Етноекспедиція в Вилкове. Море. А також Одеські катакомби.

Автор Roy, 19.05.2015 23:25:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Планую вибратися нарешті до теплих країв рідної Країни, ближче до моря. Ненадовго, днів до 5 максимум. Орієнтовно в липні, де дата буде узгоджуватись з бажаючими.
Що планую побачити і зробити:
- побувати в Аддєскіх катакомбах
- викупатися в морі (нарешті)
- заексплорити щось неплановане, що впаде око
- провести час у Вилково та ближніх територіях. Спілкування з місцевими, куштування місцевої смачної кухні, фотопрогулянки, човни і все решта, що може бути цікавим.

День можна присвятити Одесі, решта часу на море та Вилкове.
Наразі бігло поцікавився транспортним сполученням, виглядає так, що з Одеси в Вилково автобусне сполучення відносно жваве, починаючи від ранку до вечора.

Питайтесі не встидейтесі, додавайте конструктиви чи ідеї, хто бажає долучитися до етно-туру  - плюсуйтеся.  ;)

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Колєга повернувся 3 тижні тому із Вилково. Каже, що сполучення Одеса-Вилково(і навпаки), не просто гівно, а тотальне гівно.
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 20.05.2015 10:04:04
Колєга повернувся 3 тижні тому із Вилково. Каже, що сполучення Одеса-Вилково(і навпаки), не просто гівно, а тотальне гівно.

Шо йому там не сподобалось? Цигани? Маршрут раз на день?  ;D
Графік автобусного руху виглядає в поряді - http://ticket.bus.com.ua/order/forming_bn?point_from=UA5110100000&point_to=UA5122310300&date=22.05.15&date_add=1&fn=round_search
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Із його слів графік не відповідає дійсності, дорога доволі далека та кепська, автобус старий + відсутність вільних місць. Зауважу, що не я придумав це, а людина котра відти повернулась доволі недавно.
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 20.05.2015 11:03:38
Із його слів графік не відповідає дійсності, дорога доволі далека та кепська, автобус старий + відсутність вільних місць. Зауважу, що не я придумав це, а людина котра відти повернулась доволі недавно.

Та то норма наших реалій районного сполучення :)
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Rufus

Be friendly to bats!

Roy

Мені пасує кінець червня та липень найбільше.
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Шановне панство давайте більш конкретні дати, і вже від них будемо відштовхуватись.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Drusja

+2

А повернення до Львова коли?
І назад квитки беремо зразу чи потім?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

294 Гості, 0 Користувачів