Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
« Остання відповідь від Roy Сьогодні о 20:11:57 »
Без сумніву, подія всеукраїнського масштабу!
2
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
« Остання відповідь від Svyatodiy Сьогодні о 20:02:47 »
Хочу наклейки КЛР_811
3
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
« Остання відповідь від explorer Сьогодні о 19:42:16 »
Чудові новини!
Будемо чекати на нові номери в джимніка та ню в згаданих пабліках.

Який процес долучення до RDZS?
4
Всяке-Різне / Re: Що таке RDZS?
« Остання відповідь від Golem Сьогодні о 18:51:58 »
На мою думку, RDZS це новий виток розвитку урбан туризму в Україні. Вони значно активніші та цікавіші в своїх полазках ніж попереднє покоління.Тому я викупив доменне імя www.rdzs.org Поки що воно просто перенаправляє на Експлорер. Якшо хтось має їдеї чи бажання розвивати цей домен - пишіть. Можна, наприклад, для початку зробити сторінку - візитку RDZS.


Зробив собі дома таку от няшку

Готові наклейки можна безкоштовно забрати в Tarik або Vani4ka. З вас лише фото наклейки на годному об’єкті в цю тему. Ну і додаю сюди файл оригіналу якщо хтось захоче надрукувати щось своє. Наприклад футболки.Долучайтеся до RDZS!

5
Всяке-Різне / Що таке RDZS?
« Остання відповідь від Іван Акімов Сьогодні о 15:40:22 »
Абравіатура RDZS озшифровується як: R-руфери D-діггери Z-зацепери S-сталкери. Тобто угрупування людей з схожим видом хоббі.
Наскільки відомо зародилось RDZS ще в Харкові, далі почало об'єднювати  усих лазаючих з Києва, Львова, Одесси та інших міст України в одну банду.
З часом почали виготовляти свою символіку.

Шеврони:


Наліпки:

Також є декілька сторінок в інтрнеті. Паблік з RDZS мемами
Архів фото львівського RDZS

6
Інженерні Споруди / Re: Покинуті ангари ЦБМ "Осмолода"
« Остання відповідь від Bottlehunter 21.01.2022 15:00:00 »
Вітаю земляків))) Окремий респект за "пішоу не бояусі"  :D
7
Інженерні Споруди / Покинуті ангари ЦБМ "Осмолода"
« Остання відповідь від tumkiw 20.01.2022 18:51:26 »
Є охорона але нам вийшло пробратися знаходиться воно в Брошнів-Осада знайти можна тут https://www.google.com/maps/d/edit?
Працювали в той час на новій пошті так, що було легко перелізти паркан, роздивились чи немає охорони й гуляти по закинутих об'єктах взяв в рук свій nicon d3300, і як в нас кажуть "Пішов і не боявся, галицька говірка"
Решту це вже мобільна фотографія
В середині водонапірної вежі
8
Інженерні Споруди / Ангелівська домна перед Осмолодою
« Остання відповідь від tumkiw 20.01.2022 17:37:41 »
Доменну піч в урочищі Ангелів було внесено до державного реєстру пам'яток архітектури національного значення постановою Ради Міністрів УРСР від 06.09.1979 р. № 442, реєстраційний номер 1196.
  Під час Першої світової війни артилерія російської армії генерала Брусилова майже зруйнувала комплекс. Вціліла лише споруда доменної печі.
 Протягом багатьох років, до 2005 року, Ангелівська домна знаходилася в занедбаному стані. Дощ, сніг та туристи-дикуни з кожним роком нищили її. З 2005 року почалися незначні реставраційні роботи.
  В 2011 волонтери із фундації «Карпатські стежки» та Осмолодське лісове господарство впорядкували та реконструювали Ангелівську доменну піч. але руїни поруч з нею оминули стороною, що теж має значення.
 На теперешний час все в поганому стані, огорожі вже немає, стенд з інформацією в аварійному стані. Домна знову почала заростати деревами та травою, що з часом призводить до руйнування, в майбутньому наслідки цього буде випрвити неможливо. Дивно, що споруді не придається великого значення навіть при те, що зображена на гербі колишнього району.
 Ці вспоруди комплексу підлягають відновленню при невиликих сумах або руками волонтерів.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Історія_доменного_виробництва_в_Україні
Детальніше це можна побачити по посиланню https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1Vw03ger6h9eWtaLCkFTPdngnaFo8Cano

Трішки історії
Побудована вона в 1810 році за сприяння греко-католицького митрополита А.Ангеловича, звідси і походить назва поселення «Ангелів». Кам’яні стіни печі місцями сягають понад 3 метри. Отвір, через який лився чавун – на зріст людини. На внутрішніх стінах вогонь назавжди приварив до каменів шлак. Маленькі віконниці – отвори у верхній частині домниці і ходи в нижній – служили для нагнітання повітря за допомогою міха, що приводився в дію водяним колесом. Зберігся і канал для води, яка подавалася з річки Лімниця. В піч, висота якої досягає шістнадцяти метрів, руду подавали по спеціально спорудженій на риштуванні доріжці і через верхній отвір засипали.
Під гуту, фабричні споруди, а також під поселення гірників була вибрана ділянка на лівому березі найчистішої в Європі річки Лімниці, між селами Ясень – Гриньків. До 1812 року тривало заселення цієї місцини, здійснювалось будівництво доменної (високої) печі й інших промислових споруд.
При доменній печі спочатку працювала бригада німецьких металургів. На спорудженні об’єктів працювали місцеві майстри-бойки, використовуючи традиційні прийоми народного будівництва. До комплексу, крім названих домни, гамарень, кузні, входили будинки керівника заводу і контролера, двадцять двоквартирних робітничих будиночків, складські приміщення, конюшні, стайні для волів та інші господарські споруди.
Гута мала тоді 12 шахт, одну високу піч, дві гамарні (фабрики, де переробляють залізо, очищають, фришують за допомогою вогню і молота) й кузню для виробництва цвяхів. У 1813 році на гуті працював 81 чоловік: одні при копальнях, інші при конях і волах, а також на допоміжних роботах.
На той час на галицьких землях було 15 подібних доменних печей. Деякі історики того часу твердили, що тоді Галичина виплавляла більше заліза, ніж така держава, як Португалія.
Проте Ангелівська гута діяла всього шість років. Уже в 1818 році вона була закрита. Дослідники називають різні причини:  погана якість місцевої залізної руди, судовий процес між митрополитом Ангеловичем і управителем гути Гекером та інші.

Неподалік від цього місця можна побачити Лімницю та навколишню природу
9
Військові Об`єкти / Re: Місце дислокації С-75 біля Перегінська
« Остання відповідь від tumkiw 20.01.2022 17:12:42 »
Бував тут 25 січня 2021

10
Інженерні Споруди / Re: Водозабір Калуша коло Рожнятова
« Остання відповідь від tumkiw 20.01.2022 16:58:39 »
Фото цього місця але осіннюСторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10