Закинутий будинок на Б.Хмельницького 34

Автор SANECKA, 11.02.2010 00:01:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Пропоную 20 або 21 лютого спробувати домовитись за вхід в цей будинок Багатьом моя ідея з драбиною не сподобалась.Залишається надіятись на розуміння людей з тої контори.Від себе обіцяю ще добре все обдивитися на можливість іншого варіанту проникнення.

Roy

Однозначно йдемо, нехай може й без драбини, але з наполегливістю та хорошим настроєм ! :) А мотузочка таки згодиться.
Meine Ehre heißt Treue

ostik


yar-79

Якщо зможу приїхати, обов"язково приєднаюси!

SANECKA

Пропоную 21 лютого в 11:00 зустрітитися біля Міленіума і спробувати домовитись з охороною,щоб попасти в цей будинок.В разі невдачі пропоную пройтися по Підзамче і пофоткати трохи а будинок залишити на весну,коли розтане сніг і можна буде перелізти через паркан в Онуфрієвському саду.
Після Підзамче можна зайти в трамвайне депо №2.Думаю там за вхід можна буде легко домовитись і добре то діло все зафоткати.До речі втому районі дуже багато різних закинутих обєктів заводів і фабрик.Можливо найдем щось нове.
В кінці пропоную трохи розслабитись і сходити постріляти з справжнього СВД і патронами 7.62.Вартість прокату пів години 50 гривень і один патрон десь 4 гривні коштує.Вибір зброї там дійсно великий.Є дві малокаліберні рушниці по 30 гривень і патрон по 1 гривні.Пістолети правда на гумові кулі.Тобто якщо нас буде багацько можна буде скинутись і постріляти з пару видів зброї.
Докину одне фото якогось дестроя на вул Волинській.

inkognito

ЦитуватиПісля Підзамче можна зайти в трамвайне депо №2
А то можна! Ба навіть треба!!!

ЦитуватиВ кінці пропоную трохи розслабитись і сходити постріляти з справжнього СВД і патронами 7.62.
Супер було б! Вже хочу СВД, ймовірно навіть про місце здогадуюсь.

ЦитуватиДокину одне фото якогось дестроя на вул Волинській.
сто років туди збираємось, поки не дойшли


Дякую, 10х
Resistance is futile

Roy

Непоганий план, підтримую. І запасний маршрутик цікавий.
Оприділяємося з часом, +1
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

о, я теж недавно бачив цю будівлю..обов"язково тре сходити..я з вами!

Yuriy

В літку там проходив там була охорона з песиками
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Lesyk

я там недавно проходив і песиків з охороною бачив там далі, де вже пункт металобрухту чи шось таке.

Lacerta


Pasja


ostik


Stinger


VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

У звязку з різними обставинами (у тому числі погодними) вилазка переноситься на 27, або 28 лютого.
Meine Ehre heißt Treue

Martin

Слава Україні

STALKER

Цитата: Roy від 20.02.2010 16:17:57
У звязку з різними обставинами (у тому числі погодними) вилазка переноситься на 27, або 28 лютого.
якщо так то я точно йду 27 або 28 числа лютого-визначайтеся з часом

SANECKA

Значить думаю план зустрічі той самий:28 лютого на 11:00 біля Міленіума.Проте якщо більше людей не будуть мати змогу в неділю то можна і в суботу.Правда мені прийдеться з роботи відпроситись.

STALKER


274 Гості, 0 Користувачів