Чернівецький тунель "Метро"

Автор mitncik, 26.10.2012 15:48:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Всім привіт! Давно вже в планах відвідати це місце але самому їхати не цікаво. Якщо у кого-небудь буде бажання - пишіть. Попередня дата поїздки 3.11, субота.

Подивитися на об'єкт можна тут.

Alter

Попередньо плюсуюсь (надіюсь розгребтись до того часу з нАУКОЮ).

П.С. Там хтось на вилазку серйозну хотів - ось вам і шанс ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

zelja


Генріх


pavich

якщо новачка візмете то +1

mitncik

Цитата: pavich від 26.10.2012 23:43:45
якщо новачка візмете то +1
Та чому б і не взяти?

Я бачу, що людей трохи назбиралося вже. Це добре :) Треба тепер вирішити чим і як їдемо. Онлайн резервування показує не дуже гарні цифри:
На 3 число:
668 Д   КОВЕЛЬ-ЧЕРНІВЦІ К1 П19

На 4 число ситуація з плацкартом краще
136 Ш   ОДЕСА-ГОЛОВНА-ЧЕРНІВЦІ Купе14 П63

Це виходить, що вже за тиждень до поїздки місць лишається досить мало. Тому я би радив вже вирішувати питання з білетами.

Bottlehunter

Я б теж хотів поїхати, але не знаю як з роботою, побачимо.

Щодо поїздів: Укрзалізниця не відкриває у продаж квитки в наступний вагон, поки не розпродасть попередній. Тобто через кілька днів може  з'явитися ще один вагон і буде чим їхати. Головне не брати загальний вагон в Чернівецький поїзд, бо то жахлива річ  >:(
Най жиє Гуцулія!

Генріх

НУ  я кшо іхати, то в мене виходить тількы 3 число.

mitncik

Цитата: Bottlehunter від 27.10.2012 08:13:38
Я б теж хотів поїхати, але не знаю як з роботою, побачимо.

Щодо поїздів: Укрзалізниця не відкриває у продаж квитки в наступний вагон, поки не розпродасть попередній. Тобто через кілька днів може  з'явитися ще один вагон і буде чим їхати. Головне не брати загальний вагон в Чернівецький поїзд, бо то жахлива річ  >:(
Я не прошарений в цьому. Якщо так то це дуже добре. :D

Цитата: Генріх від 27.10.2012 09:22:09
НУ  я кшо іхати, то в мене виходить тількы 3 число.
Ну якщо з білетами все буде добре то третього.

Bottlehunter

ЦитуватиЩодо поїздів: Укрзалізниця не відкриває у продаж квитки в наступний вагон, поки не розпродасть попередній. Тобто через кілька днів може  з'явитися ще один вагон і буде чим їхати

Але треба вважєти - вагон може з'явитися, а може і не з'явитися. То таке. Напиши, будь ласка, про який саме поїзд йде мова, коли він виїжджає зі Львова і з Франківська, щоб бажаючі могли спланувати точніше і купити квитки наперед. В п'ятницю їде багато студентів.

Ще кілька залізничних секретів: квитки між проміжними станціями (наприклад, із Запоріжжя до Хмельницького в поїзді Сімферополь - Львів) часто можна купити тільки за кілька днів до відправлення поїзда. А ще до поїздів люблять вчепити безіменні вагони, поза реєстром так би мовити. І якщо їхати дуже треба, а квитків нема, можна звернутися до начальника поїзда та домовитися з ним.
Най жиє Гуцулія!

mitncik

Цитата: Bottlehunter від 27.10.2012 11:34:38
Але треба вважєти - вагон може з'явитися, а може і не з'явитися. То таке. Напиши, будь ласка, про який саме поїзд йде мова, коли він виїжджає зі Львова і з Франківська, щоб бажаючі могли спланувати точніше і купити квитки наперед. В п'ятницю їде багато студентів.
Туда 668Д Ковель-Чернівці. Відправлення зі Львову о 1:14, прибуття в Чернівці 7:40.
Назад 668Ш Чернівці-Ковель. Відправлення з Чернівців о 20:20, прибуття у Львів 2:14.
Як варіант назад можна їхати на 060Л Чернівці-Москва Киевская. Відправлення 19:02 з Чернівців і прибуття до Львова о 23:34.

Roy

Пропоную не тягнути лямку, а вже в понеділок придбати квитки, туди і назад.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Давайте мо якось щоб в одному вагоні?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 28.10.2012 10:58:02
Давайте мо якось щоб в одному вагоні?

Та тільки так, а як інакше?  :)
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Та от, по місцям там лиш боковушки полишались.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Отже, попередній список.

зі Львова їдуть:
1) Alter
2) Roy
3) zelja
4) Bottlehunter
5) Генріх
6) pavich
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

На мене не розраховуйте, я буду знати чи їду в другій половині тижня тільки. І квиток тоді ж купляти буду.
Най жиє Гуцулія!

ZED

Цитата: Bottlehunter від 28.10.2012 11:17:05
На мене не розраховуйте, я буду знати чи їду в другій половині тижня тільки. І квиток тоді ж купляти буду.
Аналогічно  :-\

Генріх

Я іду може буде ше один друг!

274 Гості, 0 Користувачів