Remont drogi na Ukrainie! ZOBACZ PIEK?O NA DRODZE!!!
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show postsЦитата: YserL від 31.08.2011 22:51:50
ВІдкриваємо тему багів:
3. За замовчуванням щоб стояв пункт Повернутися в тему після відповіді.
Цитата: Anhorda від 15.07.2011 15:49:38Цитата: reyka від 12.07.2011 16:43:56В Рясне-1 на колії в напрямку Брюховичів контррейки розміщені вздовж досить довгої ділянки колії. Ніби і не міст, і не тунель. Чи можете підказати, для чого вони тут використовувалися?
можу сказати шо ті рейки використовуються як контррейки . в разі сходу на мостах чи тунелях контррейки недають колісній парі "втікнути"(зменшуючи тим самим пошкодження більших масштабів)
Цитата: Drusja від 22.06.2011 15:14:39Новачку з тими настройками і не треба з"язуватись. Найпростіший спосіб калібровки - перенесення координат орієнтирів з вже готової достатньо точної мапи. В цьому випадку всі ті налаштування треба просто скопіювати з мапи "донора" координат. "Донором" логічно використовувати 100к та 50к генштабівки, які є у відкритому доступі в Інтернеті. Прив"язував таким чином купу мап. Найзручніший орієнтир у нашому регіоні, який переважно не зсувається століттями, і позначений на старих і нових мапах - церкви.Цитата: explorer від 17.06.2011 01:34:47Ну на перший погляд це так, але не потрібно забувати про настройки проекції (центрального меридіану, зміщення), системи координати. З якими новачку не так і просто розібратись. А при їх некоректному вказуванні навігатор може з'їхати на сотні кілометрів від реального місця на карті.
...(це просто вказання реальних координат для кількох точок з растрового файлу мапи яку калібруєш)...
Цитата: yaroslav21 від 16.06.2011 22:52:57Задача калібрувати карти чи просто вміти користуватись озіком? У 99% випадків треба просто скачати готові вже відкалібровані мапи. Коли освоїшся з готовими мапами, і зрозумієш як це працює, то питання калібровки мало б відпасти само (це просто вказання реальних координат для кількох точок з растрового файлу мапи яку калібруєш)...
Люди добрі встановив озік на комп і на кпк,цілий день крутив вертів(ніби в колобка шукав дупу),пробував калібрувати карти,привязувати і т.д., нічого не вийшло,я розстроївся плюнув на то всьо і си думаю,може сі знайде такий добрий чоловік який тото раз покаже як то сі робе,я буду вже потімка знав,тій добрій душі поставлю флєшку,потисну краба і буду мав чистий спокій.Дуже прошу.
Цитата: Bottlehunter від 29.04.2011 13:19:22Та то якась вийшла поїздка без особливої мети :) хай собі тут висить...
Гарно катнувся. Але може варто зробити той звіт окремою темою?