Про львівських дігерів, украдений гаманець...

Автор Олесь, 08.05.2017 23:07:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Олесь

Украли у моєї знайомої в Дрогобичі гаманець з грошима, карточками банківськими, паспортом, студентським, ідентифікаційним кодом...
Попросила вона мене піти з нею в поліцію написати заяву, оскільки я звик з ними спілкуватись ніби.

Прийшли ми туди, пишемо заяву і тут приводять в участок трьох зашмірованих молодиків з туристичними рюкзаками, в резинових чоботах.
Питаю їх:
- За що вас сюди ?
Вони на мене дивляться нещасними приреченими поглядами, а за них відповідає черговий:
- Та от витягли їх з якогось люка, вони в шахти лазили. Біда їм тепер буде.
Він відійшов ну я і питаю хлопців, ви часом не з Експлоуера, на що чую відповідь:
- Ні, а що це ?
Пояснивши їм, що та як, вони починають розповідати свою історію.

Виявляється двоє з них (15 та 17 років) з Львова, та один 19 річний з Києва. Натрапили вони в мережі на якогось "дігера", який за 200 грн. з кожного згодився їм повести в шахти ( стебницькі ), показати якесь підземне озеро ( мабуть луговню ) ітд. А третій проїжджав через Дрогобич і вирішив, чому б не відвідати раз уже тут є   ( при подальшій їхній розмові з черговим третій відхрещувався від інших двох, казав він їх зовсім не знає, "випадково впав в яму"  ;D )

Так от, в 4 ночі вони з цим "провідником" почали спуск в шахти, десь там цей провідник кинув їх, (мабуть заплатили хіба за вхід, за вихід треба було окремо йому платити  ;D)
І вони так сяк поблукавши знайшли люк, металевий, закритий. Довго стукали, кричали, аж поки хтось з місцевих не викликав на цих "вихідців з пекла" наряд поліції. Які відкрили цей люк і витягли їх на світ божий. 

Дев'ятнацятирічного києвлянина відпустили, "він же випадково туди впав"  ;D
А в інших узяли телефони, зателефонували батькам. При чому мама першого сказала, що він втік з хати, вона його не пускала,на  що хлопчина невпевнено намагався заперечити  ;D Я був присутній при розмові. 

Бідолахи у мене ще питали розклад поїздів на Львів, в надії вибратись, та не так сталось як їм хотілось. Їх закрили в карцері до приїзду батьків, щоб знову не втекли.

Ну по дігерах майже усе, а далі почалась розвиватись історія з гаманцем.
Тільки ми вийшли з участку дзвонить невідомий номер і за винагороду пропонує  повернути документи ( 1000грн. ). Забув сказати, що знайома в студентській спільноті універу розмістила оголошення про цей випадок, мовляв знайдете поверніть.
На питання звідки в невідомого документи він розлютився та кинув трубку. Не встигнувши відійти від участку ще на кілька метрів, дзвонить другий з цією ж пропозицією. На що знайома каже, що щойно дзвонили, домовилась про зустріч. На що той дуже щиро здивувався і каже, що документи в нього і всі інші шулери.

Ну вертається знайома знову в участок, благо це 10 метрів було. Черговий зустрічає нас з усмішкою і питає:
- Знову щось вкрали ?
Одним словом сідає наряд міліції в машину і з нами виїжджає на місце зустрічі.Розбіглись поліцейські, щоб оточити периметр ( мабуть їм премія вже снилась ). Ну я сиджу в машині, з двома маленькими поліцейськими ( мені по плече ), ну і трошки розговорились, один нарікав на всіх жінок. Що в їхніх  сумочках є все крім порядку, казав що давно одружений і знає все це докладно. Інший взагалі на телефоні бавився грою. Моя супутниця постійно нервувала:
- Як ви можете бути такі спокійні, ось взагалі бавиться собі, а я тут вся на нервах...

Потріпались про табельну зброю, казали, що їхні ПМ самі надійні, самі прості, поширені, самі удобні і повно деталей до них ( ну як і всі менти, їх зазомбували  на тих ПМах).Патрони видають самі звичайні, ніяких усилених, запаси ще з радянських часів. Що можна міняти пружину бойову і стріляти посиленими навіть не чули. Назвав свою модель, вони навіть не чули, казали то рідкісна, мало деталей...
Одягнені були в цивільне, машина також, напевно власна, враховуючи як наказував не поцарапати сумочкою фарбу ( це стосувалось моєї супутниці ).

