Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Bottlehunter

1
Закордонні пригоди / Re: Прага
« : 17.04.2021 00:11:46 »
Надибав сьогодні крутезне місце для пікніка або просто споглядання світу та роздумів про вічне. На крутій скелі, що розташована на західній околиці Праги, стоїть маленький ДОТ. Він нецікавий, ще й засипаний сміттям, але з рівного бетонного даху відкривається суперовий краєвид на цементний завод.По дорозі ще випадково надибали на тайник геокешерів.2
Хароше сховище, тільки якесь пусте)
Давай ще два попередні, не встидайся   8)

3
Моя невеличка стаття на krystynopol.info про музей-скансен на території колишньої шахти Майрау в Чехії - https://krystynopol.info/muzej-vugilnoyi-shahty-majrau/. Написано за мотивами цього звіту.

Дякую RedShift за співпрацю!


4
Ого, класне сховище. Як там з вологістю, ті ковдри на ліжках мабуть відсиріли? Є стандартний набір: дизель/фву/баки з водою?

5
Інженерні Споруди / Re: ТЕЦ-2
« : 03.04.2021 22:55:11 »
Годно погуляли :D Я теж страшенно любив колись по тих болотАх лазити, то така дика околиця Львова. Ось один зі стареньких звітів: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4954.0

Пе.Ес і ще одна крута точка в тих краях, звідки давно не було свіжих фоток:
https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4892.0

6
Не польська, не австрійська, і навіть не стара. Ці надписи знайшов в Єгипті. Розміщені на торці пустотілої цеглини, розміром меншої від середньостатистичної нашої разів в півтора. На жаль, не знаю, що ці клейма означають: виробника чи щось інше.


7
Дуже шкода, що фото не завантажуються

Спробуйте через vpn чи проксі, фотки з цього допису в ЖЖ залиті на Яндекс. Тому й не показуються.

8
Не підскажете наскільки рідкісною та ціною є ось така цегла? Може хтось володіє якоюсь інформацією?

Ця цеглина не є рідкісною чи цінною, хоча й має гарно збережене клеймо. Коштує гривень зо двадцять. Краще залиште собі для декору.

9
Чудова історія, запишу собі в блокнотик  ;D

10
Стаття на Збручі про скам'янілі рештки мешканців давнього океану, які трапляються біля Сатанова. З радістю би з'їздив туди ще раз, з наметом

https://zbruc.eu/node/104036?fbclid=IwAR0YNKsOBRoE6zi3WUjNTH8owsIDgunjDDSHAhH3CrfHzjndN9w1j41rico


11
Круто, дякую за гарну тему.

Твої фотки і опис нагадали мені одну давню історію. Років з десять тому я говорив з місцевим чуваком, що живе в приватному будинку в районі вул. Розвилиста. Почувши, що я цікавлюся різними підземеллями, він розповів, що в них на районі теж є якісь підземні ходи. Ними працівники заводу Іскра виносили лампочки, які "напозичали" на виробництві. На прохідній їх перевіряли, тому вигадали отакий спосіб. Він розповів, що в його сусіда на городі є люк, через який лампочки і вивантажували на білий світ. Зрештою сусідові набридло, що йому регулярно хтось топче бульбу, і люк він зверху чимось приложив. Я тоді трохи скептично поставився до розповіді, а йти перевіряти бажання не було, на тому городі бігав пес розміром з вгодованого поні. Походження підземних ходів мій співрозмовник не знав і на власні очі їх не бачив.
Тепер пазл склався, йдеться точно про цей колектор.

Про водяний млин на Старому Сихові теж чув, але казали, що він був в районі вул. Простора, де було озеро. Кілька років тому його засипали і збудували багатоповерхівки, зараз це місце називається ЖК "Старий Сихів". Хз чи він там взагалі був, може просто переплутали.

Цитувати
Колектор виходить десь на околицях Сихова. Але куди дівається стільки води?

Відповісти на це питання нам допоможе совіцька кілометрівка. Тут добре видно безіменний потічок, міст через дорогу і озерце, на якому міг стояти млин. Він впадає в Зубру в районі села Зубра. Топозйомка карти - 1984р.Я також пробував знайти назву потічка на старіших картах, але безрезультатно. Сихів не так давно став частиною Львова, тому детальних мап цих місць не знаходиться.

