Вилазка по Львову (+18)

Автор Adenus, 30.07.2017 23:51:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Adenus

Салют, организовываем вылазку по Львова, имеем неплохой список мест. Вылазки начинаются в вечернее время. Желающие присоединиться пишите в ПП или звоните - 0632282398\0667715124. (Лицам не достигших 18 лет просьба не беспокоить) Также будем рады ведомостям о не заезженных до дыр местах. Первую вылазку планируем 31.07.2017  ;)
                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                                                             с ув. Чичен
Боль временна.триумф вечен!

ІНТРОВЕРТ 997

А якого штибу об"єкти, чому тут крім ваших телефонів ніц не написано. Все ж мало хто ризикне опираючись лише на телефонну розмову кудись піти з нещодавно зареєстрованими, а раптом ви просто хочете обікрасти наївний молодняк, чи, що гірше навчити їх псевдо-сталкінгу помийок міста.
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Розкажіть щось про себе.
Нагадаю, що мовою написання на форумі є українська.
Meine Ehre heißt Treue

Adenus

Коротко про себе
Мене звати Андрій, в 1996р. народився м. Славутич Київської області, місто знаходиться поблизу ЧАЕС(60км) тому маю чудову нагоду заходити туди в гості. Батьки також там працюють, тому для мене не є проблемою ранком сісти на електричку і поїхати в гості, якщо це можливо зробити офіційно. Також подорожував туди з кількох напрямків: вздовж кордону з білорусью та по лівому берегу Дніпра починаючи з Києва. У Львові живу-навчаюсь 4-й рік. Замість горілки люблю посидіти в теплій компанії з гітарою на природі. Маю декілька хобі: Страйкбол, граю на бас гітарі, малюю графіті( Але до графіті в закинутих місцях відношусь негативно, люблю атмосферу покинутого) Люблю займатись руфом будинків, того року мав можливість заруфити Подольский міст у Києві, в наступному місяці планую покорити Московський міст у Києві.
Боль временна.триумф вечен!

Adenus

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 31.07.2017 08:19:26
А якого штибу об"єкти, чому тут крім ваших телефонів ніц не написано. Все ж мало хто ризикне опираючись лише на телефонну розмову кудись піти з нещодавно зареєстрованими, а раптом ви просто хочете обікрасти наївний молодняк, чи, що гірше навчити їх псевдо-сталкінгу помийок міста.

Я нікого не змушую йти, і в темі оголошення не було написано "ШКОЛА-СТАЛКІНГУ". На сам перед метою оголошення було зібрати компанію для подальших вилазок, в компанії цікавіше і на сам перед безпечніше і впевненіше себе почуваєш. Неодноразово потрапляв в халепу коли мене рятували друзі, останній раз ледь не впав в Бродках в шахту, якщоб не друзі, то певно зараз би не відписував вам.
Боль временна.триумф вечен!

Le-i-3o

А соточку, я з твого повідомлення про хобі  так зрозумів, ти не потянеш?
Він копав, і ти копай!!!

Wolff

Жаль мала аватарка (( не можу розпізнати . Кажись по страйку з тобою пару раз пересікався .

Adenus

Цитата: Wolff від 31.07.2017 18:41:57
Жаль мала аватарка (( не можу розпізнати . Кажись по страйку з тобою пару раз пересікався .
Може і зустрічались, часто бував на Рясному та Брюховичах, зараз гір тріснув, та деякі проблеми з приводом, буду вже в вересні бігати ::)
Боль временна.триумф вечен!

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Adenus від 31.07.2017 13:06:47
Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 31.07.2017 08:19:26
А якого штибу об"єкти, чому тут крім ваших телефонів ніц не написано. Все ж мало хто ризикне опираючись лише на телефонну розмову кудись піти з нещодавно зареєстрованими, а раптом ви просто хочете обікрасти наївний молодняк, чи, що гірше навчити їх псевдо-сталкінгу помийок міста.

Я нікого не змушую йти, і в темі оголошення не було написано "ШКОЛА-СТАЛКІНГУ". На сам перед метою оголошення було зібрати компанію для подальших вилазок, в компанії цікавіше і на сам перед безпечніше і впевненіше себе почуваєш. Неодноразово потрапляв в халепу коли мене рятували друзі, останній раз ледь не впав в Бродках в шахту, якщоб не друзі, то певно зараз би не відписував вам.
Як завше ведеться форумний троль трохи промазав прочитавши оголошення в темі, просто вже був один організатор "офіційних" екскурсій на ряд об"єктів. Було очікування напоротися на ще одного юного екстремала з браком  кульок в підшипнику.                                                                                                                   
П.С. Щодо пошуку компаній можна просто почитати форум і написати в ПП тим хто відвідує цікаві для тебе об"єкти, бо ж форум щось зараз не густо поповнюють і ще менше в ньому організовуються на вилазки(нажаль).
Тут могла бути ваша реклама...

