And Nothing Else Maters або концерт Metallica у Варшаві

Автор Golem, 06.09.2019 16:42:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

GolemВ далекому 1997 році якщо мав три круті касети то ти був пацан! А саме: Металіки, Нірвани і Оффспрінга. Аж досі дивуюся звідки в цій оазі гопізму та висоток таке взялося. Але що було це факт!

Металіку я вперше почув аж в 9 класі з позиченої на день касети. Їв на кухні вареники і слухав як розривається польський International поки батьків не було дома. Воно мені тоді не дуже заходило, але треба було полюбити - бо це круто. То ж я себе змушував 😊 До хорошої музики, як і до хорошої літератури, потрібно ще дорости. Тому реально мене зачепило аж в двадцять років їхнім попсовим Unforgiven-ом. А далі ще кілька загальновідомих треків, від яких мурашки по шкірі бігали, і в принципі все. Заядлим фанатом Металіки я ніколи не був і на парті їх не вицарапував. Як і слово *уйЯкось їдучи машиною по хайвею мене порвав master of puppets. Я зрозумів шо як кантрі музику так і Металіку потрібно слухати в середовищі їх природнього існування. Тобто в Америці. Тут вони звучать органічно з усіма цими траками і посмішками, тому заходять як сало з самогоном під Говерлою. То ж я захотів почути їх вживу.Як я вже писав, попасти до своїх кумирів значно простіше ніж здається. Принаймні поки вони ще живі. Варшава ближча ніж Київ і саме туди вдалося купити квитки на концерт. А далі пів Львова ломанулося у Польщу харити поляків своїми синьо-жовтими прапорами на їх Арені Народовій.Звук на концерті був кращий з усіх що я чув. Цим Металіка знаменита. Але, наприклад, шоу було слабеньке. Значно гірше ніж в Iron Maiden чи Rammstein. Те ж стосувалося і самої групи на сцені. Мене не покидала думка що роблять вони це все лише заради грошей. Слова звучали фальшиво, енергії давали мало, публіка хлопала за звичкою. Складалося враження при нагоді вони б презирливо плюнули в лице своїм фанатам що так балдіють від остогидлих їм самим пісень. Що Металіку тисне тягар власної слави. Вони раз зблиснули а далі так і не змогли перевершити самих себе. Хоч як і не старалися.Чи мені сподобалося – так, дуже. Я щасливий що потрапив на цей концерт і нарешті почув вживу групу моєї юності. Чи я пішов би на їх концерт вдруге – ні. Одного разу вистачило на все подальше життя 😊 Ну а Нірвана і Оффспрінг самі знаєте ...

Ну і троха фотовражень як воно було


Засцення


Сцена велика, але спецефектів не дуже багато


Цікаво як вони там лампочки міняють?
Розігрів дуже пристойний був. Bokasa


Ура, стемніло. Починають!
Тепер цей прапор чув ще й Металіку


А ця куртка пережила не одну движуху


Поки грав розігрів ми троха "досліджували" нутрощі стадіону


Непрощений
Все, кінець.
ПС: Відвідування концертів троха не по тематиці форуму. Але збираюся послатися на цю тему в наступному звіті. А ще Хімік Фейкбук не читає :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Пишеш - Звук на концерті був кращий з усіх що я чув. Цим Металіка знаменита.

Я теж таке чув. Але:
Років 8 тому в тій же Варшаві звук був до сраки. Говорю то як чоловік, який пару років мав певне відношення до сцени і звуку, тому знаю про що говору.
При чому, на всіх 4-х чи навіть шести розігрівочних групах звук дійсно був офігенний, очевидно Металісти рішили звучати найголосніше, як то прийнято в принципі в хедлайнерів, но трохи перестаралися, і воно всьо просто безбожно кліпувало на піках.

А з шоу - так Хетфілд вже раз горів на сцені, то мо і обережнішим став на старість  ;D

Bottlehunter

Цитата: Golem від 06.09.2019 16:42:04

Ну а Нірвана і Оффспрінг самі знаєте ...


The Offspring їдуть в тур цього року. 2 липня в Празі, 17 липня в Києві, а після того в їх розкладі Москва і слухати Оффспрінг стане зашкварно)))
Сподіваюся, зомбі апокаліпсис до того часу вже пройде.

https://www.offspring.com/tour

Най жиє Гуцулія!

139 Гості, 0 Користувачів