Збір речей для безпритульних, по раз другий

Автор Bottlehunter, 30.09.2013 20:58:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

А давайте всі разом зробимо добру справу і не будемо чекати свята Миколая? Пропоную зібрати теплі речі, продукти та побутову хімію та передати все в Спільноту взаємодопомоги "Оселя", що у Винниках. Це організація, яка допомагає безпритульним та соціально незахищеним людям.

Цитувати«Спільнота взаємодопомоги «Оселя» – це громадська непри­буткова організація, яка одна з перших в Україні почала всіляко під­тримувати бездомних і в 2003 році створила унікальну Спільноту, де разом живуть і працюють, ведуть спільне господарство та допо­ма­га­ють іншим ті, хто опинився в скрутній ситуації. «Оселя» має на меті надавати допомогу у віднайденні сенсу життя людям, що з різних причин опинилися на маргінесі сус­піль­ства (убогим, бездомним, неповносправним, залежним тощо) та про­пагувати в Україні ідею солідарності та взаємодопомоги.

Найбільше потреба є в теплому зимовому одязі та взутті. Також підійдуть крупи, чай, цукор.

Речі або гроші можна заносити в паб "Underground", що на вул. Дорошенка, 50. Приблизно через два тижні завеземо все у Винники.

Минулого року я вже пробував організовувати збір теплих речей, але не дуже успішно. Сподіваюся, цього разу людей, що залишаться осторонь, буде менше.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Гляну, можливо знайдуться якісь теплі речі та взуття.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Речі від мене та Synoptyk'a вже складені та готові до відправки.
Най жиє Гуцулія!

Marichka


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

Дещо позбирав на роботі. Маякніть якщо все це актуальне завтра донесу біля 12:00-13:00.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Так, ще актуально. Велике дякую всім, хто долучився. В п'ятницю або суботу планую доставити все до місця призначення.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Чи може хтось в суботу після обіду (орієнтовно після 15-00) заїхати автомобілем до Андерграунду за речами, а потім відвезти їх у Винники? Бензин за мій рахунок, часу на все треба менше години.


Update пізніше: як виявилося, осередок "Оселі" працює і у Львові, на вул. Угорській, 2. Правда, на вихідні там нікого не буде. Тому почекаємо до понеділка, після роботи завезу все туди.

Хто ще має бажання долучитися, маєте два додаткові дні  :)
Най жиє Гуцулія!

Roy

Отже, назбирали з десяток великих пакетів з одягом та взуттям. Фото пруф докладається:Bottlehunter і я відвезли це все діло на Угорську 2. Там це все прийняли в нас і розпальцелювали по місцях.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Перепрошую, що пишу трохи пізно, але краще вже так, ніж ніколи.

Дякую всім, хто долучився і допомагав. В "Оселі" також дуже нам дякували за допомогу і просили заходити ще. Цього року спільнота відкрила магазин та майстерню у Львові, на вул. Угорській, 2. Туди можна занести непотрібні речі, тобто одяг, старі меблі, книжки і т.д. Все це ремонтується і продається, а виручені гроші йдуть на потреби спільноти та організацію доброчинних акцій. Я собі накупив різних книжок за демократичною ціною, серед яких, наприклад, давно бажаний "Leopolis multiplex".

Сподіваюся, це не остання наша спільна допомога тим, хто цього потребує.

Нижче - відсканований буклет з описом діяльності "Оселі".Най жиє Гуцулія!

193 Гості, 0 Користувачів