Підсумки 2021 Дослідницького Року

Автор Golem, 28.12.2021 19:53:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

2021 рік був дуже насичений на відкриття, дігерські мандрівки та події. Ось перелік моїх найцікавіших подорожей за 2021 рік. Читаємо і згадуємо як воно було. Ну і викладайте свої найкращі спогади за 2021р. Не для того шоб похвалитися. Щоб самому згадати як воно було.

1. Як рік почнеш, так його в Полтві і проведеш. Уявіть собі, 1 січня я, замість того щоб доїдати Олів'є, поліз під землю! Чому? Бо туди безпечно можна потрапити лише в цей день. Неочікувано, я опинився коло моторошної тюрми на Лонцького і чув голоси в темряві.

Підземелля, в якому чути Голоси


Залаз під землю посеред дуже жвавої вулиці

2. Далі я зводив в Полтву свого друга Олександра Загородного. Ми шукали там золото та інші скарби. А знайшли прекрасну русалку.

Січень 2021р в Полтві



Перед мандрівкою в Полтву

3. В лютому місяці ми перелетіли через всі Карпати на повітряній кулі. І встановили рекорд України.

Переліт Карпат на Повітряній Кулі


Старт на Закарпатті


Пролітаємо над смт. Міжгір'я

4. Прийшла весна, захотілося пригод. Ми видерлися наверх робочого вітряка вітроелектростанції.

Заруфили Вітряк


Цілком легальний вхід всередину


І нелегальне потрапляння на обледенілий дах вночі, ще й у сильний вітер

5. Вийшла друга і дуже цікава книжка по пошуку літаків ДСВ в Україні. Вона вдвічі товстіша за попередню. Кого цікавить, залишилося ще кілька примірників. Пишіть!


Обкладинка книги


Зміст книги

6. В квітні місяці був наш знаменитий сплав по Полтві на човні. Ми пропливли від Стрийського ринку, попід Проспектом Свободи і аж до очисних споруд за містом. І все це повністю під землею! Відео є нижче по лінку.

Сплав по Полтві на Човні


Під проспектом Шевченка


Під Галицьким Перехрестям

7. Останні кілька років я займався дослідженням печер коло водоспаду Кам'янка. В 2021 році до нас приєдналася Українська Спелеологічна асоціація. І тепер ми точно знаємо що гора Ключ (коло Сколе) пронизана печерами як голландський сир дірками. І вона близько від Львова!

Печери на горі Ключ


Захід в одну з печер


Одна з найбільших відомих печера Пілігрим

8. Далі ми визначили чому затоплює площу Привокзальну. Там просто підземні комунікації не справляються. Адже під час ремонту вулиці Городоцької їх не модернізували.

Підземний водоспад на вулиці Городоцькій, або чому затоплює Привокзальну


Вхід під землю


Таку от яму вода вибила

9. Ну і зараз буде один з репортажів яким я справді пишаюся. Ми спустилися на 40 метрів під землю щоб дослідити тунель який будувався у Львові методами метрополітену. Він проходить під вулицею Тунельною та залізницею і є в напіваварійному стані. На основі цієї інформації депутати сформували комісію. Вона спустилася нашими слідами та підтвердила що там справді біда.

Невідомий тунель на глибині 40 метрів під Львовом віднайшли дігери



Ми зараз на глибині 40м під землею. Тунель йде з вулиці Наукова до проспекту Чорновола


Місцями тут було дуже екстремально!

10. Влітку мандрував Україною та дослідив підземний хід під знаменитим палацом Митрополитів у Чернівцях. Цим тунелем можна пройти під горою на якій стоїть сам палац. Зайти всередину з однієї сторони гори,  далі побувати під самим палацом Митрополитів, та вийти вже з іншої сторони гори майже в центрі міста.

Підземний хід під Палацом Митрополитів в Чернівцях


Загадкові тюбінги тунелю в Чернівцях


Вертикальна ділянка тунелю

11. Цього року ми опублікували матеріали по дослідженню місця де Євреї півтора роки переховувалися в Полтві під час війни. Це стало такою сенсацією, якої Експлорер ще не знав. Про нас навіть Reuters на весь світ написало. Не кажучи вже про Українські медіа. Зараз за результатами наших досліджень відкриваються виставки, роблять інсталяції та знімають фільми.

11. Дослідження схованки Євреїв в Полтві


В підземеллі де колись переховувалися Євреї


Для багатьох кілька годин в Полтві це вже випробування. А вони тут півтора роки пробули.

12. Після відвідання всіх цих вище згаданих місць я потрапив в тюрму. Внатурі в тюрму! І написав звідти гарний репортаж..

Фоторепортаж з Львівської виправної колонії №48.


Тихенько йдемо по території тюрми


Тут колись жили ув'язнені. А скоро будуть сидіти ІТ працівники


Автор цього матеріалу :-)

13. Завершую підбірку сюжетом від Радіо Свобода. Відео дуже професійне. Воно вперше в історії Полтви набрало мільйон переглядів. У цьому відео вдало передано атмосферу підземного світу Львова та характер його дослідників.

Річка якої немає




Бекстейдж зі зйомок відео, Полтва коло клубу "Малевич"


Бекстейдж зі зйомок відео, міст через Полтву коло готелю Львів


Бекстейдж зі зйомок відео, наша команда. 1 жовтня 2021 року

Звісно були ще:

14. Закинутий бункер коло центру Львова
15. Автентична церква в Карпатах у покинутому селі Кужбеї
16. Бомбосховища
17. Підземні лабораторії
18. Офіційне відкриття входу в Полтву
19. Підземний хід на вул.Миколайчука

20. Захована колиба в Карпатах

та багато багато іншого. Про все це є на моїй фейсбук сторінці. То ж не сумуйте там в перервах між підходами до столу. Заходьте на фейсбук та читайте про нові цікаві місця в Україні.

Я дуже вдячний всім тим людям хто був зі мною цей рік. Хто давав ідеї, надихав, супроводжував, терпів та допомагав. Без вас нічого би цього не вийшло. Ну а хейтери... Хейтерство це теж вид популярності. То ж я радий шо вони в мене теж є. А Explorer 2.0 як новий Айфон 2.0. Таки кращий за попередній Айфон 1.


Показуйте фото своїм друзям та впевнено кажіть що це саме ви там в протигазі :)

28 грудня 2021р
Дігери всіх країн єднайтеся!

243 Гості, 0 Користувачів