Щоб покінчить з бодуном, пробіжись із Риштуном - 2, ЛАЗ

Автор Golem, 22.02.2020 09:39:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт всім!

Давайте пробіжемося разом! Цього року обрав дистанцію 25км. Таку відстань може пробігти практично кожен. Навіть якщо Ви до того не бігали! Почніть готуватися зараз і до 16 травня Ви точно справитеся! Не вірите? Відкриваємо ютуб і там є безліч тренінгів і відео щодо бігу.

Офіційний сайт івенту Потрібно зареєструватися.

Як це було минулого року читаємо тут

Ну а це світлини з минулорічного бігу


Маєте питання - пишіть, дзвоність. А ще краще - починайте розминати свої гузиці!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Тільки приходить якась інфекція то всі одразу починають роздавати поради як не захворіти. Типу сидіть дома, одівайтеся тепліше, мийти руки і мармизу спиртом, пийти багато чаю і все таке. А ніхто не каже шо займіться нарешті с. . . портом!!! Зміцнюйте свій імунітет. І коли наступного року настуне черговий вірус то вам буде на нього начхати.

Марафон скасували. То ж давайте зробимо пробіжку навколо ЛАЗ-у :) Тому я продовжую готуватися. Зрештою роблю це не для марафону, а для себе. І почуваюся чудово незважаючи на тривалі відвідування Полтви куди "інфекційні лікарні і трупарні зливають свої відходи" (с)Водоканал





Хто ще на марафон дослідника навколо ЛАЗ-у? Всього 10км! Стягне кожен!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Неділя, 9 серпня 2020. 9-00 ранку. Збираємося на заправці ANP коло моста на Лугандонську. Біжимо навколо ЛАЗ-у. Далі по своїх недільно-сімейних справах. Хто з нами з Le-i-Zoo ставте плюс! Спішитися не будемо. Всі пробіжать.




Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Не знаю з яким там Le-i-Zoo Golem біжить а я точно буду) +1
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Пробігли та чудово провели ранок! Вийшло рівно 4 км! Дякую Міші за компанію!











Дігери всіх країн єднайтеся!

zelenuj

Гм... Бачу тут щось цікаве відбувається)
Кличте і мене наступного разу  ;)
Весною буду морально готовий до півмарафону

283 Гості, 0 Користувачів