Майстерня Експлорера

Автор Stinger, 28.02.2019 13:47:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Започатковую нову тему. Тут викладаємо всякі кастомні, хендмейдові, саморобні штуки.

Розкажу сьодні про кастомний павербанк.

Ожде купив колись платку, юзав її з якимись старими 18650, але то все було без корпуса, перемотане ізолентою і естетикою не пахло))
Коли зібрав по новому батарею на 6 шт по 2900 mAh, постало питання про корпус, готовий корпус виявився трохи дорогим для саморобки, тому вирішив то все запиляти з тонкої фанери :)

Клеїв прозорим гумовим клеєм. Потім то все пошліфував і вирішив нанести якійсь декор. Вибрав шестерню в якості трафарета.Потім то все випалював. Гандзя нанесла текст в сецесійному стилі ;)

Далі вирішив покрити морилкою, вибрав колір бук для шестерень, та тік для всього іншого, бо він мав зеленкуватий відтінок.Далі було лакування, наносив два шари, можна було і третій, але мені і так добре))Блондинка в кедах

Молодчинка.
Скільки така Стінгербанка важить?

Stinger

На вскидку грамм 200, ввечері зважу))

Golem

Гарна тема. В продовження фанерної тематики

В 9 класі я зробив підсилювач на лампах. Чому на лампах - їх тоді було багато в наявності від старої техніки. Як і літератури по них в бібліотеках. Також по трудоємкості в ламповому підсилювачі значно менше роботи ніж в транзисторному.З того часу я його кілька разів доробляв, але кістяк той самий. 6П6С на вихід, 6Ж1П на вхід. Однотактна схема без зворотнього звязку. Десь 7Вт на канал. Всього один перехідний конденсатор. Блоки живлення винесений окремо за рахунок чого підсилювач взагалі не гудить шо для лампових схем дуже навіть непоагно.З 2000 по 2007 рік підсилювач був підключений вдома до компа. Грав музику, озвучував шпілялки, програвав "Завершение роботи". Потім я його перевіз на Шевченка у Львів і там він мені вірою і правдою служив до до 2010 року, коли захотілося більше потужності і я купив NAD і S-30. Тобто чесно підпрацював 10 років.Далі він лежав під ліжком :( 7 років мені в однокімнатній квартирі не було потреби в другому підсилювачі.

Недавно вирішив зробити собі якесь радіо в гаражі. Типу щоб шось грало коли гайки крутиш. Дістав підсилювач, протер пилюку. Підключив до нього такі ж древні S-30. Взяв старенький третій Самсунг і підключив до зарядки шоб був як стаціонарне радіо.

Якшо чесно то я не вірив шо після стількох років все запрацює зразу :-) Може він би і в космос залетів?

Відео як він грає
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Запросто полетів би)) тіки тре лампи з металевими колбами))

Stinger

Цитата: Блондинка в кедах від 28.02.2019 13:53:53
Молодчинка.
Скільки така Стінгербанка важить?

374 гр


Golem

В продовження паверБанкової тематики напишу про відносно сучасні речі.

Виробники побутової техніки часто встроюють туди годинник. Але чомусь забувають про батарейку. Відповідно коли зникає електроенергія - годинник збивається. Господарі після кількох разів схарюються і забивають наставляти цей годинник.

Та сама історія була і з моєю мікрохвильовкою. Але от нарешті вчора дійшли до неї руки і тепер вимкнення світла їй не страшне.

Плата процесора разом з дисплеєм живиться від 5В і споживає 50мА. Я вирішив зробити UPS який би теж давав 5В і живив цілу плату коли відсутнє 220В.

За основу я взяв звичайний PowerBank. Це практично на 90% готове рішення. Він має в собі батарею, перетворювач на 5В і зарядник для цієї батареї. Тільки одне але: power bank може або заряджати батарею, або живити навантаження. Але не одночасно. І пеерключення по кнопці.

