В Неділю 8 гЛистопада в Радехів

Автор Golem, 06.11.2009 10:22:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Шо в Радехові? спитаєте Ви. Нічого, ми будемо їхати не в сам Радехів, а в село біля нього. Там є стара церква і неподалік, за словами Ярослава, в землі дзюра і якісь кімнатки. Може це бути просто засипаний Льох, якісь залишки будівель. А може і пізденний хід. Так шо мус перевірити. Та й просто охота кудась в неділю ненапряжно проїхатися.

Виїжджаємо в неділю зранку, шоб побільше за день встигнути. Орієнтовно 7 година, але ше може змінитися. Узгоджу з Ярославом. Їхатимемо 2 машинами.

В кого після суботнього Флеш-Мобу лишаться сили і бажання - приєднуйтеся! По дорозі назад можна спробувати ше кудась заїхати. (в Луцьк, на жаль, далеко). Наприклад Добротвірську ТЕЦ пофоткати. Мо хто ше шось знає.

Вже Зеля казав шо їде. Хто ше?
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Шкода з вами не зможу. В мене справи сімейні ;)

inkognito

 А я такого не пропущу ніяк. +1
Resistance is futile

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Можна було б заскочити ше на ракетні шахти, знаходяться на дорозі яка веде з Радехова до Червонограда, між селами Новий Витків і Корчин
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

То польський костел, йому цього року виповнилося 250 років, поруч, метрів 200 стара садиба(тепер бібліотека), підземний хід веде до неї точно+є ще неперевірена версія що за 2км на болоті стояв дерев"яний замок і гілка ходу вела туди. Батя дитиськом туди лазив, казав що досить величезний хід, при зовнішньому огляді видно масивні арки з цегли, форма їх говорить про досить велику ширину і глибину ходу.

explorer

+2 якщо влізем в таврольот :)

Golem

Цитата: Roy від 06.11.2009 13:11:27
Можна було б заскочити ше на ракетні шахти, знаходяться на дорозі яка веде з Радехова до Червонограда, між селами Новий Витків і Корчин

Оооо, то хороша ідея. Мож кинути якісь координати?

Маєте влізти. То ж буде ше Ярослава дивєтка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

ОО то буде файна кумпанія :)

Roy

З координатами наразі напряг, відомо шо є між двома селам, класична бетонка направо. Ще постараюсь дізнатись більше
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Ок. Якшо маєш час - мож на Гуглі пошукати, мо є фото в гарній якості. Чи на кілометрівці н наявність "пионерлагеря"
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитата: Roy від 06.11.2009 14:00:22
З координатами наразі напряг, відомо шо є між двома селам, класична бетонка направо. Ще постараюсь дізнатись більше

   Ось 50°20'34.18"N х 24°25'55.69"E , недалечко траса Т-14-10. А аще гугл каже же то 43th Rocket Army equipped with MRBM/IRBMs, around 1965. Це пускові шахти SS-4.
    До-речі 10 км по прямій відти Биндюга, що під Червоноградом (там де ми їздили шахти шукати) - тепер знаю чому ніц не знайшли. Гугл каже, що то SS-4 above ground launch site
Resistance is futile

Golem

Супер! Олег як завжди на висоті. Що ж, обовязково заїдемо поффтикаємо шо там лишилося.!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

+ 3 йа, якш ніц не змінитьсі, в кого є ше місце одненьке?)

YserL


inkognito

 Знайшов KMZ-файло для Google Earth, то мапа 43 ракетної армії. Файл в атачі, легенда нижче:
 
Квадрати - надземні пускові площадки
Кулка - шахти
Білий колір - SS3
Жовтий - SS4
Рожовий - SS5
 
Resistance is futile

Golem

Зачот! Файл корисний. + Продублюй, будь-ласка, свою відповідь в темі "Ракетні частини", шоб не загубилося потім в планах :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Я поіду, як візьмете з собою)

Golem

Та чо не візьмем.

Бачу людей вистачає. Завтра ближче вечора узгоджу з Ярославом точно розсадку по машинах, місце і час збору.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Людей якраз вистачає, шойно говорив із Ярославом - він готовий до себе в машину взяти 4-ох людей (окрім себе). Так, що Stinger якраз влазить якшо я коректно порахув дописи вище:

1) Golem
2) Zelja
3) Inkognito
4) Roy

5) yar-79
6-7) explorer 2+
8 ) Fenriz
9) Stinger
Resistance is futile

252 Гості, 0 Користувачів