Новий Розділ, вилазка!)))

Автор Chuhaystur, 13.11.2009 23:12:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Слабаки! Я от, копаю в любу погоду, бо я ман"як своєї справи, а ви-слабаки! :P

zelja

ІМХО Викопувати різні реарітєтні штукенції це є дуже цікаво я би теж копав пофіг коли :) Але тут є різниця між обезбашенним копанням і просто поїздкою на Обєкт
ПС: Для такої поїздки потрібна хороша погода принаймні щоб похфоткати можна було

Chuhaystur

+ личило б поберегти здоров*я дічатам, шо підписалися на поїздку. Треба нам їх берегти (так і так не багато їх на форумі ::)))))))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Marisha

А я завтра i не зможу...

Lacerta

Цитата: Chuhaystur від 15.11.2009 22:29:11
+ личило б поберегти здоров*я дічатам, шо підписалися на поїздку. Треба нам їх берегти (так і так не багато їх на форумі ::)))))))
Тимпаче він і сам не розуміє, що якщо вгробить собі здоров*я то копати теж не зможе, а фанатизм, ще нікого до добра не доводив

yar-79

Знаєш, я двадцять років відпахав на татамі і на зборах взимку і влітку по три тринування в день, а після 300гр. самогону-щоб тіло не ломило, і зранку знову 10 км кросу. Отож, якщо я пережив ті часи, то і зараз мої копалки мого здоров"я не заберуть  ;)

Pasja

Дійсно, може краще більше народу і в інакший день, коли погода буде краща... Тим більше, мені друг з Роздолу казав, шо там зара болото(((

inkognito

 Звіт Чугайстра переміщено у відповідну тему. Надалі попрошу уважніше пильнувати за тим де панство дописує!
Resistance is futile

Lacerta

Всім мої вітання!
Планую завтра о 10.00 з*їздити в Новий - Розділ.
Питання-пропозиції? Бажаючі?

inkognito

  Нажаль малоймовірно, що я поїду - але все-таки від себе пораджу вам виїхати якомога раніше. Скажімо об 08-00, зустрітись можете 07-45 - маршрутка виїжає щопівгодини.
Resistance is futile

Lacerta

Година легко міняється по бажаню охочих. Дякую за пораду!

298 Гості, 0 Користувачів