Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну - 2

Автор linuxoid, 25.05.2011 22:56:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Панове, до години 4-ї максимум 5-ї бажано повідомити! Готель заброньовано, ціна 85 грн. з копійками) за кіманту, буде 2 двомісні кімнати як минулого разу, але якість їх ще не знаю, бо готель буде інший. Душ можна буде прийняти на шахті, столова теж є в наявності на шахті - готують там на тверде 4, а ціни дуже ліберальні.
Попередній список:

Roy
Romchick
Lesyk

zelja

а є такий варіант шо я поїду в четвер на возику ...

linuxoid

Цитата: zelja від 05.07.2011 15:06:07
а є такий варіант шо я поїду в четвер на возику ...

Канає, але треба бути до 8-ї вже на шахті, запізнюватись не можна!

І це, треба мати з собою документи. Вони наврят чи знадобляться, проте бажано таки мати.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

linuxoid


Alter

Точно знати що і як зможу лише завтра по обіді. Якщо буде вільний четвер - бігом приєднуюсь до групи. А поки що хз :(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

Цитата: Alter від 05.07.2011 19:10:29
Точно знати що і як зможу лише завтра по обіді. Якщо буде вільний четвер - бігом приєднуюсь до групи. А поки що хз :(

Почитай будь-ласка те, що було написане за як мінімум за три години до твого допису.

ЦитуватиНу, значить є всі:

Roy
Romchick
Lesyk
Цезар
Zelja

Виглядяє на те чоловіче, що ми поїдемо другою командою = чи як вийде вже...

Resistance is futile

gribkoff777

+1 на Зеленвагені!!!
Прпередньо Sniper +1
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

linuxoid

Поїдуть лише 5 чоловік, котрі є в списку вище. Кидати плюси далі нема сенсу, хіба на наступні екскурсії.
Поясню чому: ми будемо спускатись зі стажерами учбово-курсового комбінату. Клітковина не ризинова і вміщає лише 12 чоловік, двічі поза графіком ніхто не буде спускати, а ще  інструктори. Крім того на нас зарезервоване обладнання (коногонки, саморятівники, каски, спецодяг) іменно на 5 чоловік.

linuxoid

Нам дадуть кирзаки, але на всякий пожарний можна взяти, бо я застав той час, коли люди спускались в подертих кросовках. Та й після шахти ми, певно, ще десь полізем, а погода зараз болотиста.

Alter

   
ЦитуватиВиглядяє на те чоловіче, що ми поїдемо другою командою = чи як вийде вже...

Печально! Ну як таке діло, то тра тоді по другий раз кумекати, адже то є цікаво, і прогавити обідно(

2 Linuxoid - як з другою партією буде?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar

ТОбто ми Отримаємо "бридний одяг і взуття" каски та когонки. Уточни тривалість спусу і що собою мати рюкзак з їжею та водою + бахіли свій ліхтарик та фотоапарати ні ц не забув?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Щодо другої поїздки: я ще сам нічого не знаю, заледве цю організовую, але зроблю все, що від мене залежить.

Щодо спорядження: в шахту з собою брати нічого не треба. В комплекті в нас будуть: коногонка (ліхтар), саморятівник, фляга з водою.

Воду можна набрати на шахті, вона там якісна. Пообідати можна буде в столові після екскурсії. Тривалість екскурсії мені не відома, тому тормозок з собою можна взяти, але такий, щоб ідучи можна було зтоптати бо пікніків не буде. Ще до наших послуг, можливо, буде підземний харчоблок.

Фотоапарат буде  в нас один, а саме в Роя, бо зйомка в шахті не є дозволена!

Електроприбори, запальнички, сірники, цигарки залишаться на поверхні!

Roy

Шановні експлорери!
Зустріч о 17:00 коло кіоску, на АС-2.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Були!!! Звіт пізніше)))
Щодо наступних вилазок: поки мельдуватись не треба, бо ще не знаю коли вони будуть і як віднесуться вищі сили шахти до першої вилазки. Поки надію на майбутнє нам дали.

linuxoid

Поки вилазок в шахту не буде, старий шлях, котрим ми спускались закрився. Постараюсь знайти інші шляхи для екскурсій...

341 Гості, 0 Користувачів