Горища та дахи Львова

Автор gor_qkop, 29.08.2009 22:07:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

_Tarik_

Одного вечора гуляючи після бомбаря, ми по колії дійшли до вокзалу. Згадавши, що на вокзал теж можна спокійно залізти пішли шукати альтернативний залаз. Згадавши, що трошки зима і на даху трошки снігу, залаз по вантовим сходам відміняється. Тим більше там купа камер і постійно люди.
Зайшовши в вокзал ми знайшли сходи на декілька поверхів вище, проте всі залази були закриті і нас прогнав звідти пан поліцейський. Ще трошки погулявши по перонах ми знайшли дуже ідіотський залаз, поки я підіймався, я ледь не впав разів 5.

І от, ми вже на даху !!!!



Хепі нью єр



До речі, підіймаючись по слизькому пластиковому даху до купола я ледь не зірвався вниз, але мушу підмітити - у нас на даху є огорожа для людей ! У Тернополі такого немає :(



Радію як дитина :)



Мостик над перонами. Засипаний камерами :)





Вибачаюсь за якість фото. В якихось моментах камера запотівала через труби з гарячим повітрям на даху. Але суть зрозуміла).

Спускаючись вниз ми помітили, що нас фотографували, при чому спускались ми за спиною поліції  ;D ;D ;D Дивно, як ми ще не в новинах))). Також в цю ж ніч моїх знайомих спинила поліція та питала, чи не знають вони хто заліз на вокзал, так вони потрапляють під опис  :)

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

Що цікавого можна побачити з даху будинку на вулиці Міхновських? Ви скажете: «Ну кілька церков, прапор коло сухопутки, скандальну недобудову на Лукаша 1 - Запрєщонка, Залізничний вокзал та купу іржавих дахів». Погоджуюся, вигляд на Церкву Юра та Ольги і Єлизавети просто шикарний. Але я звідти побачив не це. Я побачив новий, український Львів. Адже навколо багато високих сучасних будинків. Всі вони збудовані вже за Незалежності. Натомість сірих радянських багатоповерхівок майже не видно. Як, зрештою, і старих польських розвалюх. Радію що Львів рухається вперед і починає наповнюватися новими нашими будинками.

Зараз поліземо на цей дах


Хтось забув в дверях ключі. Чим ми і скористалися


Вуаля! І ми на даху!


І нічого не потрібно шатати


Так, польські та австрійські кам'яниці мають свою естетику. Проте їх є відносно небагато, а українських серед них ще менше. Потім, в радянський період, населення Львова зросло в кілька разів. Будувалися цілі мікрорайони типових коробок. Про естетику тоді мало хто думав, головне було виконати план. А далі Союз розпався і наступних п'ятнадцять років майже нічого нового не побудувалося. То ж до середини двотисячних років нерухомість Львова була зведена, в основному, окупантами.

Новобудови в сторону вулиці Шевченка


Старий добрий шпиль Ельшбети та новобудови на фоні


Залізничний вокзал. Позаду сірі радянські будинки


Як не крути, а церкву Юра гарно видно звідусіль


Як і Ельшбети, побудовою якої намагалися затулити вид на церкву Юра з вулиці Городоцька


Ооо! І люба серцю Запрєщонка. Буду реально сумувати якшо її знесуть


Нові будинки на вулиці Міхновських поруч зі старими польськими розвалюхами


Недавно у Львові почався будівельний бум. Так, деякі будинки некрасиві, деякі є з порушеннями. Але, більшість з них є значно кращими за радянські «багатоетажки». Новобудови продуманіші, якісніші, комфортніші та ефективніші. Зараз на наших очах твориться той Львів, по якому через сто років водитимуть екскурсії «Українське відродження в Архітектурі Львова». І це буде суто Український Львів.

Милуємося Львовом згори


Прапор коло сухопутки. Його тепер теж звідсусіль видно


Церква Юра та Історична частина міста аж до вулиці Личаківська


Ооо! Тут до нас хтось побував і наклеяв наклейку Експлорера


Напевно це були ці дівчата :)


Дівчата молодці, вийшло годно :)


Тут спеціально залишили місце між двома будинками шоб не псувати вид на Високий Замок


Якось так це все виглядає очима без зуму


Затишний дворик новобудови на Міхновських


Тому я за новобудови! За якісні сучасні будинки з нормальним плануванням та красивим фасадом зведені згідно всіх норм. Щоб було на шо мені полюбуватися коли вилізу на черговий дах.


Дякую всім за увагу! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

lvivsky_digger

Давно нічого не писав в звязку з тим що останнім часом майже не лажу через проблеми зі здоровям.
Тому вирішив підняти архіви травня-червня. Знайшов з десяток фото з одного сихівського даху, видно багато шо


(1)

Дві церкви в селі Зубра:

(2)

Поля, кільцева і краєчок Кротошина:

(3)

Пасіки-зубрицькі:

(4)

Давно зкинуте будівництво. Як переїхав на Сихів в 2016 так і стоїть, роки три назад туди заліз але вище 2 поверху не піднявся бо рещітка.
Не встиг нічого придумати як вже тікав від охоронця з собакою;D Десь зліва знизу залишки пожежної частини, нажаль не видно

(5)

Тут я колись жив:

(6)


(7)

Купа кранів на обрії і свічка, перший на Сихові "хмарочос":

(8.)


(9)

Якісь піз**боли колись розмалювали цей прапор


Труба ТЕЦ, Барабан і червоні панельки:

(10)

Пасічна:

(11)

Всім відомий завод і жк "Національний":

(12)

Гарну хтось має антену на даху :)

(13)

Погулянка:

(14)

Ну і куди ж без Високого замку:

(15)


(16)

Якось так :)
urban explorer

274 Гості, 0 Користувачів