порадьте туристичне спорядження для походів. Намет, рюкзак, взуття та інше

Автор Estel_Shmidt, 13.01.2012 10:50:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Estel_Shmidt

Дуже цікавить думка людей які знаються в спорядженнях, порада щодо покупки якісного рюкзака, намету і взуття з сіввідношенням ціна-якість.
щодо рюкзака цікавить літраж фірма та інші властивості. моя думка була про terra incognita mountain 65. Чи хороший це рюкзак?
щодо намету цікавить на 2+1 людина
взуття бажано на весну-осінь
буду радий почути різні поради :)

inkognito

Resistance is futile

Golem

Аби коротко і в одному місці:

Намет: Юзаю сам і раджу іншим Pinguin Mercury Троє влізуться без проблем
Рюкзаки: Дойтер (і високо піднятий палець вгору) як завжди на висоті
Взуття: там ціла релігія. Найкраще вибирай щоб на нозі сиділо гарно, мало мембрану, літо-осінь краще нубук. Сам юзаю всесезонно Asolo Power Matic


Головне аби було бажання йти в гори.  Аби йти в гори ніц особливого не треба в принципі. Люди колись в постолах по цекотах бігали і нічо. А ще років 20 тому були тільки рюкзаки-колобки, брезентові намети і кирзові чоботи. Добра споряга просто робить туризм легшим

Дігери всіх країн єднайтеся!

Estel_Shmidt

хотілося б щось економніше...наразі міг би купити собі тільки взуття з такими цінами...хоча бачу воно варте своєї ціни)

Golem

Цитата: Estel_Shmidt від 13.01.2012 13:14:20
хотілося б щось економніше...наразі міг би купити собі тільки взуття з такими цінами...хоча бачу воно варте своєї ціни)

є непоганий базар-секонд в Стрию. Колись купував своє перше спорядження саме там. Можна купити цілком нові речі задешево. Але брати неякісні не рекомендую. Бо якшо на Довбушанці в тебе відлетять шлейки з рюкзака, гроза поломить дуги в наметі чи розірве його на шматки, або десь на Чорногорі розлізуться шкари і прийдеться йти в шкарпетках - буде несолодко! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Estel_Shmidt

Цитата: Golem від 13.01.2012 13:25:37
Цитата: Estel_Shmidt від 13.01.2012 13:14:20
хотілося б щось економніше...наразі міг би купити собі тільки взуття з такими цінами...хоча бачу воно варте своєї ціни)

є непоганий базар-секонд в Стрию. Колись купував своє перше спорядження саме там. Можна купити цілком нові речі задешево. Але брати неякісні не рекомендую. Бо якшо на Довбушанці в тебе відлетять шлейки з рюкзака, гроза поломить дуги в наметі чи розірве його на шматки, або десь на Чорногорі розлізуться шкари і прийдеться йти в шкарпетках - буде несолодко! :)
саме цього я й боюся!) 
доречі в Польщі можна дешевше купити спорядження чи ні? бо я наразі в Кракові і хотілось би на цьому зекономити якщо є можливість..

Caesar

Так, дешевше , особливо бренд Кампус та Альпін , оскільки вони там виробляються і доїжджають до нас з націнкою в 50%. + можливо попасти на знижки треба походити там по магазинах.

Сам уже четвертий сезон донушую зимові треки Кампус, задоволений ними на всі 100. Друг юзає рюкзак кампус який мені також доводилось брати в похід був ним задоволений на всі сто .

Намет   тера скайлайн 2 облегшений ( Сам юзаю Андіну 2)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

to Golem: А де саме в Стрию той секонд знаходиться? Часто там буваю і хотілось би глянути, що там є доброго.

UPD.
А на рахунок спорядження то користую, як вже писав Цезар:
намет - Terra Incognita Skyline 2
спальник - Trimm Sawannah  і  на літо Easy Camp Cosmos 150 (правда ним не дуже задоволений, якість паршивенька, але зате легкий і маленький)
рюкзак - CAMPUS COLUMBUS 75 navy

Наметом і рюкзаком повністю задоволений, в яких вони тільки умовах не були зі мною і все ОК.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

goom


Estel_Shmidt

Був сьогодні в Кракові в магазині...бачив 2 типи рюкзаків:
Mc Kinley YUKON 65 +10 http://www.mckinley.eu/products/yukon-8510--7510--6510--5510--4510_1115  ціна 900грн
і The North Face...модель не памятаю
що знаєте про ці фірми?

