Місце для зйомки літаків на Скнилові

Автор Stinger, 11.02.2010 20:53:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Є в нас на скнилові одне чудове місце, де можна гарно познімати літаки у всій їх красі, знаходиться воно позаду аеропорта, на скнилівському цвинтарі. Там постійно збирається фотографи зі штативами і деколи по цілому дню чергують, чекаючи якогось нового літака :) я там теж часто буваю, місце тихе, не запальне, є лавочки біля могил, на яких можно і посидіти і пиво попити. Паркан там по пояс, і вид відкривіється на всю взлітно-посадкому смугу. На карті я позначив точку, звідки знімати, і контуром омалював саму смугу. Добратись можна туди або зі сторони городоцької, від моста і по дорозі прямо за авіаремонтний, або від кульпарківської, через гаражі і далі до цвинтара по дорозі.

Одже шановні, тему обговорюємо тут
Ось кадри які ми робили там в 2007 році з друзями фотографами:

Stinger


Stinger


Yuriy

Частенько і сам там зависав, а ще дуже прикільно стояти на 117 мості (то той шо з другого боку аеродрому) і в адреналіні дивитися як на тебе на дуже-дуже низькій висоті насуваються велетенські машини. Чуточку потепліє обовязково  у вихідний піду пофоткаю. А ще з віта з "дальнобійником" можна пофоткати стоянку МіГів-29х
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Fenriz

місце класне. сам там бував купу разів літом. ехх антонова би на взльоті побачити.. там певно все аж трусилося коли та байда від землі відривалась. то було певно зазнято, коли наш радіаційно-хімічний батальйон відправляли.

1 раз сидів собі на парканчику зі сторони диспечерської і тут бобик приїжжає а з нього з гавтоматами  дяді і до мен)) адреналіну нахапавсь троха, коли дьорнув звідти. а до диспечерської близько йти зі сторони південного по вул. щирецькій, якшо ніц не плутаю

Roy

Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

    Обговорення тут. Чи варто нагадувати топікстартеру, що він власне мав створити відповідну тему в Обговоренні та дати лінк на це у шапці? Ostik'у друге попередження, STALKER перше. А усе написане тут.  Дядько STINGER, саме у цій темі ти дописував -

ЦитуватиДуже дякую нашим одмінам за цей розділ! до речі ми ті льки сьодні з Роєм думали створити тему: ФЛУДИЛКА, саме для цього, але наша адміністрація має телепатичні здібності і випередила нас, за що їм велике дякую)

  і?

   Але поставлю тобі жирного хреста +! То то є тру та файно - сам там ще дитиною бігав, правда не фотографував. А ИЛ-86 розбирав недалеко радарів та пожежної частини, це троха далі від точки зйомки. Варто згадати, шо у совіцькі часи був навіть пішоходний перехід через смугу, із світлофорами - на кінці смуги, що ближча до Кульпарківської. Там же і було невеличке розворотне кільце для винищувачів/малогабаритних літаків = як зараз чую вихлоп МіГ-29 на розвороті на відстані 20 м та той шалений гул та вібрацію.

   А про авіаремонтний завод, що далі за радарами у сторону Городоцької вже хтось дописував?
Resistance is futile

ostik

найшов таку інформацію про АН 225 "Мрія"

Stinger

Цитата: Fenriz від 11.02.2010 21:58:18
місце класне. сам там бував купу разів літом. ехх антонова би на взльоті побачити.. там певно все аж трусилося коли та байда від землі відривалась. то було певно зазнято, коли наш радіаційно-хімічний батальйон відправляли.

1 раз сидів собі на парканчику зі сторони диспечерської і тут бобик приїжжає а з нього з гавтоматами  дяді і до мен)) адреналіну нахапавсь троха, коли дьорнув звідти. а до диспечерської близько йти зі сторони південного по вул. щирецькій, якшо ніц не плутаю

АН-124 РУСЛАН літає кожного місяця по 2 рази, він привозить на скнилів літаки міг-29 на ремонт і забирає відремонтовані, то вже перевірено, на рахунок бобіка, то він кожні 2 години їздтьб по периметру під парканом, ніц страшного в ньому нема, якщо не порушувати кордон паркану, за звичай ми просто в цей час сідали на скамійку на могилку, фотіки никали в рюкзак, і вони проїздили мимо, деколи зупинялися навпроти, тупо дивилися, та їхали далі, то їхня просто служба патрулювати...