STALKER

чувак виглядає адекватний. хоча як на ділі.

Adenus

   Зараз дуже важко знайти адекватну компанію, сидіти в дома дивить в телвізор не дуже кортить, а нав*язуватись до когось як по мені не дуже коректно, наприклад я б до цього негативно відносився.
   Хочу вже втікти від цьої повсякденності, зробити день незабуваїмим, але з моїм графіком дуже важко щось підібрати. Взагалі, якщо в когось є якісь пропозиції, або треба допомога в якійсь справі звертайтесь, з радістю допоможу, але з вас апельсиновий сік)))
Боль временна.триумф вечен!

STALKER

Чувак скинь список обєктів пліз. Хочу поглянути.

Adenus

Вибач, той список збирала людина протягом декількох років, тому я не можу тобі допомогти. Позавчора був в закинутому будинку біля парку Хмельницького. Будівля замурована, але позаду є вибитий прохід, в будинку давно йде ремонт, в ночі там трошки моторошно, довколо літають миші, а не третёму поверсі знайшов сплячого діда який був схожий на мерця, думав дійсно мертвий, світив на нёго поки не впевнився що він дихає, на томуж поверсі в дверному пройомі повішаний за шию плюшевий ведмідь. Доволі моторошно було блукати тим будинком одному, але враження залишились непогані, а ще все це маю на відео))) Зараз хочу відвідати закинутий завод, чув що на якомусь закинутому винному заводі є бомбосховище, але місця розташування того заводу не маю.
Боль временна.триумф вечен!

Le-i-3o

Цитата: Adenus від 02.08.2017 19:31:44
Вибач, той список збирала людина протягом декількох років, тому я не можу тобі допомогти. Позавчора був в закинутому будинку біля парку Хмельницького. Будівля замурована, але позаду є вибитий прохід, в будинку давно йде ремонт, в ночі там трошки моторошно, довколо літають миші, а не третёму поверсі знайшов сплячого діда який був схожий на мерця, думав дійсно мертвий, світив на нёго поки не впевнився що він дихає, на томуж поверсі в дверному пройомі повішаний за шию плюшевий ведмідь. Доволі моторошно було блукати тим будинком одному, але враження залишились непогані, а ще все це маю на відео))) Зараз хочу відвідати закинутий завод, чув що на якомусь закинутому винному заводі є бомбосховище, але місця розташування того заводу не маю.
Рожевим: Ну то ти крутий що маєш такий список поводиш нас по тих обєктах?
Зеленим: Скажи яким чином миші літають? Вроді це гризуни? вони по нірках ховаются.
Він копав, і ти копай!!!

maxiWELL

Цитата: Adenus від 02.08.2017 19:31:44
Вибач, той список збирала людина протягом декількох років, тому я не можу тобі допомогти.
Можна лише здогадуватись, наскільки цей перелік буде актуальний.  ;D Закинуті об'єкти — мінлива річ.
Срака байрака!

mitncik

Цитата: Adenus від 02.08.2017 19:31:44Вибач, той список збирала людина протягом декількох років, тому я не можу тобі допомогти.

Можливо ти не розпізнав сарказму, але це був товстий намьок на те, що той список нічого не вартий і було цікаво тільки наскільки хренові об'єкти там є :)

STALKER

Яка фіг різниця скільки часу людина той список збирала? Якщо і збирала звичайно... Правильніше сказати напевно списку просто не існує.ось так.

mitncik

Цитата: STALKER від 07.08.2017 06:27:06
Яка фіг різниця скільки часу людина той список збирала? Якщо і збирала звичайно... Правильніше сказати напевно списку просто не існує.ось так.
Ну не скажи, я би свій "список"(а точніше позначки на супутнику) направо і наліво не роздавав би :)

Vitauct

Насправді є той список. Він в мене і автор його я. Там заброхи, які найблищим часом я хотів би відвідати. На деяких об'єктах з автором цього посту (Вилазка по Львову (+18)) я був. Якщо хтось має зацікавленість - я не проти спільного сталкінгу.

Svyatodiy

Цитата: Vitauct від 07.08.2017 16:03:53
Насправді є той список. Він в мене і автор його я. Там заброхи, які найблищим часом я хотів би відвідати. На деяких об'єктах з автором цього посту (Вилазка по Львову (+18)) я був. Якщо хтось має зацікавленість - я не проти спільного сталкінгу.
Цей список складається з об'єктів, котрі всім давно відомі?
Крутіть колесико!

227 Гості, 0 Користувачів