Нижче схема power bank з моїми доробками червоного кольору. Ідея в тому щоб надурити контроллер. Він думає що завжди живить навантаження від батареї яка ніколи не розряджається. Хоча сама батарея в той час підтримується зарядженою через діоди. Єдиний мінус - якщо світла не буде три доби і батарея сяде в нуль прийдеться вручну натиснути кнопку і ввімкнути пеертворювач.Ну а далі все просто. Блок живлення 220В->5В йде до power bank. Його вихід через діодне АБО живить плату процесора мікрохвильовки. Якщо по якимось причинам power bank відмовить то мікрохвильовка і далі працюватиме просто без бекапу годинника.

Все це добро без проблем вмістилося всередину, місця там багато і магнетрон викидати не прийшлося :) Приємна робота на вихідні і маса задоволення :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Laptop car Charger

Корисна річ в машині особливо підчас подорожей! Все дуже просто
Корпус — RGB підсилювач
Пертворювач напруги DC DC 150 W
Вольтметер
Завдання було тільки в одному — все гарно розмістити в цьому корпусі!

Golem

Мій дідо помер коли мені було 4 роки. Один з небагатьох спогадів про нього повязаний з цим радіоприймачем. Я прокидаюся вранці в баби під периною, а дідо в напівтемряві слухає Голос Америки.Потім ми щонеділі ффтикали Радіо Ватикану. Я аж думав якусь глушилку для нього спаяти :)

Далі я слухав Дрогобицьке Радіо Алсет на УКВ, де крутили відносно сучасну музику. Пробував шось зловити на коротких хвилях. В 9 класі вийшла моя стаття в Радіоаматорі. Схема на 2 транзитосрах яка заміняла підсилювач звуку в цьому приймачі. Який я був гордий з неї!Далі в нього закоротили змінні конденсатори настройки і ми купили новий приймач, китайський. Це було десь в 2004 році. Тобто після 20 років щоденної служби цей приймач пішов на спочинок спочатку на балкон, а потім він лежав в мене на квартирі під ліжком і в сирому гаражі надворі.

Зрештою я вирішив його оживити. Дорогий як память. Робити з нього повноцінний радіопричмач немає сенсу. Вся музика тепер в інтернеті. Тому я купив Resзbery Zero і зробив на ньому інтернет радіо через Wi-Fi.Радіо ожило і тепер час від часу лякає мишей в гаражі!
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

зовсім не цікаво переробляти такі гаджети під щось нове. Я мав Ленінград 006, він в мене був повністю автентичний. Автентика продалася з успіхом))

YserL

Я власник відеореєстратора Gazer F117 – і в певний момент стало потрібно переглянути відео, виявилося що збилася дата до 2015 року – що ми маємо: відео пишеться тільки в один файл, бо по логіці ПЗ перезатираються старіші. Ігото відео немає... Це трохи розізлило, і я почав шукати способи вирішення.
Про заміну прошивки, і додачу GPS модуля у статті:


zelja

Анти-вандальний Світлодіодний Cвітильник 20W 3500К V2.0
V1.0 зірвали через місяць..zelja

Ось такий варіант фонарика склав на швидку руку.
Що потрібно :
- Холдер 18650
- Плата заряду
- Перемикач
- Світлодіод 1-3 w
- Лінза
- Радіатор
Напруга подається напряму.
Забудьте за горячий силікон , використовувати потібно міцний клей . Радіатор кріпиться шурупом , діод приклеєний термоклеєм.
*** Діод на 3w з таким радіатором буде в перегріві тому бажано ставити на 1w
Sunnyman


TulpaeManhera

Підтримую тему саморобок і ось мій повербанк на 8000 mah.Зібраний в корпусі АИ-2, крім зарядки micro USB є вмонтований кабель USB, ток заряду 1А, ток розряду 2А, продаю на OLX.
Довбанута котя з Моршина.

250 Гості, 2 Користувачів