Тру флеш-моб по Львівськи 2.0

Автор Svyatodiy, 12.03.2020 22:17:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Svyatodiy

Пропоную цієї суботи повторити вилазку 10-річної давності

Що з собою мати:
- Засоби індивідуального захисту: протигази, респіратори, костюми хімзахисту.

План приблизно такий:
-  о 14:00 збираємося біля пам'ятника Шевченку. Потрібно декілька людей, які мають повну екіпіровку (костюм хімзахисту, протигаз і можливо якийсь пристрій типу ВПХР, дозиметр), щоб зробити атмосферні реалістичні фотографії. Прохання решту прийти пізніше, щоб не привертати до себе багато уваги.
- о 15:00 до нас зможе приєднатись решта людей, хто має тільки протигаз, або хоче просто зустрітись прогулятись.

Якщо є якісь пропозиції - пишіть, також при потребі можна створити окремий чат в телеграмі.

Крутіть колесико!

Golem

Якщо не відбудеться вилазка на криївки то буду. Тим більше що я потенційний носій. Недавно з-за кордону вернувся. То ж все буде по справжньому :)

Візьму газоаналізатор і трубки з шахти. Скажемо що це тест на коронавірус :) А якшо їдемо на криївки то ж всі ітак на карантині, можна в інший будній день...


Дігери всіх країн єднайтеся!

Svyatodiy

Оскільки практично не знайшлося бажаючих - подія переноситься до кращих часів
Крутіть колесико!

Golem

так добре по Вікторії гарденс я ще не гуляв. Зустрів нині групу підлітків, чоловік 6. В різних протигазах. Хто з фільтром, хто без. Та й взагалі була в основному молодь. Значно веселіше



Я до того веду що поки ми чухаємося то ідея на баян перетворюється. Треба щось інше придумати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Svyatodiy

Цитата: Golem від 17.03.2020 23:02:45
Треба щось інше придумати.
Фотосесія БЕЗ засобів індивідуального захисиу?
Крутіть колесико!

maxiWELL

Цитата: Golem від 17.03.2020 23:02:45
Я до того веду що поки ми чухаємося то ідея на баян перетворюється. Треба щось інше придумати.
Можна влаштувати костюмований косплей (Дарт Вейдер, Ганнібал Лектор та ін.) або флеш-моб в масках чумного лікаря.
Срака байрака!

vicktornekrasof

Я б з радістю прийшов, протигаз лежить:)

235 Гості, 0 Користувачів