Цитувати
Сталактити зрослись з сталагмітами

Така штука називається сталагнат, або сталактон (другий термін сам щойно дізнався  8))

12
Я розглядував кожну фотку зі ста, а не просто скролив. І точно ще подивлюся не раз. Треба мати неабиякий талант і працелюбність, щоб досягнути такого рівня в фотографії. Причому в такому невдячному жанрі, як урбекс, де зустрічається багато однотипного контенту.

Коротше, топ, що і казати.

13
Бімба. Сподіваюся, ніхто не простудився)

14
Крута історія, обожнюю такі)

І що там в поліції, виписали штраф?

Я, на жаль, не знаю проги, яка б тобі допомогла. Але на наступний (хай краще його не станеться, але все ж) раз просто завантаж фотки на гугл диск, якщо буде доступ до інтернету. Або просто бери з собою дві картки - одну з фотками сховай, з іншої можна буде і стерти  :)

15
Круто! Яке воно все задовге разом?

16
Крутяк! Особливо пасує музика у відяшці, коли панорама на Дніпро з чайками)))
А що ж там над люком з охоронцем? Якесь підприємство чи держустанова?

17
Невеликий закинутий вузол зв'язку, що знаходиться в лісі на південь від містечка Кладно. Об'єкт був збудований 1954 року, а покинутий на початку 2000-х. Досі непогано збереглися залишки серйозного периметру охорони. Огорожа під електричним струмом, аналогові та інфрачервоні датчики руху, чотири доти по кутах.

Це було б ідеальне місце для річниці Експлорера, якби не було так далеко. Компактна територія в хвойному лісі, де посередині стоїть велика напівкругла споруда з залізобетону, майже повністю покрита мохом. Хз чи можна це називати бункером, закопати його забули))) Така форма мала б захищати об'єкт від авіанальоту.

На території є ще кілька закинутих адмінбудівель, але вони унилі і повністю порожні. Тому їх викладати не буду.Споруда має два поверхи. План першого:Тут розміщувалися умивальники, ФВУ, дизель, акумуляторна, насоси, електричні стійки та інші схожі приміщення. Приємно здивувала відсутність сміття, дурних надписів та присутність великої частини обладнання. Навіть дизель-генератор не поїхав на переробку, а лежить тут же на бочку, відпочиває. Чи то чехи такі ліниві, чи то ціни на метал занадто низькі - не знаю.

А це фото 2007 року, тоді об'єкт купив власник місцевого гольф-клубу. Тобто тут все виглядає так, як лишилося після вояків, тільки найцінніше обладнання вивезли. Той пан зрештою нічого цікавого тут не зробив і залишив все гнити на поталу сталкерам.На другий поверх веде здорова драбина. Тут всього один великий зал, де, напевно, розміщувалося передавальне обладнання.

І це ж місце 14 років тому:І невеликий бонус для тих, хто не полінувався піднятися на стрімкий горб за периметром. Тут стоїть непримітна дерев'яна хатинка.Всередині є лючок і два кавалки півтораметрової труби в обидва боки. Мабуть це був водний резервуар для пункту зв'язку.

18
Оце круто, дякую!!! Як п'ять років скинув)
Тільки саундтрек мав мабуть бути Скрябін 8)

19
Новий сервіс на MyHeritage - анімація старих портретів. Спробуйте, результат вражаючий

https://www.myheritage.com.ua/deep-nostalgia

20
Сім років тому, в ніч з 18 на 19 лютого, у Львові відбулися події, які пізніше отримали назву "Ніч гніву".

Цитувати
Невідомі особи захопили всі райвідділи поліції Львова, будівлі прокуратури, податкової, Франківського суду, розбій був у приміщенні СБУ, була підпалена військова частина Національної гвардії. У ніч сталося дев'ять пожеж, знищене майно і численні кримінальні справи.

Розслідування по цій справі і досі триває. Якщо чесно, думаю, що імена організаторів та їх справжні мотиви ми ніколи не дізнаємося.

Знайшов свої фотки, зроблені зранку 19 лютого. Виглядало все просто епічно. Якщо маєте ще десь в архівах, поділіться, будь ласка, для історії.