Ракетні шахти коло Луцька

Автор inkognito, 10.09.2009 11:07:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

      На GlobalSecurity надибав три об'єкти коло Луцька, мапа далі. Координати одного із об'єктів -  50°52'40.25"N х 25°30'45.93"E (ракетна операційна база SS-20), другого -  50°56'0.61"N х 25°36'14.11"E (пише шо 9 SS-20), третього  50°49'59.97"N х 25° 3'53.37"E (також 9 SS-20, на гуглі картинка зла). Також здибав місце де конопля росте  :) -  50°54'52.21"N х  25°26'38.08"E . Мабуть якась добра людина мітку там поставила  :)
Resistance is futile

zelja

Цікаво-цікаво тре буде зїздити

inkognito

І на конопельку зїздити, там певно краща ніж на очисних :-)
Resistance is futile

YserL

Я за дослідження флори і фауни)

inkognito

і маршрут файний - Броди (там також шахти) - Берестечко (якшо хто не був) - Луцьк і 3 об'єкти навколо (4 перепрошую  :) )
Resistance is futile

Golem

Про Броди можна почитати тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

А про ракетні шахти біля Луцька я колись читав на caves.ru, зараз не можу знайти тої теми, і якщо я не помиляюсь вони були досить в проистойному стані

inkognito

та й по фото із супутника виглядають незле...
Resistance is futile

Alex 2909

Шахт там немає і не було ніколи. Це стартові позиції спочатку грунтових комплексів Р-12, потім перепрофільовані під дислокацію ПГРК РСД-10 "Піонер". Аналог Славута, Червоноград, Броди, с.Комарів на Львівщині

Шахти Р-12У реально були в с. Мовчанів, по дорозі Луцьк - Володимир - Волинський. Вже кілька років, як зруйновано і майже рекультивовано.
НЕБЕЗПЕЧНО.
НЕПОМІТНІ АБО МАЛОПОМІТНІ ПРОВАЛЛЯ І ПРОМОЇНИ В ЗАВАЛИ БЕТОННИХ ЗЛАМКІВ НЕВІДОМОЇ ГЛИБИНИ І ЩІЛЬНОСТІ!!!
По одному і без страховки не ходіть.
Та нема за чим там ходити.

223 Гості, 0 Користувачів