Очисні споруди Львова, по-раз другий

Автор inkognito, 12.09.2009 13:12:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Збираємось піти завтра на очисні споруди Міста Лева, яко ми ходили на "День НеЗалежності". Основна причина - багато дописувачів, котрі там ще не були але дуже прагнуть побувати + недосліджений кавалок. Збір завтра точно об 10-00 зраня на АС-2, коло кільця. Наразі точно будуть dali_bude, Dexter, Zelja та я. Можливо буде ще AxiZep якшо встигне. Сходимо ще на ТЕЦ-2 у випадку наявності часу та бажання. Бажаючі піти - прошу не стидатись та писати в тему.
Resistance is futile

Golem

В думках буду з Вами! Беручи до уваги досвід минулих мандрівок, незле булоб взєти шось попоїсти. Беручи до уваги масштабність обєктіу. Тоді точно всьо облазите.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Тільки не розказуйте, що ви прийшли з Експлорера. Ми як минулого разу ходили, нас випитували чи ми з якоїсь організації, чи якогось інтернет ресурсу, ми віднєкувались, обіцяли що фотографії не попадуть в інтернет. Просто некрасиво вийде, якщо розкажете, що інформація пішла по інтерентах.

inkognito

   Злазили супер файно, дякую за компанію! Обійшли усю територію, завітали на тай кавалок де ми ше не ходили - за котельнею.  Там друга, меньш маштабна очисна споруда - фактично міні-копія того всього, що ми обійшли(ймовірно і найбільш старша). І відстійники меньші, і поле аерації маленькі. Страрі будиники, стара техінка - проте працює. Вийшли нагло через КПП, що за пару метрів від переїзду на Кривчицях - чим дуже здивували охоронця. Як завжди прекрасне ставлення працівників і жодних "секретів" від нас - йди куди хочеш. Буду чекати звіту від колєг, бо сам не фоткав через відсутність фотоапарату. Також зробили пару фоток усередині гівноперекачувальної станції, що уже за переїздом і куди не попали минулого разу.

  P.S. А коноплі уже немає...Навіть слідів - вирито вщент із коріннями...
   P.P.S. А ще дуже здивувало - оld-style телефон на воротах 100% працює. Зняли трубку, почули гудок і відразу повісили. За 10 сек. по тому включили мотори і двері почали відкриватись...Спочатку здивував телефон, а потому ще й робочі ворота...
Resistance is futile

Golem

ого :) Вони напевно поняли шо робітник не в стані говорити, тому вирішили го пустити так :) Старих знайомих бачили?

Ну і про звіт. Пишіть його в цій темі
Дігери всіх країн єднайтеся!

116 Гості, 0 Користувачів