Львів вночі

Автор mitncik, 17.12.2013 22:00:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Цитата: Roy від 20.12.2013 15:10:20
Цитата: Цезар від 20.12.2013 14:48:43

Смайл - снігу нема, тому лижі поки хай краще в шафі полежать.

Що тільки не робить Смайл, шоб не пити, і на ровері сотні катає, і на лижах по землі ходить... ;D ;D ;D

На нічний шпацер, я схоже +1
Ще трохи і я почну без лиж по воді ходити. ;D
Декольтем своїм мене манила.

mitncik

Так. Сьогодні беру білети на 28.12. Вільним буду десь від 13 години дня. Лишається відкритим питання хто хоче "погуляти" :) вночі. Тому що є варіант брати зразу білет на 00:45 або брати на більш пізніші поїзда. Відписуємся ще раз хто би міг, хотів і таки зможе "погуляти" вночі десь по львівськім боянам

STALKER

Які обєкти пан Xaolas планує відвідати?

mitncik

Цитата: STALKER від 22.12.2013 00:18:23
Які обєкти пан Xaolas планує відвідати?
Перш за все Полтва. А далі як вийде. Виходячи з того, що є доступне :)

STALKER

В Полтву певно не попруся... В інші обєкти можна йти. Наразі +1.

Bottlehunter

Я буду. В Полтву теж буду. А куди крім Полтви лізти, по ходу придумаємо.
Най жиє Гуцулія!

Soulstorm

О котрій годині плануєте почати? Приєднався б, але не наніч.

mitncik

Цитата: Soulstorm від 23.12.2013 13:14:18
О котрій годині плануєте почати? Приєднався б, але не наніч.

Цитата: Xaolas від 21.12.2013 13:41:45
Так. Сьогодні беру білети на 28.12. Вільним буду десь від 13 години дня.
А назад їду 29.12 вночі о 1:15

Rufus

Попередньо +1 на похід в Полтву.
Be friendly to bats!

mitncik

Хтось мені для полтви щось на ноги може позичити? Бо не хочу свою хімку перти

Bottlehunter

Маю зайві бахіли, але я їх Руфусу пообіцяв.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Бахіли можу позичити.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Я в суботу тіко з Гоголь-Моголя певертатимуся, ех.
Декольтем своїм мене манила.

mitncik

Значить пропоную всім бажаючим зустрітися в 14й годині в "Андерграунді", а звідти вже рушати

Soulstorm


STALKER


Bottlehunter

Вилазка вдалася на славу, загалом в ній взяли участь на різних етапах дванадцятеро людей. В тому числі і колєга Сталкера, Андрій, котрий кудись йшов по своїх справах, почув, що ми зібралися в Полтву, розвернувся і пішов з нами. Були на Хімсільмаші, де дивилися, як людей з даху скидають  ;) Потім трохи помісили левандівські болотА, влізли в маленький бомбік коло цирку та передумали лізти в бомбік на Сільмаші, на Городоцькій. Потім Полтва, а потім pavich і Xaolas ще кудись поперлися в центрі коротати час до поїзда.

Най жиє Гуцулія!

mitncik

Всім дякую за гарно проведений час. Фотки будуть потім, мені дуже лінь щось зараз робити :D

mitncik

Таки викладу пару фоток суто з Полтви. Бо більше майже нічого і не фоткав. Так як стояв туман то не всі фотки вдалося зробити як хотілося, але вже, що поробиш :)



Коментувати щось лінь. І так всім зрозуміло все :) Дуже сподобалися постійні зміни форми колектора


А от біля мостіка хтось розмалював стінки. Хотілося би знати хто це зробив і втопити їх в Полтві. Ненавиджу коли розмальовують об'єкти




Туман в деяких місцях був настільки сильним, що, наприклад, ця фотка була зроблена з третього раза. Далі просто лінь було чекати поки ще щось краще вийде


Звисаючі говно-сталактити в тумані :)


З-за кута світло від камери


В черговий раз зміна форми, мені це сподобалося тим, що не знаєш, що очікувати від наступної ділянки :)


І нарешті цегляний шматочок. Далі вирішили не йти


Roy

Мдя...Графіті там виглядає унило. Спаскудили місце. Краще б під бортиком над течією намалювали, було б переконливіше.
Meine Ehre heißt Treue

416 Гості, 0 Користувачів