Lesyk

Зе Нордична Пика - оч непоганий бренд. Тільки його підробляють всі кому не лінь (лайк зе адідас). Знайомі ребзя шо в пиках бігають цілком ними задоволені. Іншої фірми не знаю.

Я сам гоцаю в Мерілах, які купив на розпродажі минулою весною за 750 грн. (остання пара, знижка -50%, хехе  8) ).
Рюкзачок в мене найпростіший Капрікорн 45 літровий. Впринципі вистарчає повністю. Наступний плєцик буде максимум 60л. (Та, та, 45 літрів повністю вистарчає, якщо каримат не пхати в середину).

Я думаю спочатку треба визначитися з цілями шо ти хочеш робити - ібо деколи краще купити щось дешевше - і потім на основі його юзання зрозуміти що саме тобі потрібно, ніж паритися в якісному, але не підходящому.

explorer

Користувався різними наплечниками в порядку зменшення літражу. Зараз - Татонка Байкал (60л) - невбиваємий та найкраща підвіска з усіх, що пробував. Якщо потрібно надійний простий і дешевий - то раніше дуже непогані були українські капрікорни. Там проблема тільки з комфортом була. А загалом на вибір наплечника сильно впливає наявне спорядження: спочатку в малий об"єм вкластить непросто.


Нормальний намет імхо:
- двослойний на дюралюмінієвому каркасі. На 2 (+1) максимальна вага - 3кг. Ніяких бантиків при установці! Краще мати 2 входи з тамбурами. Чим менше кілків потребує для мінімальної стійкості тим краще (багато кілків закріпити у кам"янистому грунті та у снігу переважно не реально). Відтяжки для додаткової стійкості на вітру - обов"язково. Тент, нормально поставленого намету, не має продавлюватись до внутрішнього.
Сам зараз юзаю: восьмирічний commandor midnight 2 (по суті той же скайлайн 2, що вже рекомендували. Зроблено в Україні і як результат- дороблено по гарантії) - живуча халупа на літо, зиму та вітер. Раджу придивлятись доподібних конструкцій.


Та + hannah stash - адська конструкція заради мінімальної ваги.

Estel_Shmidt

Цитата: Golem від 13.01.2012 12:32:19
Взуття: там ціла релігія. Найкраще вибирай щоб на нозі сиділо гарно, мало мембрану, літо-осінь краще нубук. Сам юзаю всесезонно

що скажеш про таке взуття? http://sturm.com.ua/uk/21904.html

Estel_Shmidt

Цитата: explorer від 14.01.2012 23:37:54

Нормальний намет імхо:
- двослойний на дюралюмінієвому каркасі. На 2 (+1) максимальна вага - 3кг. Ніяких бантиків при установці! Краще мати 2 входи з тамбурами. Чим менше кілків потребує для мінімальної стійкості тим краще (багато кілків закріпити у кам"янистому грунті та у снігу переважно не реально). Відтяжки для додаткової стійкості на вітру - обов"язково. Тент, нормально поставленого намету, не має продавлюватись до внутрішнього.
Сам зараз юзаю: восьмирічний commandor midnight 2 (по суті той же скайлайн 2, що вже рекомендували. Зроблено в Україні і як результат- дороблено по гарантії) - живуча халупа на літо, зиму та вітер. Раджу придивлятись доподібних конструкцій.




можеш кинути ссилку на намет і рюкзак

Alter

Цитуватищо скажеш про таке взуття? http://sturm.com.ua/uk/21904.html

Якщо ніколи не топав в берцаках, то навіть не бери. Недавно хотів взяти ось такі

Німецькі Хаікси. Цінова категорія та сама. Після примірки вирішив що в бундесівських берцівках краще.

