Осінній КОП. Рівненщина.

Автор Beliy_voron, 21.10.2019 13:10:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Beliy_voron

Осінь... Сумна сторінка року. Падає дощ, падає листя, падає настрій.
А ось для справжнього пошуковика восени наступають справжні жнива: трава влягається  на землю, дощі пом'ягшують залежалу глину, зникають комарі та мошкара, ховаються кліщі, пропадають гадюки та вужі, стає набагато прохолодніше, що тільки в плюс. Єдиними очевидцями пошуку залишаються дикі тварини та грибники )))  ;D

Незважаючи на відсутність часу, я відібрав декілька днів та захопивши свій саморобний Quasar ARM направився в місця бойової слави своєї багатої на історію Батьківщини.

Рівненщина! Край в якому була і Царська Росія, і Польша, і Австрія. Проходили бої Першої та Другої Світових Війн. Жили князі та будувались замки. Проходило військо козаків. А ще раніше вирувало життя Черняхівської культури.

З огляду на це, а також на історично - пам'ятне село  дитинства,  шлях мій пройшов по місцевим лісам та полям.

Датчик по менше, частоту по вище, свіжі акумулятори і вйо! В інструкції до мого Ижа написано, що мотоцикл призначений для їзди по дорогам і бездоріжжю, чим я і скористався  ;D


Перша ж знахідка:




Настрій припіднятий. Складаю прибор, дістаю лопату (made sam pan klepav)

Через дві годинки можу похвалитись кучою шмурдяка і ось такими гарнюніми собачими жетонами.




Очевидно на цьому місці існував собачий розплідник чи утримання мисливських собак 1920 - 1930 рр.

Трохи в стороні вийшов на закинутий хутір і звичайно ж нарив радянських та інших монеток. Повна суміш. Земляний дідо не пошкодував і срібла:




Цікавим і достойним екземпляром з цього місця я вважаю ось такий гарно збережений краник до бочки:




Пообідав і перейшов в поля. Тут прийшлось йти кокретно по мапах, так як поле оране і знайти дислокацію старенького хутора доста важко. Земля порадувала ось таким шмурдяком:




Так як нічого цікавого нема, повернувся знову в ліс. Вирішив пройтись старою лісовою стежкою. І не помилився. Чудовий екземпляр царського знака - Лісовий сторож, та декілька сучасних монет.




А ось документація:



Думаю, що це була межа обходу лісника (а можливо і його сторожка). ;)

На це ж вказують і знайдені ложки:




Незрозумілі для мене штучки-дрючки: :P




В кінця дня витяг з глибини 40 см солдатську пряжку. Думав звичайна, а потім помив і відчув дух загарбників:




Ехо війни зачепило і нашу місцевість.

На цьому моя поїздка закінчилась. Радий, задоволений, стомлений, сповнений емоцій. Варто зазначити, щоб знайти щось цікаве необхідно перерити тони землі і підняти кучу непотрібно. Достатньо сказати, що мій колега, який часто займається пошуком, не викидає знайдене залізо. І кожного року на його подвір'ї утворюється ось така купка:





. і серед такої кучі лише кілограм монет і інших цікавих речей.  ;) :)

Всім гарних пошуків і хорошого сигналу під датчик МД!

Roy

Клас! Гарний звіт, дякую! Аж мене надихнуло щось написати :)

ЦитуватиНезрозумілі для мене штучки-дрючки: :P

Ці штучки називаються дрейдли. Дрейдл це традиційна дитяча єврейська дзиґа (іграшка). Шукай поруч глечик з монетами  ;)

Ось мої дрейдли -




Meine Ehre heißt Treue

Beliy_voron


Zaval

Вітаю.
Це за один вихід стільки знахідок?
Пряга - Гітлерюгенд, на жаль підубита.

247 Гості, 1 Користувач