Лінія Арпада, по раз третій

Автор Roy, 20.06.2011 12:59:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Планується виїздка в об'єкт Лінії Арпада, що у Верхній Грабівниці, на неділю-понеділок, 26-27 червня. Плануємо їхати на машині з Gribkoff777. Буду я і Зеля, та можливо Ely, той шо Ілюха :). Можливо він візьме свою машину, якщо будуть бажаючі, буде відповідно ще 3 посадочні місця. Також радо запрошуємо всіх бажаючих відвідати з нами місцину, як і з авто, так і без нього. Проблем з альтернативним сполученням немає.
Туди - 200 км, рахували по бензині, виходить по 100 грн з особи.

Отже, приєднюйтесь. тим паче треба віднайти там ще один бункер! Ну і полазити з МД  ;)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Resistance is futile

Lesyk


Alter

Якщо розгребусь із справами, то однозначно +! Пізніше уточню.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

SANECKA

Щось не щастить мені,вже друга вилазка а я ніяк не можу вирватись з роботи,а саме обідно що в мене 2 липня відпустка. Висновок треба було відпустку швидше брати. :-[

Roy

Цитата: SANECKA від 20.06.2011 19:35:41
Щось не щастить мені,вже друга вилазка а я ніяк не можу вирватись з роботи,а саме обідно що в мене 2 липня відпустка. Висновок треба було відпустку швидше брати. :-[
Ти ж в неділю ніби не працюєш...А в понеділок держвихідний.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Їхати тілько на неділю,щось не хочеться, Краківський ринок не святкує державні вихідні.

Stitch

Sanecka правий - ринки та інші приватні структури рідко вихідні в неділю, або ж на держсвята :( я теж хочу!!!! але от з вихідними проблєма... а як це "Туди - 200 км, рахували по бензині, виходить по 100 грн з особи" - це типу - туди все гуд, а назад як хочете?  ;D пропишіть пліз скіко і туди-і-назад машинов винесе ::) а то навіть 200 рубасів шось забагацько виходить :) де плануєте ночувать? та інші оргпитаннє. Дякі

SANECKA

Якщо дата перенесеться то 90% що поїду.

Roy

Малось на увазі туди назад 100 грн. Ол інклюзів типу. Але машина Тараса вже забита, залишається машина Ілюхи, там чуть дешевше буде.
Ну й також залишається Мукачівська електричка з доїздом до Воловця, звідти автобусом в кінцевий пункт.
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

Салам, шураві! Грубо по 100 грн. за трансфер "туди і назад" з індивіда - це при умові, що зі мною їде 4 чоловіка, включаючи мене і дружину. Формула проста: 400 км/100*9л=36 літрів на всю поїздку. 36 літрів * 10,55 грн=380 грн. 380/4=95 грн з рила ;D. Якщо ж 5 чоловік, а їх таки буде 5, то маємо по 76 грн з учасника експедиції.
Потрібно ще авто. Зеля в роздумах, ще хтось є на колесах?
Намети хтось бере? Холоднувато буде в горах просто неба спати, ІМНО
Пи. Си. 9л/100 км - сорі, але 4х4 і 2,4 л пихло...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

З палатками проблем не буде.
Meine Ehre heißt Treue

Tinian

якшо раптом перенесете на наступний тиждень то плюс один. бо цих вихідних випускний :)

inkognito

ЦитуватиПланується виїздка в об'єкт Лінії Арпада, що у Верхній Грабівниці, на неділю-понеділок, 26-27 червня. Плануємо їхати на машині з Gribkoff777. Буду я і Зеля, та можливо Ely, той шо Ілюха Усміхнений. Можливо він візьме свою машину, якщо будуть бажаючі, буде відповідно ще 3 посадочні місця. Також радо запрошуємо всіх бажаючих відвідати з нами місцину, як і з авто, так і без нього. Проблем з альтернативним сполученням немає.
Туди - 200 км, рахували по бензині, виходить по 100 грн з особи.

Отже, приєднюйтесь. тим паче треба віднайти там ще один бункер! Ну і полазити з МД  Підморгую

  Топікстартер Ройко, пляни - ффстудію, йбо вже пора і завтра середа за бортом. Проклади маршрут, познач цікаві місця.Можливо, шляком туди-назад шось знайдеться таке, що істотно не впливає на час та вартість подорожі, проте дає якийсь profit у аспекті нашого досвіду. Себто, конкретизуймось ASAP!
Resistance is futile

Roy

Що ж, маршрут простіше не буває - по трасі Київ -Чоп і до місця призначення. На рахунок невеликого відгалуження, думаю варто зарулити у Липівку, глянути на одну скелю, з цікавими отворами. Головне - перебування на місці, екскурс по об'єкту, пошук ще одного бункеру, пошук дров в лісі для шашлика  і т.д. :).
Про час виїзду повідомить gribkoff777.

Думаю варто купити м'яса, і замутити тру шашлик.

По спорядженню, перелічувати не буду, бо не новачки в тій справі. Єдине, зазначу для готування їжі згодиться казанок, котелок персонально.

О!  А хто незабезпечений палаткою? Romchick позичить свою 3-ох місну, також візьму свою 2-ох місну. Наразі.

Дописуйте шановні, хто їде, та діліться ідеями, бо шось в мене голова болить...
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиЗ палатками проблем не буде.
Намет відсутній, тра.

  Місць із цікавими отворами є доволі багацько  :)  :)  :),
  Ось наприклад у Лощині - досі ніхто не знає куди та труба йде...
  Липівка - це єдине, що є із цікавого нашим шляком нелегким?
  Пахне матрацом. Заходить Сонце...

  moderator ХайКу, майже
Resistance is futile

gribkoff777

Чекаю відповіді від полковника прикордонних військ у відставці, можливо він з дружиною та сином на авто поїде з нами. Чувак мегазачотний, ІМНО
Раз така п'янка, пропоную на Шипіт, під душ, так би мовити, то недалеко...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Липівка, там єдине поки недосліджене місце, і бензини не спалимо лишньої. Користуючись нагодою, варто на нього глянути.

В Гребенові можна ще на кар'єр заскочити, але сумніваюсь що на це буде час та натхнення.

ЦитуватиОсь наприклад у Лощині - досі ніхто не знає куди та труба йде...

Неправда, я знаю. 8)  :)
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Цитата: gribkoff777 від 21.06.2011 23:08:35
Раз така п'янка, пропоную на Шипіт, під душ, так би мовити, то недалеко...


Попрошу детальніше про це розповісти.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

КЕП каже, читай тутко. Давно, дуже давно там не був...
Resistance is futile

212 Гості, 0 Користувачів