похід в Лощину за фотографіями для кс карти

Автор MqM, 06.09.2010 23:03:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

MqM

Оскільки мене сильно осудили за те що незвернувся за допомогою, коли робив карту для кс, мене переконали що тут зрадістю організують похід чисто за фотографіями!
От і створив тут тему, може в найближчий час організуєм такий похід?
Треба при собі бажано мати дзеркальні фотики з добрим спалахом, бо бачив як фоткають мильниці на них великої надії немає...
Як фотографувати текстури для карт я написав тут: http://cs.dot.lviv.ua/forum3/showthread.php?t=3192
Жаль що я быльше всього незможу (може знову даремно написав), але мені зараз не до вилазок.
А кліпати мапу час від часу можу)

inkognito

Resistance is futile

MqM

найближчим часом, але без мене напевно..
надіюсь на вашу саморганізацію, ви туди й так часто навідуєтесь наскільки чув(читав)
________
іншого виходу неіснує (
я ж не на дивані лижатиму і спостерігатиму на форумі як ходять фоткати, ладно
а коли я піду, це може бути і через рік (
пс я розумію що дістав своїм дописуванням, просто звик що повідомлення вже самі до старих приєднуються )
А сарказму не треба, бо бачу багато таку критику мені пише, що там явно мозгової активності немає

inkognito

     "ХЗ" не конає ніяк. Без топікстартера також ніяк. Це як би я сказав "хлопці, гайда в Чорнобиль без мене, а потому мені гарні фото пришліть жеби текстури під 90 градусів були зафоткані,  не під прямим сонячним світлом, за відсутності дощу, туману та інших плохіх явленій пріроди".
     Не маєш можливості йти - не пиши, як матимеш час та наснагу - так і допиши. І я гадаю, не одна людина в такій справі тобі допоможе. А так як ти дописав то си хіба із treySER'ом домовляйся у подальшому,, його рейтинг у нас і так шальоно зашкаює = правда не в ту сторону.

   З.І. І перестань дописувати по 2-3 дописи підряд, йно мене дістанеш (замахався зливати їх докупи), краще відредагуй своє останнє повідомлення із додаванням свого креативу, що з'явився за хвилину-дві потужної мізкової діяльності.
Resistance is futile

YserL

Респект, текстури дійсно файні виходять, як видно із скрінів використані підходять, ніхто не буде придивлятися що стіна не #A2B3C4 а  #A2B3C5. Думаю, було би файно навчитися родити СФЕРИЧНІ панорами, то дійсно було би ТРУ! Згадний начитися склеювати сорси, тоді б по одній СФП в кожну розвилку Лощини, то ціни б не було. Хто має час і терпіння бавитися фотіками і штативом?

508 Гості, 0 Користувачів