П.С. Не ведись на вигляд.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

explorer

Цитата: Estel_Shmidt від 16.01.2012 00:59:21
можеш кинути ссилку на намет і рюкзак
Наплечник: http://prorez.com.ua/goods-6382-ryukzak-tatonka-baikal-60.html
Намет Коммандор Міднайт2: http://www.tripster.com.ua/Commandor-Komandor/palatki/turisticheskie/Commandor/611-Palatka-Komandor-Midnight-2.html сподіваюсь за 8 років вони не стали гірше шити (я міняв по гарантії блискавки. Інших зауважень не маю).

Стосовно взуття, то я юзав: німецькі берци, потім Ляспортіва (не пам"ятаю модель), потім знову ще одну пару таких же берців, і зараз ще Грьонели. З усього цього по співвідношеню ціна\якість рулять ці берци - тому і купив другу таку ж пару зносивши першу.
- Ляспеортіва з товстого набуку була суцільним розчарувнням: змокаючи раз і швидко вона вже не просихала днями, забезпечуючи чавкання між пальцями та дикі аромати... як результат, одного разу була перегріта на вогнищі, після чого набук з часом потріскав на перегинах.
- Грьонели - куплені в гаражному гамазині за півціни. Легенькі, не парять, чудово тримають воду з пропиткою. Перешивав підошву на нову :(- це був дефект виробника (тому і продавались у гаражі).
- Берци бундесівські: пройшов в них найбільше. В т.ч. зимою (на льоді слизькі!). Першу пару зносив до протирання дір у внутрішньому шарі шкири. Не такі зручні як нормальне трекінгове взуття, важкі, треба звикнути, вибирати правильно шкарпетки, правильно шнурувати, і щоб нога "обтесалась". Але мають ряд переваг: дешеві, не шкода, тверді, міцні, можна спокійно "зарубуватись" носком у наст чи землю, почуваєшся як в танку, ніколи не смердять (виглядає, що пропитані антисептиком. Я їх кладу під голову в наметі), дуже швидко сухнуть, не так страшно перегріти при просушці. Через всі ті переваги купив другу пару, яку використовую досі, якщо грьонели шкода. Брав на секондах Перші за 100, другі за 190.
Всі фото в атачменті.

inkognito

ЦитуватиБерци бундесівські: пройшов в них найбільше. В т.ч. зимою (на льоді слизькі!). Першу пару зносив до протирання дір у внутрішньому шарі шкири. Не такі зручні як нормальне трекінгове взуття, важкі, треба звикнути, вибирати правильно шкарпетки, правильно шнурувати, і щоб нога "обтесалась". Але мають ряд переваг: дешеві, не шкода, тверді, міцні, можна спокійно "зарубуватись" носком у наст чи землю, почуваєшся як в танку, ніколи не смердять (виглядає, що пропитані антисептиком. Я їх кладу під голову в наметі), дуже швидко сухнуть, не так страшно перегріти при просушці.

Приєднуюсь до усього вищедописаного стосовно німецьких берців - у мене такі ж. Йно певно в них так багацько ходив як ти
Resistance is futile

Estel_Shmidt

мене цікавить в основному взуття на теплий період..таке щоб було убойним, дихало і водостійким...
стосовно бєрців проблем в носінні думає не буде, довгий час ходив в гадах...єдина проблема в тому що я любе взуття вбиваю скоро...гади протрималися 3 місяці(

Alter

ГАДИ АЦЦТОЙ!!! (за то вже соррі)  Бери бундес 2005 модель.



    Вже з місяць  чи півтора як юзаю такі самі. На морозі тримаються фест при підборі правилної устілки, не  промокають принципово, зручні і те де і бла бла. Але розходжуються важко. Як не як 2 шари по 2.6мм шкіри кожен, + прокладка та мембрана. Влітку також чемні. Але якщо нога не всідається під них, тоді біда. Багатьом на ногах саме та модель мізинці жме, і нема на то ради. То вже міряти тра. І правильно шнурувати. А так то річ дика. Люди підтвердять.

Як на мене, якщо не рахувати їх габаритів, то сії капці є, як то кажуть, на всі випадки життя.

Цитуватиєдина проблема в тому що я любе взуття вбиваю скоро...гади протрималися 3 місяці(

Що ж ти ними робиш, якщо не секрет? Гади то ж не в"єтнамки на камінні...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

280 Гості, 0 Користувачів