Одним словом обмін не вдався. злодії казали перевести кошти на карточку, повірити на слово. Поліцейські підкинули нас під гуртожиток і сказали дати знати, як будуть новини.
А на питання про долю дігерів відповіли:
- Сидять, чекають батьків.
Тож висновок, лазити по шахтах треба самому і знати куди вилазити інакше витягнуть і з комфортом доставлять в участок.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Bottlehunter

Шикарна історія, люблю такі.
Таких горе-провідників треба нещадно банити при зустрічі), тут до біди недалеко.
От, наприклад, "команда" організову екскурсії Полтвою, де непідготовленому втопитися - як два пальці об асфальт http://lvivunderground.blogspot.com/2015/04/blog-post_83.html
Най жиє Гуцулія!

Electri4king

Той самий "дігер" який з них бабки стріс насправді руфер і до підземного ніякого відношення немає :D :D :D і в шахті-то ніколи й не був
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Олесь

Також згадав ще, що черговий розговорився у відділенні, розказував мені. Як був ще підлітком і в Стебнику працював завод, усю поламану апаратуру, мотори, техніку скидували в шатну пустоту і пізніше усе це закопали. От і за кілька десятків років хто з працівників продав координати того "тайника" комусь, і ці хлопці організували видобуток кольорових металів з цього місця, побудували тепер собі хати, трьохметрові паркани за енну суму зелених.  ;D
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Soulstorm

Як же  мене підгорає від таких історій. І від того, що через кількох даунів буде запалений залаз в прекрасне місце. Прекрасне місце, яке стане баяном скоро, такими темпами. Менше тріпатись треба, менше тріпатись...

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

lviv.geek

Эх, расскажу ка тебе как все было. На перёд скажу что организатором был не Я ) В экспедиции принимало участие 8 человек ( 5 киев, 3 львов - дальше для сокращения буду писать Киевские - К, Львовские - Л ). Всю поездку задумали К, нас же и позвали, точнее тех двоих которые были в участке ( которых словили ). А вот они уже в свою очередь меня убедили поехать, но я до последнего не хотел. Ну а дальше так было: мы должны были встретится с К в Стебныке где то в 21 час, но они приехали в 23. Прибыли мы все к копру около 00, и начали работать над залазом, на это ушло много времени, ибо спускаться мы начали только в 04. Ну тут спасибо К, ибо инструменты были только у них - они вообще очень хорошо подготовились, и собирались там провести 1-2 дня. И вот на часах 05, а мы уже были на первом горизонте. Привал, и отправились осматривать этот уровень - в 06 наткнулись на подземное депо, которое было закрыто. Двое К пошли искать лопату, все Л ходили снимали видосы и делали фотографии - а остальные К начали выламывать ворота. Через минут 15, за воротами мы увидели людей с фонариками, которые бежали к нам. Пздц - начался побег, побежали к стволу через который спустились, и спрятались. Я оказался один, и кто то начал орать - "все пздц, гасите фонари - там охрана идет". Спустя 15 минут ожидания в стволе - я понял что один остался, и где все понятия не имел. Ну делать то что? ходить по шахте искать их не вариант, вдруг приняли? Надо вылазить, начал вылазить, в копре ни кого не было, покинув копер вокруг шахты не заметил ни кого - вообще ни кого ни где не было)  ну не удивительно, ведь на часах было 07.15. Отправившись в сторону автовокзала я по дороге переоделся и поехал во Львов. Не знал что думать, приняли их ? или не приняли ? В 12 я уже дома был, спать хотелось и я помывшись лег спать. Проснулся около 17 и узнал что двух Л - приняли, но когда ? а остальные ? и где ? - все по порядку )
- Когда я потерялся, оказалось что побег был напрасен, это те двое, которые пошли искать лопату - обошли ворота и напугали нас. Они же потом нашли наших которые прятались. Потом они звали меня ( когда я уже был наверху ) и поняв что я уже не в шахте - отправились в депо.  И там был электровоз! На котором они стали ездить по первому горизонту, во время покатушек они его оставили и пошли что то снимать - а когда вернулись - его не было, хм кто бы его мог взять? Ну дальше время как я понимаю было где то 15-16 и Л начали подниматься наверх, так как домой хотели на электричке коотрая ехала в 19.20. И вот в 17 где то они встретились в копре с охраной, которая аналила залаз. После этого они отправились в райотдел где встретились в автором этой темы ) И их было не двое а трое, сними был один из К. Ну его отпустили, а наши Л ждали когда приедут родители. Как сказала охрана, то спалились они на том что угнали электровоз, открыли люк на второй горизонт и на том что сломали решетку на верху ( в окне ).
- Где же К ? а они спали в это время, но о том что на верху принималово - знали. Правда я не знаю как, но их предупредили) Дальше они выпали из поля зрения где то на сутки - и сейчас я узнал что они уже в Киеве ) А вот приняли их или нет, где они вылазили и что у них там происходило - я не знаю.
- Скажу ещё пару слов про ребят из Л. Ну материал который снимали в шахте - мусора потёрли, СБУ сюда не совало нос ( может быть ). Но материал скоро восстановим и будут хорошие кадры )  Ну на учёт ни кого не ставили, но их родители получили админку ( не брежное воспитание или что то вроде того ).
Так что, вот такая вот история ) быть может я дополню её чем то, когда киевские расскажут что у них происходило)
Организатором я тут не выступал,  мы даже спальников не взяли (( так что если заводить речь об организации с нашей стороны - то могу сказать лишь что она препаршивая была, спасибо киевским ребятам за то что они грамотно подошли в организации.Порушення правил форуму, п. 4.5, 4.8.4
БАН - 14 днів
Нема чего сказати...

