Останні повідомлення

#51
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Svyatodiy - 23.05.2022 18:50:11
За дивних обставин одне фото зникло, але воно повинне бути тут. Інакше незрозуміло, де була наклеєна наклейка.


#52
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Svyatodiy - 22.05.2022 23:01:20
Цитата: Golem від 20.05.2022 12:17:30Цікаво чи будете ви достатньо чесні з собою та мужні перед людьми щоб написати за що насправді ви мене не любите :))))
Як мінімум за оцю фігню. А потім ти розповідаєш, що на експлорер викладався матеріал, який міг би знизити обороноздатність нашої країни і тому ти зробив сайт рждс, де такого "не буде". Всі добре знають, хто якраз постив такі матеріали і кого всі наполегливо просили цього не робити. А якщо і робити, то хоча б не приплітати сюди екслпорер і не клеїти наклейки там, де не слід, дискредитуючи спільноту. На всі такі зауваження ти ніяк не реагував, аж поки не почалась війна і не довелося швиденько перевзуватись. Але інтернет все пам'ятає, прикладів таких дуже і дуже багато. Ти прекрасно знаєш, за що тебе не поважають у нашій спільноті, тільки чомусь ніяк не хочеш визнати свої помилки і виправитись, продовжуючи звинувачувати всіх навколо, тільки не себе.




#53
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Celso - 22.05.2022 11:21:52
Цитата: Soulstorm від 20.05.2022 22:59:43За те що ти ведеш себе як вискочка в шостому класі, і настільки хочеш бути відомим дигером, що среш всьому ком"юніті.
Певно, тому що існувати за правилами того ком"юніті тобі не виходить, бо де ж ти сам колись в щось годне заліз, чи знайшов? Тому ти придумав своє з блекджеком і мальчіками.
І все би нічого, якби воно не шкодило. Типу, якби все те саме, але без палева локацій - тебе би всі любили.

Коротке резюме, як я вже колись писав - довбойоб)
100%
#54
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Soulstorm - 20.05.2022 22:59:43
За те що ти ведеш себе як вискочка в шостому класі, і настільки хочеш бути відомим дигером, що среш всьому ком"юніті.
Певно, тому що існувати за правилами того ком"юніті тобі не виходить, бо де ж ти сам колись в щось годне заліз, чи знайшов? Тому ти придумав своє з блекджеком і мальчіками.
І все би нічого, якби воно не шкодило. Типу, якби все те саме, але без палева локацій - тебе би всі любили.

Коротке резюме, як я вже колись писав - довбойоб)
#55
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Golem - 20.05.2022 12:17:30
Цитата: explorer від 16.05.2022 22:19:44Чекай, так і не зрозуміло: так що таке рждс орг и для чого воно нам тут піариться? Можна ще детальніше і частіше нам пояснювати поки ми не забули і то не витерли?

Та можете витирати :) Просто написав для консістенсі.

Судячи з коментарів не любите ви персОнально мене. Бо інші посилання на інші сайти вам ніколи не мішали :) Ну але принаймні про це чесно пишете :)

Цікаво чи будете ви достатньо чесні з собою та мужні перед людьми щоб написати за що насправді ви мене не любите :))))
#56
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by maxiWELL - 18.05.2022 15:59:19
А мені це все схоже на розкол.
#57
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Svyatodiy - 17.05.2022 22:34:21
А я вам зараз покажу, звідки на Голема готувався напад. І якби через 46 днів після початку війни не був би створений унікальний сайт рждс для мальчиків, - чотири мальчика, зараз покажу на сайті, - експлорери б атакували наш басейн в Хоросно, де якраз проходила ржсд сходка. Тому не ми постили на експлорер матеріали, які би могли знизити обороноздатність нашої країни, у нас совість чиста. Ми створили сайт, де не буде таких матеріалів  і добре, що зробили.


#58
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by explorer - 17.05.2022 15:27:21
А хочете ще раз дізнатись що таке рждс і звідки...



Тест. Відновив можливість аплоадити картинки :)

#59
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by Vasi4 - 16.05.2022 23:15:07
Анал огов нєт?
#60
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
Last post by explorer - 16.05.2022 22:19:44
Чекай, так і не зрозуміло: так що таке рждс орг и для чого воно нам тут піариться? Можна ще детальніше і частіше нам пояснювати поки ми не забули і то не витерли?
280 Гості, 1 Користувач