Медова печера

Автор Alter, 17.12.2012 16:25:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Завтра хочу сходити нормально пролазити всю печеру, ібо толком там так і не був.



Печера власне тут. Тут же ж і збір на 18.00 (18.12.2012).

Хто хоче - приєднуємось, бо самому буде впадло лазити, плюс в дальні зали треба страхуватись.

Мати із собою файного світла трохи, файного мотузка, файного настрою і не дуже файних старих шмоток + бажання віднайти скарби лихого Змія Горинича, що за львівськими легендами тут колись жив (він же ж там і добував камінь на будівництво будівель ;))
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Le-i-3o

Я з тобою 100%  але якщо на 19:00 моглиб вилазку організувати щоб встиг добратись. І питання де там тобі мотузка требабуде?
Він копав, і ти копай!!!

Alter

Цитата: Le-i-3o від 17.12.2012 16:30:52
Я з тобою 100%  але якщо на 19:00 моглиб вилазку організувати щоб встиг добратись. І питання де там тобі мотузка требабуде?

Ок, знач перенесем на 19.00.

Про мотузку - а хулєра його зна - я в дальніх залах не був, але байок вже наслухався, тому НЗ кишеню не відтягує, особливо в таких справах.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Dexter

Мотузка буде зайва, хід в третій зал не великий , але застрягнути там практично не реально=)
Найгірше шо з вами стане , то добре замазаєтесь =)

Alter

О! А потім можна організувати катання на санках-кульках-тазиках-дупах - місцина для такого роду розваг вльми підходяща, навіть на лижах махнути можна, тож маймо на увазі, бо особисто я ще залишаюсь на вечірні покатушки)

П.С. Наявність санок вітається ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

+1 =)
На скіко я зрозумів місце зустрічі кінцева маршруток на Майорівці ???
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

нє, місце зустрічі там, де тикнуто на карті, а то безпосередньо перед входом в печеру - там тепліше, плюс вітер не дує.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Marichka


Le-i-3o

Нажаль мушу відмінісуватися, мушу бути дома і зустріти сантехніка :(
Він копав, і ти копай!!!

Alter

Були-лазили-катались. Всім спасибі за компанію - рідко коли виходить так відпочити))) Як розморожусь, то накалякаю якусь подобу звіту.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

228 Гості, 0 Користувачів