Bottlehunter

Залаз в кращих традиціях "русскіх дігеров", яким пофіґ на тих, хто буде після них. Не робіть так більше, будь ласка. Або якщо все ж таки робите, то не згадуйте слово "Експлорер" в райвідділі)
Радий, що всі живі і здорові. Ще радий, що батькам впаяли штраф)
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Най чуваки не гніваються,нікого не хочу образити,але вся ця історія дитячий садок,на більше не тяне.
Най го качка копне...

akazukr

Цитата: Bottlehunter від 09.05.2017 18:08:35
Залаз в кращих традиціях "русскіх дігеров", яким пофіґ на тих, хто буде після них. Не робіть так більше, будь ласка. Або якщо все ж таки робите, то не згадуйте слово "Експлорер" в райвідділі)
Радий, що всі живі і здорові. Ще радий, що батькам впаяли штраф)

"русскі дігери" то взагалі окрема тема, є дуже цікаві екземпляри (пацієнти)))) З них навіть стібуться їхні ж рускі (на мою думку доволі толкові хлопаки), я навіть трохи посміявсь, рекомендую до перегляду.
https://www.youtube.com/watch?v=0PTJB4jutbA
лиш би не гірше...

Soulstorm

Якби ж то ше були росіянські дігери. Тут просто школоло, якого мама вчила мови, а воно плюється російською, тому шо так кручє і так більше падпіщеков буде на ютубі. Вот таке і бісить. Це попри те, що поведінка на залазах трошки ліпша ніж хєрова.

lviv.geek

Минуло вже не мало часу, і я хотів би виправити свій рейтинг. Приношу вибачення, за те що - тоді писав на россійськиій ( не знав, що вам так бридко бачити россійські букви на форумі ). Стосовно, того що було - то реально я там не винен, хіба в тому що вирішив вам розповісти все це.
Нема чего сказати...

Soulstorm

Цитата: lviv.geek від 07.01.2018 21:15:33
Минуло вже не мало часу, і я хотів би виправити свій рейтинг. Приношу вибачення, за те що - тоді писав на россійськиій ( не знав, що вам так бридко бачити россійські букви на форумі ). Стосовно, того що було - то реально я там не винен, хіба в тому що вирішив вам розповісти все це.

Розриваєш той люк на цитаделі, що ти найшов, постиш звіт і маєш прощення з кучою респектів)))
Сорьки за офтоп

39 Гості, 0 Користувачів