Очистка Цитаделі

Автор inkognito, 29.04.2009 20:28:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Шось я не помітив вчора, що банда з екстріму чистила лощіну:) там шось так було закакано, сміття

zelja

Цитата: stinger від 06.06.2009 14:34:07
Шось я не помітив вчора, що банда з екстріму чистила лощіну:) там шось так було закакано, сміття

Вчора :o а в якій годині вони лазили?

Stinger

Цитата: inkognito від 29.04.2009 20:28:40
   Здається Golem щось писав, що банда із Екстріму пішла чистити "Лощину". А я думаю чим ми гірші? А давайте наприклад поєднаємо благородне із потенційно цікавим для дослідження? Маю наувазі Цитадель, а саме останній її вільний (та й зрештою розвалений) форпост, а саме гвинтові сходи, що ведуть вниз...Так там смердить, але хіба це проблема?
   
   Коли вчився у Рідній Політехніці, ходили пити горівку у ту споруду, що найближча по праву сторону від в'їзду в Цитадель, так шо зара загороджена парканом і відновлена, принаймі ззовні. Спуск до низу був, причому
на рівень навколишнього рову. А от власне, що цікаве - спуск і далі був, просто таки був завалений цеглою, так само як зараз є заваленим вхід у напівзруйнованій будівлі.

   Згоден посильно тєжко працювати, оскільки шалено цікаво. Але так си думаю, треба для початку не меньше 4-5 охочих для оптимізації процесу вигрібання сміття.
   
   Прошу зголошуватись шановні Пані та Панове!
Це я до цього написав

zelja

ааа затупив вони там розчищали одну з кімнат але не можу вдуплити яку ???

Stinger

Вирішили сьогодні з мастером десь в 18.00 піти на цитадель, трохи полазити там, може щось поразгрібати. Вирішили тіки що, тому раніше не повідомили... якщо хтось бажає, підходьте панове! :)

Hulihanka

Цитуватиааа затупив вони там розчищали одну з кімнат але не можу вдуплити яку Не зрозуміло

якшо це про ту акцію, шо ми колись з Юлею затіяли... ;D
нічо особливого, хотіли кімнатку одну причепурити...попідмітали, набити в стіну кілька папірчиків кольорових для імітації урочистості майбутньої паті, навіть стіни намагалися вапном заквацяти- невдалося, бо сиро...одним словом, за цим веселим заняттям застали нас мЄнти
а, оскільки, ми якраз верталися зі скель...а також збиралися на пікнік(як виявилося), то представники органів правопорядку прифігіли від наявної кількості заліза, ремкомплекту(до ревера), ножика(для пікніка), затичок для вух(для басейну) та інших дрібниць, які виявили при огляді речей ;D(любкових)

inkognito

2 Hulihanka: :) молодці що почали добру справу, читав на ExTrEmI, якщо є бажання та можливість приєднуйтесь до нас - welcome.  Будемо певно планувати на кінець червня-початок липня (судячи із постів), у даному випадку маю наувазі Цитадельку. (+ від мене за Лощину)
Resistance is futile

Stinger

лазили сьогодні в той дот, полазили, ввечері будуть фотки

zelja

Я так поняв що в полтву не поліземо то давайте будемо робити діло яке почали на наступних вихідних ;)

inkognito

  Я остаточно буду знати не раніше 20-00 чи зможу йти - відпишу відразу
Resistance is futile

Stinger


zelja

значить так як минулого разу на 8,00 на розвалині бажано щоб хтось взяв будівельний мішок ;)

Stinger


inkognito

і я буду, мішечка немаю - але потому спущусь та куплю
Resistance is futile

zelja

Суперово команда в зборі :D

zelja

ООО я ще на всякий випадок хапну респіратор ;)

inkognito

 Нарід, невже нас тілько троє буде? Може ще є бажаючі?
Resistance is futile

Stinger

Були сьогодні на цитаделі, знов чистили і розбирали завали, вигрібли дофіга мішків з землею, та поперекидали дуже багато цегли, якої там купа. Були я, zelja та inkognito, і ми були дуже здивовані що ніхто більше не прийшов, справа-то цікава! отже попрацювали ми дуже файно, вичистили 5 сходинок від завалів, а це пласт землі, цегли і сміття висотою 1 метр та довжиною десь 2-2,5 метри! там вже залишилося не так багато, треба дійти до підлоги в проході та з цього рівня вже рити вглиб...


1) пласт землі, цегли та сміття
2) нащі діггери! тру діггери!!!
3) inkognito показує рівень з якого починали рити ;D
4) вже з'являються сходинки

Stinger

1) отак ми тягали землю))
2) зелін ліхтар нам освітлював працю
3) вже більше сходинок звільнили
4) штатив на історичному пласті сміття

Stinger

1) а на вулиці світило сонечко
2) фінальна фотка

257 Гості, 0 Користувачів