я візьму 4 фонарика.

ZIPPO

Цитата: zelja від 18.02.2011 12:35:51Я відписався яна екстрімі,я візьму 4 фонарика.
Угу, просто не вписав бо знаю що будеш. За лихтарики окремо спасибі.
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

Roy

+1
30 чоловік в тунелі це сильно :)
Meine Ehre heißt Treue

Rufus

Be friendly to bats!

Romchick

Всі пішли в Лощину. Он-лайн тільки я і Lesyk :)

zelja

Людей зібралося як на флешмоб :)

AHD

ніхіло- 36 людей в лощині :)
Режим харчування порушувати не можна

Golem

Екстрімівці виклали фото
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunkatalano

Від себе додам ще кілька фото

241 Гості, 0 Користувачів