Цитата: Roy від 11.02.2010 22:25:37
Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)

жостко виглядав   махіна така що уявити важко, але на малих оборотах досить тиха, але коли взлітає - то амба! землю шматками вириває, купа всякого сміття вилітає, то капєц, ось фото:

Stinger

так, мрія то мрія, але в нас її не побачиш, в нас тіки руслан може сісти, закоротка смуга. от коли до евро добудують, то побачимо і мрію і боінг 747 :D

:-)

Цитата: stinger від 11.02.2010 23:34:45
так, мрія то мрія, але в нас її не побачиш, в нас тіки руслан може сісти, закоротка смуга. от коли до евро добудують, то побачимо і мрію і боінг 747 :D
ГГ а мо і Гріпени:
http://mil.in.ua/index.php/news/articles/891-saab.html
Декольтем своїм мене манила.

ostik


Stinger

ще там можно побачити такий м'ячикоподібний радар, та такі закати познімати :)

Roy

Цікаво, як в нас на рахунок сильного бокового вітру? Ось зразки посадки літаків при боковому вітрі: тут і тут. Побачити б вживу...
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Цитата: :-) від 11.02.2010 23:44:31
Цитата: stinger від 11.02.2010 23:34:45
так, мрія то мрія, але в нас її не побачиш, в нас тіки руслан може сісти, закоротка смуга. от коли до евро добудують, то побачимо і мрію і боінг 747 :D
ГГ а мо і Гріпени:
http://mil.in.ua/index.php/news/articles/891-saab.html

я не проти саабів, але поки що тіки міг-29/23 та су-27/24/17 бувають

Stinger

Цитата: Roy від 12.02.2010 00:06:05
Цікаво, як в нас на рахунок сильного бокового вітру? Ось зразки посадки літаків при боковому вітрі: тут і тут. Побачити б вживу...

ось так сідає руслан

RedShift

Фотки афігєть!
Цікаво, пробігтися по полотну перед "сідаючим Русланом". Адреналин, напевно, ще той!  :)
Darts matters!

Stinger

Цитата: Yuriy від 12.02.2010 09:00:34
Фото просто супер!!! Ти казав шо вони прилітають два рази на місяйць, може хочаб приблизно орієнтуєшся у які саме дні. Дуже хочу теж пофоткати.

Саме зараз я не в курсі який в них розклад, але в 2007 вони літали кожного другого вівторка, десь о 14.00, і наступного дня вилітали назад десь в 12.00


to Red Shit: ага, прикольно було б, поки ти добіг би до середини смуги, всі навколо почули звук ЧВАК! та кишки так і шваркнули б по бетонці, отоб наржалися ;D

Skip


Stinger

Був сьодні там, їздив на велосипеді на розвідку. Все майже без змін, огляд нормальний, парканів не понаставляли, смуга зараз дуже активно розбудовується, на місці старих ангарів та стоянок літаків зараз все перекопано, стоїть 4 підйомні крани, будують новий термінал до ЄВРО, з іншої сторони ревуть бульдозери та вантажівки на продовженні ВПС, там і паркану в багатьох місцях немає, і цивільні шаряться через тереторію до гаражів на Кульпарківській та назад до цвинтара))) Літаки зараз сідають зі сторони Скнилівського мосту, звідти можна гарно їх зараз познімати, а взлітають в сторону цвинтара так як і завжди. Гарним сюрпризом було для мене випробування МІГ-23 який взлітав з авіаремонтного, здоровенна туша на форсажі з грохотом пронеслась над головою на малій висоті і взмивши в небо зкрилась за горизонтом. Випробування тривали рівно 40 хвилин, після чого він майже без звучно сів зі сторони мосту, викинув тормозні парашути, розвернувся прямо посередині смуги, зкинув парашути та помалу на малому газу покатився назад...
  Надалі думаю час від часу туди їздити та троха знімати, якщо є бажаючі, то нехай приєднуються ;)

троха фоток, нажаль в поганій якості, фоткав мобільнічком ::)

262 Гості, 0 Користувачів